Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post16 wrz 2016, 11:28

weź nie przesadzaj z drugiej strony

jest sobie gość polecany, szanowany itd. w światku KS, ma ciężką sytuację (jak rozumiem utrzymuję się z uczenia KS, ma 5 dzieci) i jeszcze jego żona/partnerka przez błędy młodości (jak czytałem pierwszy apel to tak to było napisane - nie było chyba nic o tym, że orżnęła swojego pracodawcę z potencjalnego zysku i klientów przychodzących do miejsca pracy brała sobie na lewo) może trafić do więzienia i zostawić biedne dzieci

jak dla mnie historia dość ujmująca, kwota jaka jest potrzebna (9tys) to dla niejednej tutaj osoby pewnie żaden wielki wydatek (patrząc na ceny wyjazdów do Brazylii, Wietnamu, Zanzibaru czy gdzie tam jeszcze, albo na ceny nowego sprzętu) a jeszcze można pomóc - no to ktoś chciał pomóc a został On jak i wszyscy inni zostali wyruchani przez oszusta

nauczka dla wszystkich - dla tych co polecali kolegę, dla tych co wpłacali i dla tych co czytają - szkoda, że wszyscy chcieli zrobić coś dobrego, wyłożyli spore pieniądze (jak by nie patrzeć) i następnym razem będą się długo zastanawiać czy pomóc a przecież można coś dobrego zawsze zrobić

tonietonie
Posty: 20
Rejestracja: 16 wrz 2016, 11:49
Postawił piwka: 3 razy
 
Post16 wrz 2016, 11:52

color1 pisze:przywołany do tablicy... odpowiadam - nadal nie ma finału !

mamy rok 2016 (czyli zaraz stuknie dokładnie 6 lat od czasu kiedy pluto zachachmęcił kasę), a dług nie spłacony, choć:
1. zapadł prawomocny wyrok w tej sprawie
2. zawiesiłem czynności komornicze/egzekucyjne (w ramach ugody)
3. zawarłem z plutem ugodę rozkładającą dług i koszty postępowania na raty (raptem po 500 zł/mc, choć w jego interesie jest aby spłacać więcej/szybciej)
4. w ramach ugody uzgodniono niższe od ustawowych odsetki (prawie o połowę)

5. no i finalnie/aktualnie pluto się wykpił.... więc ugoda straciła rację bytu.

czy ktoś życzliwy potwierdzi, czy pluto nadal u ziomka robi ?
czy faktycznie (jak mnie ktoś poinformował) pluto jest obecnie na półwyspie i ma się całkiem dobrze ?


Strona w sumie wskazuje na to, że pracuje:
http://www.wake.pl/o-nas/kadra/

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 wrz 2016, 17:16

AlMastar pisze:weź nie przesadzaj z drugiej strony

jest sobie gość polecany, szanowany itd. w światku KS, ma ciężką sytuację (jak rozumiem utrzymuję się z uczenia KS, ma 5 dzieci) i jeszcze jego żona/partnerka przez błędy młodości (jak czytałem pierwszy apel to tak to było napisane - nie było chyba nic o tym, że orżnęła swojego pracodawcę z potencjalnego zysku i klientów przychodzących do miejsca pracy brała sobie na lewo) może trafić do więzienia i zostawić biedne dzieci


No właśnie wprost pluto napisał , że "to nie narkotyki, to tylko kredyty na lewo"....jakby nic się nie stało, jakby oszustwo i kradzież w jego mniemaniu były akceptowane i nie ma problemu, i jak się okazuje są akceptowane. Co gorsza są akceptowane przez wielu wplacajacych / wspierających. Oszukali colora i wielka afera , a jak wcześniej oszukali innych ludzi za co był wyrok to bylo ok, kilkadziesiąt osób ich wspieralo , analogicznie teraz powinniście znów wspomóc Pluta żeby spłacil colora....to identyczna sytuacja. Inaczej biedny pluto może dostać jakiś wyrok.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości