Strona 1 z 1

[KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 08 maja 2012, 21:55
autor: LiquidForceKitesPL
ALOHA! WYGRAJ CIUCHY LIQUID FORCE !!!

LIQUID FORCE KITEBOARDING JUŻ W POLSCE ! BĄDŹ PIERWSZYM W 2012 !

Od teraz każdy może mieć okazję, żeby stać się jedną z osób pływających na sprzęcie kultowej marki LIQUID FORCE KITEBOARDING i ubierających się w nasze ciuchy.

Z okazji wejścia na polski rynek postanowiliśmy zrobić wam prezent! Wylosowane osoby będą mogły wybrać ciuszek (czapka, koszulka, boardshorty) z tegorocznej kolekcji - https://www.facebook.com/media/set/?set ... 306&type=3

Z każdych kolejnych 300 osób (like-ów), które polubią - stronę LIQUID FORCE KITEBOARDING POLSKA (https://www.facebook.com/liquidforce.poland) i udostępnią ten post wraz z opisem u siebie na tablicy (musi to być post dostępny publicznie) wylosujemy jedną osobę, która dostanie możliwość wybrania rzeczy z naszej kolekcji.

Każdy z lajków zostanie zapisany na osobnej karteczce, a potem wylosowany przez jednego z naszych riderów (o których info już niebawem na fanpage-u). Losowanie zostanie nagrane.

Akcja trwa bez końca! Losowania następują zawsze po dołączeniu nowych 300 osób do naszego Fanpage-u.

Do dzieła! Zapraszamy do zabawy !! :D

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 08 maja 2012, 23:01
autor: eska
LiquidForceKitesPL pisze:
LIQUID FORCE KITEBOARDING JUŻ W POLSCE !


Hh ho, 2 odsłona Liquid Force w Polsce (już było i wyszło), a kto za tym stoi? Może jakieś forumowe persony czy zupełnie nowi ludzie ?

Powodzenia !

ps. Koszulki i inne ciuszki kiedyś były extra, ciekawe jak będzie teraz :) :) :)

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 08 maja 2012, 23:37
autor: ted
Zdecydowanie powodzenia. LF jest kozak :thumbsup:

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 09 maja 2012, 10:52
autor: Crazy Horse
Ja wiem czy to nowosć, jako pierwszy dystyrbucję Liquida miał mój kursant, już w 2004 roku :wink:
Po kilku latach zabrali mu dystrubucje.
Potem było cicho, wielka niewiadoma, aż coś "bardziej widocznie" próbował kolega z Katowic ale chyba ostatnie sezony nic specjalnego nie przyniosły :?:
Może "do trzech razy sztuka" :thumb:

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 09 maja 2012, 11:13
autor: Wrogu
Marka moze i sprawdzona, ale imo, bez dobrej polityki promocji (tj. medialnej) i cenowej to u nas ciezko sie wbic w dobrze zagospodarowaną scene kite.

Ale powodzenia :thumbsup: sam chetnie potestuje:)

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 09 maja 2012, 12:09
autor: TIKKO_aloha
Crazy Horse pisze:Potem było cicho, wielka niewiadoma, aż coś "bardziej widocznie" próbował kolega z Katowic ale chyba ostatnie sezony nic specjalnego nie przyniosły :?:
Może "do trzech razy sztuka" :thumb:

juz w te klocki sie nie bawie :)

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 09 maja 2012, 16:39
autor: LiquidForceKitesPL
Tak Tak przepraszamy za pomyłkę powinno być "Liquid Force ponownie zawitał na Polski Rynek !". Za dystrybucje w dalszym ciągu odpowiada kolega z Katowic (tylko ten który faktycznie się tym zajmował :)

Jeśli ktoś chciałby się bezpośrednio skontaktować w sprawie współpracy bądź z zapytaniem prosimy o kontakt pod mailem pawel@surfcity.pl

Do zobaczenia na wodzie !

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 10 maja 2012, 15:38
autor: Wrogu
Obrazek

Tak apropos LF, to chyba model 2013 .... chyba najladniejsza grafa na kajcie jaka widzialem :shock: (w koncu wybieramy kajtay po grafice :wink: )

Re: [KONKURS] Liquid Force Kites wchodzi na Polski rynek !

: 16 maja 2012, 14:58
autor: przemass
eska pisze: a kto za tym stoi? Może jakieś forumowe persony czy zupełnie nowi ludzie ?

Powodzenia !

ps. Koszulki i inne ciuszki kiedyś były extra, ciekawe jak będzie teraz :) :) :)


Nawiązaliśmy w tym roku współpracę z LF zarówno jako szkoła Molo Surf jak i prywatnie, Kasia dołączyła też do teamu LF Polska i na tym sprzęcie będzie startować w tegorocznych zawodach. Sądzę żę będzie to super uzupełnienie naszej długofalowej współpracy z North Kiteboarding - 2 firmy najwyższej światowej klasy, obie z dłuuugimi kajtowymi tradycjami.

Jak dotąd, jesteśmy z latawców bardzo zadowoleni, w majówkę przeprowadziliśmy równoległe testy u nas w bazie na Chałupy 6 jak również w Somie - zdjęcia i relację możecie zobaczyć TUTAJ - my nie wybieramy kajtów po dizajnie ;)

Z marką LF jesteśmy pośrednio związani od dawna, także sądzę że współpraca będzie się układała pomyślnie :)

W tej chwili na Chałupach 6 posiadamy do bezpłatnych testów:
- 2 sety latawców 2011 Envy
- 2 sety Envy 2012
- 1 set Nirvan 2012

kontakt - przemek@molosurf.com, 798 838 997
Zapraszamy :)