trik czelendż & NFSP

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Grześ
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:07
Lokalizacja: Gliwice
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post28 wrz 2014, 20:47

Moi mili,
Zauroczony działaniami Niesfornej Fundacji Surferskiej Pomocy, postanowiłem pomóc jakoś założycielom, działaczom, a przede wszystkim dzieciakom i osobom, które miały mniej szczęścia w życiu by czerpać z tego sportu. Najprostsze co każdy może zrobić to sięgnąć głębiej lub zupełnie płytko do kieszeni. Można też to zrobić uczestnicząc w tej zabawie viralnej...

Zasady:
1. Wrzucasz filmik, fotkę lub opowiadanko „co zdarzyło się na wodzie”, może to być best trick, najs kresz, słit focia lub inna śmieszna historyjka.
2. Wpłacasz dowolną sumę na konto NFSP.
3. Można dołączać samemu, można nominować :evil:

Poniżej mój czelendż, autorski trick zatytułowany „Darkslide z kiteloopem i deadmanem”

phpBB [video]


…niestety lekko przymoczony :oops: :lol:

Kto dołączy?

Moje nominacje to:
1. BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje.
2. Zaq – z nadzieją, że wrzucisz „lądowanie na plaży w Normandii” z zeszłorocznego procampu :thumbsup:
3. Lussik – bo lubię...

Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas, a także dla osób potrzebujących :thumbsup:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2014, 17:13

Grześ pisze:BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje.
Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas, a także dla osób potrzebujących :thumbsup:

Grześ :thumb:
Wchodzę i to z przytupem :wink:
Oto filmik z 2002 roku. Teraz będziecie wiedzieli skąd moja wiedza na temat bezpieczeństwa w kitesurfingu :lol:
phpBB [video]


Czekam na numer konta Fundacji a tymczasem nominuję następujących użytkowników w podziękowaniu za:
1. Crazy Horse - lata przyjaźni
2. Eska & Mleczny - ich wkład dla polskiego kajta
3. Smokie - jak wyżej

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 paź 2014, 11:26

Ok :lol: 100% beka z typa :shock:
Zmułka była u mnie później na cały dzień ale recyna mnie postawiła na nogi. Nie wiem jak ja to zrobiłem. :oops:

phpBB [video]


Była jeszcze akcja w podobnym stylu która prawie się szpitalem skończyła. Nurkowanie w dno głową po zwalonym KL, na wyjeździe w Sardynii. Oczywiście mądry Jacek skakał na 30-40 cm wody. Albo... na Langebaan skakanie do brzegu i lądowanie z deską na plaży na +35kns :doh: Frycowe, bo jakby nie skumane że są kominy powietrzne na miejscu i dalej nosi. Nie róbcie tego w domu :idea:


Numero pliz. :thumb:

A moje nominacje

1. Seba & Juniore z Kite.pl - kilka fajnych wyjazdów do Brazy i Egiptu.
2. Księciu i Victor Borsuk - tipy w moim progresie.
3. Murphy - wiem że nie bywasz na KF, ale pokaż coś szalonego ;) może być na FB.

nfsp
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2014, 23:27
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 18 razy
 
Post04 paź 2014, 18:46

Moi drodzy, sponiewierani!
Chyba na równi jestem wzruszony i rozbawiony tą oddolną inicjatywą bo kontent jaki się tu pojawił naprawdę zwala z nóg! :D

Jednak przede wszystkich chciałbym ukłonić się do samej ziemi i podziękować Grzegorzowi za pomysł i jego realizację. Grzesiu nigdy Ci tego nie zapomnę!
Dziękuję także bardzo wszystkim, którzy biorą udział w tym niesfornym wirusie, który sam z siebie jest w jakiś sposób kwintesencją kajtowego lajfstajlu (nie znoszę tego słowa!). Filmy są zaskakujące, zabawne a akcja zdecydowanie brawurowa :)
Szkoda, że sam nie mogę się pochwalić podobnym filmikiem... ale jak patrzę na te co już tu są to jak bym widział siebie w akcji.

Liczę, że obejrzymy jeszcze sporo podobnie wartościowego materiału i pośmiejemy się z siebie nawzajem :)

A jeśli przy okazji komuś wpadnie do głowy pomysł, by wesprzeć Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy to poniżej zamieszczam dane (potwierdzenie przelewu jest dokumentem pozwalającym na koniec roku w rozliczeniu PIT obniżyć dochód o wysokość wsparcia):

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy
adres: ul. Góralska 25C; Gdańsk
opis przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji
Bank BGŻ
nr konta: PL 51 2030 0045 1110 0000 0384 9020
swift/bac: GOPZPLPW

peace!
Doktor

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 paź 2014, 14:33

Jestem, nie wiem czy można 2, bo mam taki 1 ulubiony na taką okazję - lot z wody do wody, a nie z klifu ;)
Ale w ramach "czegoś nowego" zamieszczę coś świeżego, co na pewno nie wszysycy jeszcze widzieli...

A z obecnych "dzisiaj" na forum, tooo nominowałbymmmm o np. Maxa Żakowskiego za ..... pięknego, soczystego Back Rolla na desce race :wink:

phpBB [video]

nfsp
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2014, 23:27
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 18 razy
 
Post07 paź 2014, 18:20

Koniu - coś mi się zdaje, że za parę lat będziemy mieć nową konkurencję na zawodach kajtowych.
No ale gdzie ten drugi filmik? czy też może ten co jest to jest właśnie ten drugi a brakuje pierwszego?

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2014, 12:39

Pierwszy- "drugi", to większość z forum zna, ale może faktycznie ktoś nowy się zajara 8)

5.09.2005 - tej daty nigdy chyba nie zapomnę :wink:
Jeszcze raz dzięki dla Eski, że nie puściła kamery :D

phpBB [video]

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 paź 2014, 15:10

2005 - piękny i pamiętny rok :thumb:
Wczoraj obejrzałem sobie ponownie Brazilejros :lol: :lol: :lol:
Szkoda, że takie filmiki już nie oglądają światła dziennego.
Stajemy się bardziej poprawni niż nam się to wydaje :doh:

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 paź 2014, 23:57

Crazy Horse pisze:
Jeszcze raz dzięki dla Eski, że nie puściła kamery :D


To chyba pierwszy z filmów który poszedł za granicą w bbc czy gdzieś tam, związany w PL kajtem :) Trochę się tej kasety naszukaliśmy, teraz leży w "pudle cennych dupereli" :) joł.

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 paź 2014, 09:52

Hej,

W Egipcie, tydz temu byłoby kolejne wiekopomne osiągnięcie - zglebiony KL prawie na łódkach przy brzegu :lol: Ale takie życie.

Dla tych którzy nominowani - mała wklejka, by zagęścili ruchy :wink:

Obrazek

nfsp
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2014, 23:27
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 18 razy
 
Post11 gru 2014, 20:42

W tym magicznym, świątecznym okresie wrzucamy nieco punkowo-niesfornego klimatu :)

Obrazek

Koszulki dla Fundacji wyszły spod skrzydełka Evokaii - super jakość, ekologiczne farby i ... na plecach wszyty kawałek kajta!
Edycja jest limitowana do 95egz. - już nigdy się nie powtórzy.

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na organizację zimowej akcji przygotowywanej dla Grand Prix Snowkite Tour 2015.

Niesforne Aloha!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 gru 2014, 03:04

Potwierdzam - koszulki sa MEGA! Jestem szczęśliwym posiadaczem jednej. Pomysł z wszyciem skrawka kajta - piekne :clap:

nfsp
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2014, 23:27
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 18 razy
 
Post09 mar 2015, 13:27

Uwaga! Przypominamy!
Wszystkie osoby, które wsparły działania Niesfornej Fundacji w roku 2014 mogą odpisać kwoty darowizny od podstawy opodatkowania.
OSOBY FIZYCZNE
Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.
Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług - dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną.
OSOBY PRAWNE
Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.
Należy pamiętać, iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji.
Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług - dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną.

Obrazek


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości