Brak karty IKO po ukończeniu kursu - szkoła kite.pl

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 sty 2014, 17:19

Cześć,

Woli wyjaśnienia z mojej strony. Osobiście nie uważam tego, że Bubel "doprasza" się karty za brak bycia wyluzowanym czy jakkolwiek to inaczej nazwiemy. Umówiliśmy się, że dostanie kartę i powinno tak się stać. Jeśli niedopatrzenie z naszej strony się zdarza to biję się w pierś i przyznaję rację. W tej sytuacji chodzi właśnie o to, że telefonu nie było ani razu. Kontakt mailowy cały czas do 22.10.2013, gdzie obiecałem że wyślę kartę po raz DRUGI i tak zrobiłem! Po tym czasie dostałem mail i równocześnie pojawił się ten post. Z innej perspektywy tytuł postu mógłby wyglądać "Bubel - próba wyłudzenia karty IKO po raz 2", oczywiście to "żart", ale sam jestem często klientem i dopóki z kimś nie porozmawiam przynajmniej telefonicznie, nie ustalając faktów to nie rzucam MOCNYMI słowami. Karta kosztuje niespełna 2 $, więc proszę niech to nie urasta do rangi mamienia klienta :(

P.S. Umówiliśmy się na wysyłkę kurierem, także to załatwi sprawę.

Z wietrznymi pozdrowieniami,

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post04 sty 2014, 17:50

seb, absolutnie nie "pije" do ciebie ;) a raczej do tych co usilnie probuja zdegradowac monit bubla.
dobrze ze reagujesz i dobrze ze sprawa sie wyjasnila/wyjasni

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post04 sty 2014, 20:13

zaq pisze:Na przyszłośc, jest takie urządzenie i nazywa się telefon..lepiej z niego korzystać a nie pisać posty , tak je tytułując.
Nic personalnego do Ciebie, ale chyba sa inne możliwości by takie sprawy załatwiać.


jak jesteś ich ziomeczkiem to wiadomo, że i o 2 w nocy Sebastian czy Mateusz od Ciebie odbiorą, trochę inaczej to jednak wygląda jak masz do nich sprawę, która jest im z jakiegoś powodu nie na rękę - wtedy post na forum potrafi w magiczny sposób "odetkać" telefon

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post04 sty 2014, 20:22

proponuję aby na obecną chwilę był to ostatni post w tym watku, dajmy szanse ludziom na definitywne załatwienie sprawy i będzie po problemie.
pozdr.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2014, 12:28

Kończąc z mojej strony, niczyim adwokatem nie jestem i nie zamierzam być. Stwierdzam tylko, że w obecnych czasach łatwiej jest tu komuś napisać niż wcześniej zadzwonić. Niekoniecznie lubie "napierd#$%^" na forum a słowa na wyrost w stylu "oszustwo" samo Cię pozycjonuje,Twój wybór.

No offence.

Doomy
Posty: 60
Rejestracja: 03 gru 2012, 23:08
Postawił piwka: 4 razy
 
Post05 sty 2014, 15:43

Ten biedny kurier to chyba zachorował po drodze od 30 grudnia, wypił szampana na sylwestra, przeleczył kaca 2 i 3 stycznia, a teraz ma wolne i 3 króli będzie świętował jutro. Może oszustwo to faktycznie za duże słowo, ale z punktu widzenia wypełniania umów i dotrzymywania danego słowa to lipa jak cholera . Niektórzy tak mają, że jak wezmą kasę to ich pomroczna ciemność nachodzi i pamięć tracą. Może, jak sie nie udało kursantowi obiecany papierek wręczyć po kursie, to trzeba było list polecony za pokwitowaniem odbioru napisać i sprawa byłaby załatwiona. Priorytet idzie 1 dzień :D , także tego, hmmm.... sami wiecie. Ciekaw jestem jak się ta sprawa zakończy, no i co z tym kurierem sie dzieje, bo sie o niego zacząłem juz martwić.

Blazejj
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2013, 11:58
Deska: Carved Imperator V
Latawiec: CORE GTS 2
 
Post05 sty 2014, 22:14

polecam wyslac poleconym! :D

Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post24 sty 2014, 14:36

Dostałem certyfikat :):):) .. dzikuje bardzo ... szkoda ze tyle czekałem ale liczy sie efekt koncowy ... ktos mi polecił abym poruszył to na tym forum i opłacilo sie ... mysle ze gdyby nie ta dyskusja tutaj to nadal czekał bym na certyfikat chodz moze sie myle ... najwazniejsze ze cel został osiagniety i mam certyfikat w reku .. dzikuje wszystkim za wpisy nawet te niezbyt przychylne ... internet to jednak moc hehe pozdrawiam

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 sty 2014, 15:30

To gratuluję sukcesu - mimo taaaakiego poślizgu!
Czy planujesz zmienić tytułu tego wątku, czy wolisz aby pozostało "Oszust"?
Jakbyś chciał edytować to w pierwszym swoim poście tego wątku wchodzisz w "edytuj" i możesz nazwać ich np teraz Mistrzami Świata, The best school ever, najlepsza, najfajniejsza, mega-pomocna itd :wink:

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 sty 2014, 15:41

BraCuru pisze:mimo taaaakiego poślizgu!


Hej,

Cieszę, że udało zakończyć się temat mimo następnych "znikających" kart.
Nie będąc w domu, a chcąc zakończyć całą akcję sprawnie poprosiłem Ziomka z Wake.pl o wysłanie karty poleconym. KOLEJNA karta nie doszła. Ok, nie chcąc ponownego linczu w momencie dostania info, że kolejnej karty nie ma zamawiam kuriera. Dla dociekliwych link do przesyłki - http://wwwapps.ups.com/WebTracking/processInputRequest?sort_by=status&tracknums_displayed=1&TypeOfInquiryNumber=T&loc=pl_pl&InquiryNumber1=1ZY5658R6892592100

No i dzisiaj po ponad tygodniu dostaję info "przesyłke mialem w skrzynce na listy w opakowaniu kurierskim "ups" ". Także bardzo dziwne historie dzieją się w tym Nowym Sączu :wink:

Z wietrznymi pozdrowieniami,

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 803
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:08
Deska: Skim
Latawiec: Rebel
Lokalizacja: KiteTurawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post29 sty 2014, 20:34

bubel pisze:Dostałem certyfikat :):):) .. dzikuje bardzo ... szkoda ze tyle czekałem ale liczy sie efekt koncowy ... ktos mi polecił abym poruszył to na tym forum i opłacilo sie ... mysle ze gdyby nie ta dyskusja tutaj to nadal czekał bym na certyfikat chodz moze sie myle ... najwazniejsze ze cel został osiagniety i mam certyfikat w reku .. dzikuje wszystkim za wpisy nawet te niezbyt przychylne ... internet to jednak moc hehe pozdrawiam



No to gratuluję! Teraz stałeś się pełnoprawnym kitesurferem i zapewne od razu bedziesz lepiej pływał....

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post29 sty 2014, 22:25

zupełnie zbędny ten sarkazm...

Valentine666
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:06
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post29 sty 2014, 23:13

color1 pisze:zupełnie zbędny ten sarkazm...

Niby dlaczego zbędny ? Według mnie całkiem na miejscu :clap:

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post30 sty 2014, 00:30

po prostu zbędny, bicie piany, autor miał rację zakładając wątek, sprawa została wyjaśniona pozytywnie, strony porozumiały się, klient zadowolony, ale oczywiście przedmówca musiał swoje piec bezsensownych groszy dodać...
ciekawe kiedy "góral" został "pełnoprawnym" kitesurferem.
"valentine" postawcie sobie jeszcze piwka z "góralem" jako dopełnienie całości.

Awatar użytkownika
adii
Posty: 265
Rejestracja: 22 sty 2012, 11:28
Deska: ACE
Latawiec: SB,Vector
Lokalizacja: Zegrze
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post30 sty 2014, 07:14

color1 pisze:po prostu zbędny, bicie piany, .


Ale o biciu piany to chyba Ty wiesz coś więcej niż mniej :thumb:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 08:16 przez adii, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości