Pomoc przy pracy mgr o kitesurfingu

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post10 kwie 2012, 19:45

Witam,

Jak w temacie jestem obecnie w trakcie pisania pracy o kite i jak to w takich przypadkach bywa muszę przeprowadzić badania. Pod wklejonym poniżej linkiem znajduje się anonimowa ankieta. Będę bardzo zobowiązany za pomoc przy jej wypełnieniu :) Pozdro serdecznie :D

http://www.ebadania.pl/f4f95aa7acd40dbe

Awatar użytkownika
Świst
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2010, 00:23
Deska: Su 2
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Giżycko
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2012, 21:31

Zrobione, aczkolwiek uważam, że pytania 14 i 15 ze sobą kolidują ;) Pozdrawiam.

jas.
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:01
 
Post10 kwie 2012, 23:14

I kilka innych pytan nalezalo by rowniez przemyslec.
Np. co jesli ktos jest instruktorem?
Reszta watpliwosci mi uleciala a nie ma opcji cofniecia sie do pustej ankiety.

Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post11 kwie 2012, 10:45

Faktycznie, dobre uwagi, przy analizie ankiety na pewno uwzględnię wszystkie podpowiedzi i opinie, ale wiecie jak to bywa, przy pisaniu pracy decydujący głos ma promotor, a mój ma swoje pomysły z których niechętnie rezygnuje :)

__kater__
Posty: 1962
Rejestracja: 08 kwie 2006, 21:30
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post11 kwie 2012, 14:32

twój promotor jest czubkiem, który napisał pracę w ten sam sposób
użył wzorów statystycznych po wypada mieć je w pracy mgr

pozdrawiam

Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post11 kwie 2012, 18:45

Cóż, czubkiem raczej nie jest. Jest za to starszym panem z tytułem profesora i jest bardzo sympatyczny, aczkolwiek tak jak wspomniałem jak każdy starszy człowiek z ogromnym doświadczeniem ma pewne utarte szlaki którymi podąża. A ja mam wystarczająco zdrowego rozsądku by z tym nie walczyć, bo po co sobie utrudniać życie? ;)

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 kwie 2012, 12:40

pytanie 6 - nieprecyzyjne odpowiedzi. Jak interpretujesz snowkite, skikite, landkite i buggy?
pytanie 8 - brak odpowiedzi inne
pytanie 10 czym się różni odp 2 od 3? w kwestii analizy odpowiedzi...
pytanie 11 - a co jeśli uprawiam kilka równorzędnych?
pytanie 14 i 15 - bez sensu - już o tym było.
pytanie 16 - bez sensu - co to za statystyka -tygodniowo? Szczególnie u Was w Krakowie powinniście wiedzieć, że pytanie nie ma sensu - a w Krakowie to jak uprawiacie tygodniowo? Jak jedziecie na płw na tydzień to tygodniowo wychodzi ponad 5h tak? A po powrocie 0h?

Praca mgr to praca, która nie ma mieć jakichś rewolucyjnych wyników, bo to praca, która polega na analizie z reguły znanego zagadnienia, ale... jaka to analiza jak połowa pytań jest nieprecyzyjna?

Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post12 kwie 2012, 23:55

Onzo, dziękuję bardzo za wnikliwą ocenę i czas poświęcony ankiecie. Byłem przekonany, że pytania w niej są dość jasno sformułowane, ale liczę się także z możliwością wystąpienia wątpliwości i zastrzeżeń. Dlatego też bardzo doceniam słowa krytyki, bo na pewno wykorzystam je kreatywnie. Pozdrawiam serdecznie :)

Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post13 kwie 2012, 00:09

a jeszcze w kwestii wyjaśnienia, jeżeli ktoś miałby podobne wątpliwości:

pytanie 6: snowkite = snowboard + kite, skikite = narty + kite, landkite chodziło mi o mountainboarda z latawcem, buggy - sądzę że nie budzi wątpliwości

pytanie 8: w zasadzie mógłbym dać opcję odpowiedzi "inne", aczkolwiek uznałem że te 4 opcje pokrywają wystarczająco dużo źródeł, jednak jeżeli przychodzi komuś na myśl cokolwiek więcej bardzo proszę o podpowiedzi :)

pytanie 11: Jeżeli uprawiasz kilka równorzędnie, to znaczy że nie masz wyróżnionej jednej aktywności ponad całą resztę

pytanie 14: albo jedno albo drugie
pytanie 15: możesz mieć już swój sprzęt, co nie znaczy że nie planujesz kolejnego zakupu

pytanie 16: jakie w takim razie proponujesz ramy czasowe? ja kierowałem się tym, że jeśli ktoś bierze kite'a kiedy są warunki znajdując czas po robocie czy w weekend przy założeniu że jedna sesja trwa do ok. 3 godzin, to uprawia kitesurfing lub jedną z jego form sporadycznie. Jeżeli jednak czas poświęcony tej dyscyplinie tygodniowo przekracza 5 godzin, to jest to osoba, która przynajmniej 2 razy w tygodniu lub więcej stara się uprawiać ten sport.

Jeżeli nie rozwiałem twych wątpliwości, a pewnie nie zrobiłem tego co do wszystkich pytań, to bardzo proszę o dalsze sugestie.

Pozdro600 :)

Kałah
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2012, 12:41
Latawiec: RRD Passion
 
Post15 maja 2012, 15:34

Badanie zakończone, OGROMNE SERDECZNE DZIĘKI! wszystkim, którzy pomogli mi w realizacji ankiety, udało się uzbierać 150 ankiet z których tylko jedna była wypełniona dla żartu, także mobilizacja na najwyższym poziomie. Obiecuję, że jak tylko opracuję wyniki to opublikuje je na forum do wglądu dla wszystkich.

Pozdrawiam serdecznie, Kałah :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości