Kitesurfing to nie trening, więc jaki trening?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
MartinWro
Posty: 163
Rejestracja: 13 cze 2012, 18:43
Deska: Nobile 50Fifty
Latawiec: North Dice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 paź 2013, 16:57

Jest jak mówisz. Trzy sesje na razie miałem takie, że próbowałem raley. Już w miarę wychodzi, ale czasami latawiec mi trochę do zenitu podlatuje.
No ale ogólnie stwierdziłem, że lepiej poćwiczyć i być lepiej przygotowanym.
A swoją drogą fajnie pływa Marc Jacobs, ma taką stylówkę jakby wszystko "z mięśni" robił ;)
http://www.youtube.com/watch?v=6bDcC5qLAE4

Awatar użytkownika
Stawny
Posty: 719
Rejestracja: 10 lis 2010, 19:17
Lokalizacja: Tam gdzie wieje :-)
Postawił piwka: 39 razy
Dostał piwko: 24 razy
 
Post25 paź 2013, 10:10

Chesz zrobić dobrą forme pod KS umów się z Mariuszem Golińskim w RehaSport, ustawi Ci odpowiedzni trening ale nie będzie lekko :D

Dodatkowo wyeliminujesz ryzyko tego o czym pisze Wrogu.
Żle wykonanae ćwiczenie na TRX i brak odpowiedniego corestabillity może Ci bardziej zaszkodzic niż pomóc, a wiem z doświadczenia, że wpływ mają niuanse których sam nie wyłapiesz...

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post25 paź 2013, 10:12

Stawny pisze:Chesz zrobić dobrą forme pod KS umów się z Mariuszem Golińskim w RehaSport, ustawi Ci odpowiedzni trening ale nie będzie lekko :D

Dodatkowo wyeliminujesz ryzyko tego o czym pisze Wrogu.
Żle wykonanae ćwiczenie na TRX i brak odpowiedniego corestabillity może Ci bardziej zaszkodzic niż pomóc, a wiem z doświadczenia, że wpływ mają niuanse których sam nie wyłapiesz...


Chyba Jedi, ja się tu nie wypowiadam :wink: ja tam lubię schabowego :wink:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post25 paź 2013, 10:17

Dobra pizza i browar tez sa spoko :thumb:

Pozdro...

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 11:57

To co koleś robi na pierwszym filmiku to nic innego jak podtrzymanie siły która sobie wcześniej wyrobił poprzez normalną siłownię. Tak więc idźcie na siłownie jeśli nie wiecie co robić to zapytajcie instruktora i po pół roku rzetelnego (4 dni w tyg) treningu bez lipy trochę ogólnej siły wam przybędzie :thumbsup:

Prawidłowej diety nikt wam nie rozpisze przez internet no chyba ze zwykli naciągacze...

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 12:14

Grzegorz KiteLife pisze:To co koleś robi na pierwszym filmiku to nic innego jak podtrzymanie siły która sobie wcześniej wyrobił poprzez normalną siłownię. Tak więc idźcie na siłownie jeśli nie wiecie co robić to zapytajcie instruktora i po pół roku rzetelnego (4 dni w tyg) treningu bez lipy trochę ogólnej siły wam przybędzie :thumbsup:

Prawidłowej diety nikt wam nie rozpisze przez internet no chyba ze zwykli naciągacze...


przez neta polecam www.odwazsie.pl :) fajny serwisik i znam osobiscie takich co po 40-50 kg pochudli bez uczucia głodu ...

pozdrawiam

MartinWro
Posty: 163
Rejestracja: 13 cze 2012, 18:43
Deska: Nobile 50Fifty
Latawiec: North Dice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 12:18

Grzegorz KiteLife pisze:idźcie na siłownie

To się w moim przypadku nie uda :/ Próbowałem nie raz, a dwa ;)

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 12:43

MartinWro pisze:
Grzegorz KiteLife pisze:idźcie na siłownie

To się w moim przypadku nie uda :/ Próbowałem nie raz, a dwa ;)

Brak ci motywacji? http://www.youtube.com/watch?v=LDeTfOF1SMQ&list=LLyzxJEddfF8fnrQ0qT_6VSg

albo poszukaj siłowni Crossfitowej...
Ostatnio zmieniony 25 paź 2013, 12:49 przez Grzegorz KiteLife, łącznie zmieniany 1 raz.

MartinWro
Posty: 163
Rejestracja: 13 cze 2012, 18:43
Deska: Nobile 50Fifty
Latawiec: North Dice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 12:48

Grzegorz KiteLife pisze:Brak ci motywacji?

Ogólnie to u laski sześciopak i cała reszta wyrzeźbionych mięśni mi się średnio podoba. Nie mniej obawiam się, że jej personalnym treningu mógłbym trenować tylko jeden mięsień ;)

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 12:51

MartinWro pisze:
Grzegorz KiteLife pisze:Brak ci motywacji?

Ogólnie to u laski sześciopak i cała reszta wyrzeźbionych mięśni mi się średnio podoba. Nie mniej obawiam się, że jej personalnym treningu mógłbym trenować tylko jeden mięsień ;)

Tak ale ona jak i inne osoby do takich zdjęć są specjalnie odwodnione, normalnego dnia tak ekstremalnie nie wyglądają :thumbsup:

czosnek
Posty: 222
Rejestracja: 05 gru 2010, 14:45
Deska: nobile
Latawiec: rrd
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 17 razy
 
Post25 paź 2013, 13:11

MartinWro pisze:
Grzegorz KiteLife pisze:idźcie na siłownie

To się w moim przypadku nie uda :/ Próbowałem nie raz, a dwa ;)


Jesli zdobycie sily na nastepny sezon oraz doskonalenie sylwetki nie jest wystarczajaca motywacja to nie znajdziesz jej w zadnym typie cwiczen.
Zawsze bedzie ciezko czy to silownia czy ćwiczenia na świeżym powietrzu. Nikt nie poleci ci "magicznego" zestawu ktory da ci nieslychana motywację. Musisz odszukac ja w sobie! Wiec przekonaj sie do silowni i rozbuduj siłę, specyficzne ćwiczenia pod kajta zostaw sobie na wiosne gdy sezon bedzie tuz tuz. Pamietaj tylkko o rozciaganiu:)! Powodzenia

MartinWro
Posty: 163
Rejestracja: 13 cze 2012, 18:43
Deska: Nobile 50Fifty
Latawiec: North Dice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2013, 13:23

czosnek pisze:
MartinWro pisze:Jesli zdobycie sily na nastepny sezon oraz doskonalenie sylwetki nie jest wystarczajaca motywacja to nie znajdziesz jej w zadnym typie cwiczen.
Zawsze bedzie ciezko czy to silownia czy ćwiczenia na świeżym powietrzu. Nikt nie poleci ci "magicznego" zestawu ktory da ci nieslychana motywację. Musisz odszukac ja w sobie! Wiec przekonaj sie do silowni i rozbuduj siłę, specyficzne ćwiczenia pod kajta zostaw sobie na wiosne gdy sezon bedzie tuz tuz. Pamietaj tylkko o rozciaganiu:)! Powodzenia


Motywacja jest, stąd też post. Kwestia tylko taka, że do wiosny to ja czasu nie mam, bo w połowie stycznia jadę na Filipiny, potem Wietnam, Kambodża, Tajlandia i Sri Lanka http://kitelancers.com/posts/trip-plan Tak w sumie jakieś 3-4 miesiące. Ktoś może chce się zabrać? :)

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post25 paź 2013, 16:06

Nie polecam silowni do kite'a, co najwyzej cwiczenia lajtowe na kondycje...przypakowanie pod mase slabo sie konczy :hand:
Pozdro

profistyle
Posty: 155
Rejestracja: 06 paź 2009, 17:25
Dostał piwko: 6 razy
 
Post25 paź 2013, 16:54


czosnek
Posty: 222
Rejestracja: 05 gru 2010, 14:45
Deska: nobile
Latawiec: rrd
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 17 razy
 
Post25 paź 2013, 16:58

donaj pisze:Nie polecam silowni do kite'a, co najwyzej cwiczenia lajtowe na kondycje...przypakowanie pod mase slabo sie konczy :hand:
Pozdro

Tu sie mylisz! "Profesjonalne" podejscie do tematu wymaga przygotowania silowego(ktore najlepiej zdobyc na silowni)... Trzeba tylko wiedzieć jak ćwiczyć i jak sie rozciagac
Pozdro


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron