polski shred w Azji- 0.33 kiteteam'u

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post01 lut 2012, 11:30

Elo!
Rozpoczynam kolejny wątek opowiadający o (w tym przypadku wietnamskich) miejscówkach widzianych z mojej perspektywy. Cały update będę robił raczej na naszym blogu (po części dlatego że nie trzeba walczyć tam z tym ciulowym imgshackiem). Jak na razie napisałem dwa posty:
http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/01/vietnam/
http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/01/more-photos/
Tak na szybko dodam jeszcze, że zostaję tutaj do zawodów KTA, które zaczynają się 15 lutego i jak na razie trenuję w ciężkich warunkach Mui Ne i Malibu. Jutro jadę popływać pierwszy raz na prawdziwej płaskiej wodzie i z tego co słyszę od chłopaków siedzących aktualnie na wyspie (popularny spot, niestety trzeba się tłuc 5h promem), to pewnie na nią też pojadę. Może być ciężko ze zdjęciami, bo mam tylko kamerkę gopro, ale postaram się w miarę regularnie coś wrzucać.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2012, 09:04 przez TrueKejner, łącznie zmieniany 2 razy.

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lut 2012, 11:43

Ty Kaszuba ucałuj i browara z nim strzel za Małe Morze ;)
Broooklyn Zoooo!!!!!

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post05 lut 2012, 12:18

Hehe! załatwione. Kolejny update, tym razem z kilkoma gopro fotkami z wycieczki busem na spoty z płaską wodą.
http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/05/bus-trip/

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post10 lut 2012, 03:25

Do zawodów KTA zostało już tylko 5 dni. Dwa dni temu przyleciała Hela, która będzie razem ze mną niszczyć w heatach. Jedziemy dzisiaj (w końcu!!!) do Phan Thiet popływać na płaskiej wodzie za główkami portu. Wrzuciłem kolejnego posta na bloga- tym razem o wyprawie na lotus lake. http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/10/lake-lotus/
Martwię się tylko o to żeby tam nie szkwaliło, bo jest to tutaj często spotykany problem. Ostatnio widziałem, że zaczynają pojawiać się nowi riderzy, także może być ciekawie na zawodach (co prawda nie widziałem jeszcze żadnych zawodniczek, ale one to pewnie gdzieś trenują w ukryciu).

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lut 2012, 09:07

Fajny blog :thumb: miło się go czyta siedząc w tej polskiej piździawie :x
Szkoda tylko, że macie pecha z warunkami bo miejsca do pływania jak z bajki :pray:
Powodzenia na zawodach :!:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post10 lut 2012, 13:30

No w sumie w żadnym wypadku nie określiłbym tego jako pech. Wiadomo, że często przeszkadza czop, czy szkwały, ale pływam praktycznie codziennie i takie trudniejsze warunki traktuję jako dobre przygotowanie do zawodów. Sam nie wiem czy to coś pomoże, no bynajmniej jestem na wodzie codziennie około godziny i ćwiczę te swoje tricki. Dzisiaj byliśmy w phan thiet popływać na płaskiej wodzie za główkami portu i było nawet ok. W sumie fajne warunki, ale chyba miałem jeden z tych gorszych dni, bo po pierwszej sesji już mi się nie chciało dalej katować i wróciliśmy do Mui. Hela też coś nie była zadowolona, chociaż razem się zgodziliśmy, że spot był naprawdę spoko. Mimo wszystko swoje zrobiłem i nawet zacząłem się uczyć jakiś nowych tricków- pierwsze passy ze switcha, tricki low (regular i switch) no i oczywiście niekończące się klepanie skuteczności. Jutro ponoć mam popływać przed aparatem w bazie, także może jakieś fotki z akcji w końcu wrzucę, a pojutrze jedziemy do Malibu na fale (freestyle oczywiście).

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post13 lut 2012, 13:46

Zawody już za 2 dni a tymczasem prognoza jest tak beznadziejna, że nie wiem co z tego będzie. Jeszcze dzisiaj całkiem normalnie wiało (choć słabiej niż zwykle) i cały dzień można było pływać na 11. Mam nadzieję, że ekipa windguru robi sobie żarty i warunki pozwolą na rozegranie heatów. Bo jeżeli będzie taki sandał jak dzisiaj na prognozie to zawody rozegrają chyba tylko w kiteroomingu.
Obrazek

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2012, 15:34

Fajna sesja zdjęciowa :clap:

http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/1 ... e-session/

Trzymamy kciuki za Ciebie i Helę w jutro startującym pucharze Azji KTA. 40 zawodników zarejestrowanych :thumb:
Oby powiało więcej niż prognozowane 13kts na jutro i piątek bo ciężko będzie we freestylu z liliputami z Azji.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post15 lut 2012, 18:28

Taaa dokładnie. Jak w poście powyżej kolejny update na blogu. W końcu udało mi się ogarnąć jakieś fotki z pływania- wszystko dzięki Tomkowi, który postał na plaży trochę z aparatem. Jak znajdę czas to jutro wrzucę zdjęcia z ceremonii otwarcia zawodów. Było wielkie ognisko, bufet dla zawodników, pokaz magika i tańce brzucha. Generalnie (z małym poślizgiem czasowym) bardzo fajnie to wyszło. Jutro skippers o 10.00 i tam dowiemy się więcej jak oni chcą to rozegrać. Prognozy nie są najlepsze, ale może coś z tego wyjdzie. Dołączył też do nas Przemas z Kasią, także polska ekipa z dnia na dzień się tutaj powiększa.
Także fotki leżą pod tym linkiem: http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/1 ... e-session/
A tutaj kilka moich ulubionych z tej sesji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post16 lut 2012, 11:18

KTA wczoraj na trochę uroczystej ceremonii zostało oficjalnie rozpoczęte. Było kilka przemówień, kwiaty i szama dla zawodników. Dzisiaj cały dzień czekania na wiatr, ale nic z tego nie wyszło. Ponoć na jutro jest jakaś prognoza, także może uda się rozegrać chociaż single. Bo w przeciwnym wypadku to słyszałem, że nagrody mają być rozlosowane! Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, ale to może tylko plota była. No bynajmniej dzisiaj bardzo turystycznie, z książką przy basenie czekaliśmy na jakieś podmuchy. Trochę pogadaliśmy, trochę się pokręciliśmy po plaży- dokładnie jak co roku w Juracie. Najbardziej to mi szkoda Przemasa i Kasi, bo im się jeszcze nie udało popływać od przyjazdu tutaj. Trochę pech zważywszy na to, że przez ostatnie 4 tygodnie wiało CODZIENNIE...

Tekst i foty z tych dwóch dni pod tym linkiem: http://kiteteam.wordpress.com/2012/02/1 ... first-day/

Obrazek

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2012, 15:18

Czy to Jo z takimi długimi włosami? :shock:

WG daje jutro nawet 20kts w szkwałach więc pojedyncza raczej będzie skończona. Potem tylko biby :cry:

Pozdroowka dla polskiego kontyngentu w Azji.

Podziękuj Tomkowi za zdjęcia - fajnie się ogląda :thumb:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2012, 08:12

Eo Mareczek w finale !!!!

next heat is mens finals! sam Medysky vs marek Rowinski

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2012, 08:15

Mareczek drugi :(

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2012, 09:42

PIEKNIE!!!

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2012, 09:48

BRAWO !!! Przyjemnie patrzeć na TAK wysoki poziom Marka - może to zabrzmi nieobiektywnie, ja się za bardzo nie znam na zawodach, ale byłem pewien 1wszego (!)...W jednym z heatów naliczyłem z 15/ czysto odjechanych hp, nie mówiąc o combosach i innych. Mega dziwne sędziowanie dziewczyn, zarówno heatu Heli jak i Kasi...no ale cóż...KTA :wink:

pzdr


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości