Tribord - Zeruko 12,9,7 nadchodzą.. Decathlon

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 gru 2014, 08:35

Dokładnie - http://www.decathlon.pl/C-614520-kitesurfing

tylko czy te ceny są rzeczywiście atrakcyjne? Być może nie da się wyprodukować latawców taniej zachowując odpowiednią jakość? Obecnie na giełdzie SF są atrakcyjniejsze oferty. Wiem, bo szukam najlepszej na latawca 9m :)

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post22 gru 2014, 10:24

namor pisze:Dokładnie - http://www.decathlon.pl/C-614520-kitesurfing

tylko czy te ceny są rzeczywiście atrakcyjne? Być może nie da się wyprodukować latawców taniej zachowując odpowiednią jakość? Obecnie na giełdzie SF są atrakcyjniejsze oferty. Wiem, bo szukam najlepszej na latawca 9m :)


Tyle że latawce z twojego załącznika to NAISHe a nie Zeruko :!:

Osobiście uważam temat Zeruko za bardzo dobry, wreszcie młodzi adepci nie będą dymani na cenach nowych latawców. :!:
Co do gwarancji w Dekacie podzielam zdanie jednego z przedmówców :thumb:
Nawet jak te latawce latają jak cegła - w co nie wierze, zawsze to nowy latawiec a nie wytłuczona szkolna szmata.
Zaraz spadną na mnie gromy że zeszłoroczne latawce też można kupić w tej cenie - oczywiście.
Ale przewiduję że Dekat też będzie robił wyprzedaż starych roczników.
Z przyjemnością się na nim przepłynę przy najbliższej okazji.

Awatar użytkownika
grychu
Posty: 670
Rejestracja: 09 wrz 2012, 16:59
Deska: Nobile-T5, Flysurfer-Flydoor
Latawiec: Ozone, Cabrinha, RRD
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post22 gru 2014, 15:10

hehe z takimi latawcami wzrośnie urazowość sportu :mrgreen:

Awatar użytkownika
macsurf
Posty: 732
Rejestracja: 05 kwie 2007, 23:22
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 gru 2014, 15:25

grychu pisze:hehe z takimi latawcami wzrośnie urazowość sportu :mrgreen:


Skad taka pewnosc?

Piotrekb
Posty: 574
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:46
Deska: Squad 5,9/SU2 Prorider
Latawiec: LF NRG 12/ SB 8
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post22 gru 2014, 17:04

A ja myślę, że w przyszłym sezonie może trafić się kilku takich, co to "kupili na próbę"... I na 100% pojawią się nad Zegrzem :twisted:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post22 gru 2014, 18:03

Badz co badz kitesurfing staje sie powoli sportem a nie tylko wspolrzedna lansu,
wiec z pewnoscia pojawi sie wielu amatorow tego sprzetu.
Z ocena samego latawca poczekalbym jednak do pierwszych testow,
z ocena jakosci trzeba bedzie poczekac troche dluzej :hand:
Co do gwarancji to nie wiem o czym mowa,
kazdy dystrybutor jest zobowiazany zagwarantowac gwarancje :roll:
a w decathlonie jak i w kazdej innej sieciowce ciezko jest z gwarancja jak wszedzie w PL :?

Pozdro...

Awatar użytkownika
ni_knight
Posty: 146
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:42
Deska: Laluz,Poison,Pescado 5'9
Latawiec: RPM,Bandit,Obsession,Passion
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post22 gru 2014, 18:53

mary.dk pisze:...
a w decathlonie jak i w kazdej innej sieciowce ciezko jest z gwarancja jak wszedzie w PL :?
...


Akurat tutaj mam odmienne, b. dobre doświadczenia. Właśnie w serwisie/gwarancji upatrywałbym duży + zakupu w decathlonie.

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post22 gru 2014, 19:20

ni_knight pisze:
mary.dk pisze:...
a w decathlonie jak i w kazdej innej sieciowce ciezko jest z gwarancja jak wszedzie w PL :?
...


Akurat tutaj mam odmienne, b. dobre doświadczenia. Właśnie w serwisie/gwarancji upatrywałbym duży + zakupu w decathlonie.


Potwierdzam, mam takie same doświadczenia :thumb:

Wid
Posty: 31
Rejestracja: 17 lut 2014, 22:29
 
Post22 gru 2014, 19:47

mary.dk pisze:Badz co badz kitesurfing staje sie powoli sportem a nie tylko wspolrzedna lansu,
wiec z pewnoscia pojawi sie wielu amatorow tego sprzetu.
Z ocena samego latawca poczekalbym jednak do pierwszych testow,
z ocena jakosci trzeba bedzie poczekac troche dluzej :hand:
Co do gwarancji to nie wiem o czym mowa,
kazdy dystrybutor jest zobowiazany zagwarantowac gwarancje :roll:
a w decathlonie jak i w kazdej innej sieciowce ciezko jest z gwarancja jak wszedzie w PL :?

Pozdro...



Ciekawe jakby producent dawał opcje "śliczne latawce" + XX % do ceny, wyszłoby kto jest "estetą". Ja tam wolałbym jakiekolwiek byle się dobrze latało :D
Co do gwarancji/zwrotów akurat tej sieci to widać nie jestem sam. Masz 30 dni na oddanie towaru jak się rozmyślisz, a późniejsza gwarancja hmm mi zaraz oddali kasę choć nie musieli, inne rzeczy też bezproblemowo załatwiają. Na polskie warunki dla mnie :thumb:

mroku
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2010, 15:03
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 gru 2014, 22:03

Decathlon w PL ma ograniczoną ofertę. Na rodzimym rynku są obecni w segmencie sprzętu bardziej specjalistycznego. Doskonale to widać na przykładzie oferty Triboarda i wyższych modeli odzieży żeglarskiej i pianek.

Kite staje się powoli sportem "wolumenowym" (na świecie) - analogicznie od WS'a w latach 80tych i pod koniec 90tych.

Polska nie jest dla nich rynkiem na tego typu produkty bo polak nie kupi latawca który nie jest "markowy" - kite na naszym rynku to nie jest sport masowy - a w takie sporty celuje ich oferta. Za to we Francji klient nie ma problemu z zakupem sprzętu specjalistycznego ich marek bo poprostu nie musi nikomu szpanować:)

Ten mechanizm doskonale widać na przykładzie ciuchów triborda - ludzie to kupują bo nie ma już dużego lansu w pojechaniu na wakacje na żagle.

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2014, 13:11

NIkt narazie nie poruszył tematu dostępności 14dni, bo obstawiam, że będzie to tak jak z SUP, czyli zero stanów w PL, wszystko pod klienta.
Cóż, oczywiście kto się skusi ceną przecież poczeka i miesiąc, tylko co w przypadku, kiedy potrzebna będzie część na wymianę, wtedy oczekiwanie przy dobrej prognozie, jakiw chodzą w PL w sezonie coraz rzdziej może już boleć.

Ja mam strzał, że może Zeruko, to dogadana, "tańsza wersja" Zeeko, bo i kształt i desgin podobny nieco ale kto tam ich wie.
Może i Takoon, bo skoro firma Francuska, to najszybciej dogadana z Francuzami, a jednocześnie nie sądzę, żeby Fone zawracał sobie głowę Decatem.

Tylko czekać, jak Pan od promocji będzie dzownił po sklepach i oferował sprzedaż i banery 8)
Do mnie dzwonił ostatnio w kontekście SUPa z propozycją baneru Deca w moim sklepie, dobre jaja i brawa dla Pana :doh:

Kończąc temat nadal szukam auta i nadal szukam firmowej używki np Toyota, a nie nowej Dacii, nie wiem, może głupi jestem

P.S. Zapraszam kolegów, którzy boją się latawców poszkółkowych do konforntacji dowolnie wybranego latawca po mojej szkole z niejednym zajehcanym po kilku wyjazdach prywatnym, czy szkole, która dyma latawce komplresorem na kamień i składa się codziennie w piasku.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 gru 2014, 18:08

Wszystko zależy jak się wypromują. Też mi się wydaje, że to kopia Zeeko - i nazwa i kształt podobne. No ale się zobaczy.
Koniu z tą Toyotą i Dacią to może i racja, ale jakbyś miał już wybierać między Dacią a niektórymi wersjami Renault albo Nissanem to już można by się zastanawiać czy brać to samo z nieco innym logo. Skoda też się sprzedaje nieźle, a przecież to tańszy VW, za to przed połączeniem marek to była jakaś tragedia.
Ja myślę, że tak jak ktoś napisał parcie na "markę" będzie na tyle silne, że tylko niektórzy wybiorą produkt "noname", większość będzie wolała jednak coś czego nie będzie się wstydziło wyjąć na płw przy kumplach. Za to na mniej uczęszczanych spotach - czemu nie. Decathlon zresztą moim zdaniem w większości świetnie sprawdza się w dodatkach i te produkty są naprawdę niezłe i jakoś nikt nie ma z nimi problemu. Jednak w "głównych" produktach kuleją więc może i z latawcami to wtopa?

jonasz
Posty: 118
Rejestracja: 05 paź 2009, 20:44
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2015, 21:25

Aloha :)
Jako, że w wątku poruszona jest kwestia nowego latawca Triboard Zeruko, chciałbym podzielić się z wami kilkoma informacjami.
Prace nad pierwszym latawcem rodem z Decathlonu trwają. Wstępna data pojawienia się latawców Tribord Zeruko w ofercie szacowana jest na listopad 2015. Chociaż nie mogę potwierdzić tej informacji w 100%.
Natomiast aktualnie Decathlon posiada w swojej ofercie sprzęt marki Naish. Najnowsze latawce Naish Ride 2015/2016 w rozmiarach 8, 10 i 12. W komplecie z latawcem jest bar.
Niebawem wrzucę kilka zdjęć tego latawca i krótki opis. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :thumb:

jonasz
Posty: 118
Rejestracja: 05 paź 2009, 20:44
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2015, 21:27

Zapraszam do przeczytania recenzji kite Naish Ride 2015/2016
Chetnie odpowiem na wszystkie pytania :D
viewtopic.php?f=4&t=63761
Załączniki
5.jpg
5.jpg (117.56 KiB) Przejrzano 2734 razy


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości