sprzet dla poczatkujacego

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kondziu
 
Post12 sie 2003, 13:03

Tak jak w temacie.
Kite - Takoon Skoop (zeszloroczny model) 12m nowy - 580 Euro - warto?? i czy dobrze na tym zaczynac??

Pozdrawiam

Dr Eutanator
Posty: 661
Rejestracja: 01 sie 2003, 08:15
 
Post12 sie 2003, 13:28

Ten kajcik z tego co sie orientuje jest bardzo sympatyczny. Nie jest to jednak moja osobista opinia a jedynie opinia znajomych którzy na nich pływają. Więc mam nadzieję, że wypowie sie tutaj także jakiś urzytkownika Takoona.

Co do ceny to 580eur to bardzo przyzwoita cena (zwłaszcza na takoona). Upewnij sie tylko czy dotyczy całego zestawu a nie samego kajta. Dokupienie drążka z linkami to spory koszt. No i oczywiście dochodzi jeszcze kwestia jego stanu. Być może dobra cena jest konsekwencją nienajlepszej kondycji kajta.

kondziu
 
Post12 sie 2003, 16:17

Cena dotyczy calego zestawu. Dwa dni temu go ogladalem (przeceniony z okolo 1000 euro). Do tego zaoferowali mi nowa deske (chyba z tego sezonu) ale niestety nie pamietam jaka dokladnie (jutro dopisze). Calosc zestawu: decha + kite + trapez (nowy) oraz kabel do deski= 1300 Euro.

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post12 sie 2003, 17:54

kondziu pisze:oraz kabel do deski


+cena kasku bo "kabel" do deski to śmiercionośna broń

rakieta
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2003, 10:47
 
Post12 sie 2003, 23:23

580 Euro to normalna cena za uzywanca, nie przesadzajcie Panowie, ze jest to super okazja.Cena jest Ok i tyle. Co do kita. Domyslam sie, ze jest to skoop 11,6. ( 8,5). Bardzo dobry latawiec. Natomiasst musisz wiedziec, ze jego AR jest wysokie, jest bardzo szybki w porownaniu z 14,3 i 17, co jest rzecza naturalna, im mniejszy tym szybszy. Ale na pewno nie jest to latawiec na pierwsze kroki. Jezeli jestes bardzo poczatkujacy to musisz na niego bardzo uwazac, generuje duza sile ciagu w zwiazku z czym jazda na krawedzi to podstawa. Jezeli chodzi o skoki to sam idzie do gory- ino trzeba pamietac o kontrze. Zakres wiatrow od 4B; no jak chcesz sie pobawic mozna na upartego na duzej desce probowac od 3.Ale ten latawiec na pewno ci poosluzy i bedziesz z niego zadowolony.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron