Ile naprawdę wave w wave?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 19:12

kowal pisze:Dobrze Bra, że Ty wszystko rozumiesz...
nasz prekursorze i trendsetterze :wink:

Rozumiem również jak trzeba mieć wybujałe ego, aby pisać w liczbie mnogiej o sobie.
A jeśli myślisz, że piszesz w imieniu forumowiczów to do tego masz problemy z samooceną :wink:
Obie wady można wyeliminować tylko trzeba dużo pracy. Chyba nawet więcej niż np włożyłeś w swoje umiejętności wave.
Powodzenia :thumb:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post22 paź 2014, 20:05

No stress panowie,
w ramach rozluźnienia zpraszam na wave
odwiedzimy tez Cold Hawaii :thumb:

Obrazek

Pozdro...

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 20:15

..no tak jestem tu sam ehh przepraszam pozostanę obserwatorem bo tylko spamuję
pozdrawiam

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 20:58

kowal pisze:..no tak jestem tu sam ehh przepraszam pozostanę obserwatorem bo tylko spamuję
pozdrawiam



spoko, myślę,że w gruncie rzeczy Bracuru, tego by nie chciał...bo kogo będzie..."nawracał" :lol: jak wszyscy tak zareagują...zniechęceniem :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 21:35

GURU 10.5 pisze:spoko, myślę,że w gruncie rzeczy Bracuru, tego by nie chciał...bo kogo będzie..."nawracał" :lol: jak wszyscy tak zareagują...zniechęceniem :wink:

Marku, znowu źle myślisz :?

kowal pisze:..no tak jestem tu sam ehh przepraszam pozostanę obserwatorem bo tylko spamuje

To dobry pierwszy krok :clap:

Jezu - Hvinde Sande :shock: I tak ciepło :shock: W sierpniu miałem tam niższe temp.
Ja bym się pisał na wypad na dwa dni - poniedziałek i wtorek. Jedzie ktoś z PL?
Z chęcią zobaczyłbym ile Duny mają wave w wave :wink:

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 22:04

Ok, z mojej strony już też pass, powodzenia :hand:

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2014, 22:31

ahahaha nie wytrzymałem jednak!!! :lol: :lol: :lol:
Bra jak znasz na wszystko odpowiedz to po co wrzucasz pytania na forum??
Napisz jasno, że wszyscy którzy męczą się na przestarzałych surfach i tracą czas to tępe ch..je bo teraz foil jest jedyną drogą do szczęścia..
ps. Mary na takiej fali jak na filmiku to i na nartach zjedziesz ...ale czy to jest surf?? czy alternatywne formy ujeżdżania fal?? do których jazda na foilu moim zdaniem się zalicza i kto wie może i ma przyszłość (bo tak)!! :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 paź 2014, 10:14

kowal pisze:Bra jak znasz na wszystko odpowiedz to po co wrzucasz pytania na forum??
Napisz jasno, że wszyscy którzy męczą się na przestarzałych surfach i tracą czas to tępe ch..je bo teraz foil jest jedyną drogą do szczęścia..

Zasmuciłeś mnie. Spory krok wstecz. :(

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post23 paź 2014, 11:03

kowal pisze: Mary na takiej fali jak na filmiku to i na nartach zjedziesz ...ale czy to jest surf?? czy alternatywne formy ujeżdżania fal?? do których jazda na foilu moim zdaniem się zalicza i kto wie może i ma przyszłość (bo tak)!! :lol: :lol: :lol:


Kowal, jeśli chodzi o mnie to ja również zdecydowanie wole klasyczna deske wave,
klasyczna w sensie dosłownym, co do trudności ujezdzania fal na kiju to się nie wypowiem bo się nie znam,
co do widowiskowości to nie mam wątpliwości ze klasyczna deska bryzga woda zdecydowanie piękniej aniżeli patyk,
dla mnie alternatywa na slaby wiatr jest SUP, ale bardzo ciezka to zabawa na fali i dużo nauki przede mna :oops:
Niezmiernie mnie natomiast cieszy popularność wave'a ostatnimi czasy w każdej postaci :thumb:

Pozdro...

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 paź 2014, 12:17

mimo Twojej ogromnej wiedzy i doświadczenia Bra też niestety smucisz mnie Swoimi wypowiedziami i brakiem tolerancji do innego punktu widzenia.. :cry:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post24 paź 2014, 07:55

Marek a wyobrazasz sobie sroga mielonke z foilem ? Cyba sitkiem musieli by klienta czerpac z wody.
Moim zdaniem super sprawa bardzo trudna i niebezpieczna ale to zupelnie inna bajka .

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post24 paź 2014, 07:57

Majkelos pisze:To ja podbijam stawkę. Ile jest naprawdę surfa w surfie biorąc pod uwagę ile trzeba padlować, żeby wyjść na line up, potem żeby utrzymać się w nim, walcząc z prądem. Do tego trzeba dodać czas na czekanie na odpowiedni set i na przepuszczenie innych surferów.
Lepiej żeby surferzy nie tego sobie nie uświadomili, bo wszyscy będą musieli przesiąść się na foila :(

:clap: dla mnie tu jest sedno

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 paź 2014, 08:52

rolnik pisze:Marek a wyobrazasz sobie sroga mielonke z foilem ? Cyba sitkiem musieli by klienta czerpac z wody.
Moim zdaniem super sprawa bardzo trudna i niebezpieczna ale to zupelnie inna bajka .

Owszem początki były dramatyczne :evil:
Jak napiszę, że nie jest tak źle jak sobie to wyobrażamy to znowu wyjdę na fanatyka.
Ale co tam - od marca 2013 jak już się naumiałem na foilu nie miałem żadnej kontuzji mimo, że 90% czasu jeżdżę na nim od 4 do 40kts.
Przepraszam - żadnej.
Natomiast nie udało mi się zrobić młynka z foilem w linkach. To musi być hardcore.
Jak pływałem wave lub race to chyba co sezon byłem klejony albo szyty. czasami dwa razy w sezonie.
Podobnie wszyscy wieścili pogrom na linii startu wyścigów foil. I co? Wolę przebijać się przez tłum na patyku niż desce race. Bezpieczniej. Każdy zawodnik foil to potwierdzi.

PS.
Powiedz, że w poniedziałek jedziesz do Hvinde i mnie zabierzesz!

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post24 paź 2014, 22:29

Ps.Rozwazalem ale sie posypalo niestety :cry:

Ale co tam - od marca 2013 jak już się naumiałem na foilu nie miałem żadnej kontuzji mimo, że 90% czasu jeżdżę na nim od 4 do 40kts.
to jestes mega dobry w foilu ...na fali bo o tym rozmawiamy .Ja na zwyklej waveowce przy dobrej sesji laduje w wodzie kilka ,kilkanascie razy w wodzie zaleznie od tego jak bardzo chce podjechac .W linki sie nie zawinalem jeszcze za to pare mocno urazowych mielonek z deska zaliczylem stad moje zastanowienie co w takim przypadku skrzydlo by mi obcielo. Marek tak serio to ja nie widze foila na 3m fali w Moulay czy pod Riu ale obym sie mylil :hand:

mchorzepa
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2010, 16:16
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post25 paź 2014, 11:17

A to ze mną pływałeś w poniedziałek w Kołobrzegu :). Fajnie wygląda na wodzie twoja deseczka, pierwszy raz widziałem na żywo. Podobało mi się jak mocno może ona ostrzyć - gdy ja również na 7m latawcu mogłem trzymać już tylko wysokość(wiatr osłabł) ty ostrzyłeś przynajmniej o 30-45stopni i to na większej prędkości. Chciałbym na czymś takim kiedyś spróbować.

A propos ostrzenia na desce wave to jeśli jest wystarczający wiatr to nie narzekam, trochę halsówki, trochę zabawy na fali i jest ok. Wtedy w poniedziałek wystartowałem po wschodniej stronie Kołobrzegu, wyhalsowałem się pod falohron i tam się spotkaliśmy. Niestety koło 14 siadł wiatr i dla mnie było już za mało, spłynąłem w to miejsce startu, niestety podczas dopływania do brzegu napłynąłem na falochron, który był tuż pod powierzchnią wody. Deska w naprawie.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości