Janusze Allegro

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
matt1807
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2015, 19:35
 
Post02 maja 2015, 23:25

Na ebayu i na jakiejś stronce znalazłem w $ i w euro i przeliczyłem :p :p
Zamierzałem zmniejszać po 500 zł aż ktoś kupi :p

Fordon
Posty: 484
Rejestracja: 17 mar 2012, 13:27
Deska: Best Armada, Naish Haze XL
Latawiec: Ozone Catalyst
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 42 razy
 
Post03 maja 2015, 04:16

Cena i kwalifikacja sprzetu powala :wink: Ale realna cena juz raczej nie... Rozumiem, ze jest to sam latawiec bez baru. Maly rozmiar (8m). Mniej popularny brand. Stary (2009). Nie slyszalem o tym latawcu wczesniej, podobnie jak wiekszosc osob (tak sadze...) Watpie by byl to jakis lepszy model latawca, w najlepszym przypadku najzwyklejszy, najprzecietniejszy z tamtych czasow. Mysle, ze latawiec jest warty 10% ceny jakiej oczekujesz... 15% max moim zdaniem...

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post03 maja 2015, 08:13

myślę.że jak ktoś da 500,to będzie okazja.okazja dla sprzedającego

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post03 maja 2015, 15:19

Myślę że ktoś z identycznym podejściem

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post04 maja 2015, 21:48

Na chwilę obecną lubię typka od "Aiuroush'a"

http://allegro.pl/kite-aiuroush-varialx ... 92715.html

Kiedyś jeszcze był od Torch'a: Naisch coś tam

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post17 sie 2015, 20:47


Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 wrz 2015, 11:09

tomeqkine pisze:http://allegro.pl/kite-surfng-kompletny-zestaw-i5609019908.html
Dobra okazja


a nie jest tak, że Ty powinieneś do tych Januszy się zaliczać - na dodatek do oszustów - kupiłem od Ciebie kite z allegro właśnie - do tej pory nie odpowiedziałeś na moje maile, telefony i sms-y a sprzedałeś mi kite z dziurą i wytartym materiałem, pomimo ze stan miał być idealny, (zamek ekspresowy głównej tuby nie był schowany w osłonkę - tylko Janusze nie wiedza o takich rzeczach!) - i od tej pory słuch zaginął - bhawo Ty!!!

generalnie nie polecam nikomu zakupowania od tego użytkownika ŻADNEGO sprzętu bez jego sprawdzenia!!!

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post03 wrz 2015, 13:19

ronino pisze:
tomeqkine pisze:http://allegro.pl/kite-surfng-kompletny-zestaw-i5609019908.html
Dobra okazja


a nie jest tak, że Ty powinieneś do tych Januszy się zaliczać - na dodatek do oszustów - kupiłem od Ciebie kite z allegro właśnie - do tej pory nie odpowiedziałeś na moje maile, telefony i sms-y a sprzedałeś mi kite z dziurą i wytartym materiałem, pomimo ze stan miał być idealny, (zamek ekspresowy głównej tuby nie był schowany w osłonkę - tylko Janusze nie wiedza o takich rzeczach!) - i od tej pory słuch zaginął - bhawo Ty!!!

generalnie nie polecam nikomu zakupowania od tego użytkownika ŻADNEGO sprzętu bez jego sprawdzenia!!!


No to grubo :?

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 450
Rejestracja: 02 wrz 2006, 22:29
Deska: CrazyFly Raptor 135x41
Latawiec: Peter Lynn Fury v3 10
Lokalizacja: Dębinki
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 wrz 2015, 15:42

http://allegro.pl/cabrinha-switchblade- ... 56604.html

Okazuje się, że latawce C-Shape są przyjazne. Do tego szmatka została kilka razy zdrowo zmielona, a na końcu posiliły się nią myszy.
Gratka, brać dopóki jest :)

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 341
Rejestracja: 02 wrz 2011, 23:29
Deska: su-2
Latawiec: rebel, convert
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post09 wrz 2015, 20:29

I gosc nazywa sie janusz, zbieg okolicznosci?nie sądzę...

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post09 wrz 2015, 21:38

a ja znam gościa... i owszem, to Janusz... i powiem wam, że on sroce spod ogona nie wypadł.
podejrzewam, że w roku pływa więcej niż my w trójkę razem wzięci.
o tym C w opisie to wyraźnie jest, że to hybryda bow-a z C... no i wiemy, że switch taki jest przecież.

latawiec przez myszy posiekany... też nie wiem czy śmiać się czy płakać...
ale ja też sprzęt z garażu zabierałam, jak ogarnęłam, że mi szczury na quiverze swoje ślady zostawiają. bleh.

czy 850 za 3-letni flagowy latawiec Cabrinhi?
skoro nowy na 2015 kosztuje ponad 4-rkę, to może ktoś, kto szuka rozwiązania w dobrej cenie karnie się do Bielska zmacać i uzna, że wcale nie taki badziew.
łatanie wygląda w porządku... może nie taki diabeł straszny... he, he :wink:

cheers!

orlen
Posty: 91
Rejestracja: 01 cze 2014, 10:58
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post10 wrz 2015, 08:16

Regis pisze:http://allegro.pl/cabrinha-switchblade-2012-12m2-tylko-850-zl-i5648756604.html

Okazuje się, że latawce C-Shape są przyjazne.



Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 wrz 2015, 14:51

ronino pisze:
tomeqkine pisze:http://allegro.pl/kite-surfng-kompletny-zestaw-i5609019908.html
Dobra okazja


a nie jest tak, że Ty powinieneś do tych Januszy się zaliczać - na dodatek do oszustów - kupiłem od Ciebie kite z allegro właśnie - do tej pory nie odpowiedziałeś na moje maile, telefony i sms-y a sprzedałeś mi kite z dziurą i wytartym materiałem, pomimo ze stan miał być idealny, (zamek ekspresowy głównej tuby nie był schowany w osłonkę - tylko Janusze nie wiedza o takich rzeczach!) - i od tej pory słuch zaginął - bhawo Ty!!!

generalnie nie polecam nikomu zakupowania od tego użytkownika ŻADNEGO sprzętu bez jego sprawdzenia!!!


a kolega Janusz Tomek na forum wchodzi ale do dziur w latawcu się nie ustosunkował - kojarzy ktoś tego typa gdzie go można spotkać?

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 wrz 2015, 15:38

Ok spokojnie juz sie ustosunkowuje do sprawy. Niemiec plakal jak sprzedawal, do granicy za mna gonil bo sie rozmyslil. Trzymal pod kocem i wyciagal kite tylko w niedziele w dni pochmurne ale bez deszczu i bez wiatru. Rozkladal w niedziele na zielonej trawce. Daje na to certyfikat ;-). A co do tych co mysleli i wydawalo im sie. Kite nie mial i nie ma dziury, sam kupujacy to napisal i jak to okreslil w kajcie moze zostac zrobiona dziura w wyniku uzytkowania. Slowo stan idealny nie pojawia sie w opisie aukcji ani razu. Inna sprawa ze na kontakt ze strony kupujacego trzeba czekac ponad tydzien i na pieniadze tez kolo 1,5 tygodnia. U sasiadow na aukcji cos takiego to jest negatyw z marszu...Wiecej pisac nie bede bo ide w slady Ziomka i kolegi Mandaro, ciao. Peace

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 wrz 2015, 20:34

tomeqkine pisze:Ok spokojnie juz sie ustosunkowuje do sprawy. Niemiec plakal jak sprzedawal, do granicy za mna gonil bo sie rozmyslil. Trzymal pod kocem i wyciagal kite tylko w niedziele w dni pochmurne ale bez deszczu i bez wiatru. Rozkladal w niedziele na zielonej trawce. Daje na to certyfikat ;-). A co do tych co mysleli i wydawalo im sie. Kite nie mial i nie ma dziury, sam kupujacy to napisal i jak to okreslil w kajcie moze zostac zrobiona dziura w wyniku uzytkowania. Slowo stan idealny nie pojawia sie w opisie aukcji ani razu. Inna sprawa ze na kontakt ze strony kupujacego trzeba czekac ponad tydzien i na pieniadze tez kolo 1,5 tygodnia. U sasiadow na aukcji cos takiego to jest negatyw z marszu...Wiecej pisac nie bede bo ide w slady Ziomka i kolegi Mandaro, ciao. Peace


typowa retoryka obronna z barkiem konkretów - płatność wpadła jak miałem tylko dostęp do sieci - może nie wiesz ale jak wieje to sie pływa a nie siedzie w internetach - ponad to ja mam zdjęcia z datą zrobiona po godzinie od odbioru paczki - rozumiem że najpierw zrobiłem dziurę, a potem zrobiłem zdjęcie bo mi latawiec nie odpowiadał

proponuje, skoro wiesz co kupujący powiedział (napisał),to czemu tego nie wkleisz jako cytatu?

aby pomóc takim januszoszustom jak Ty wkleję to sam

"materiał dziurawy i poprzecierany od zamka na głównej tubie, ktoś albo przycisnął latawiec leżał czymś i sie wytarło od zamka, przy mocniejszym naciśnięciu będzie dziura jak palec, zamek głównej tuby powinien być wciśnięty w zabezpieczenie materiałowe a nie był"

a w opisie "Kite około 15 razy na wodzie, bez napraw, uszkodzeń itp."

a materiał wytrzepany bardziej niż na moim mega często używanym 2011 latawcu

bajki to możesz osobą nieznającym sie wciskać ale nie komuś kto się na sprzęcie zna

niestety moją wina był to że nie sprawdziłem Twoich komentarzy na allegro

" wakeworld (9)
Sprzedawca mnie zrobił w bambuko: zgodnie z opisem miało być parę rys od piasku a na desce są widoczne duże rysy od przeszkód oraz pęknięcie. Po próbie reklamacji brak kontaktu, sprawa zgłoszona na policję. PROSZĘ UWAŻAĆ na tego OSZU...!!!"

generalnie skoro nie poczuwasz się do winny i nie odbierasz telefonu ani nie odpisujesz na maile i wiadomości, to tutaj przynajmniej udzie będą wiedzieli z kim maja do czynienia - a skoro nie poczuwasz sie do winy to zakładam oczywiście że od transakcji odprowadziłeś podatek i ją zarejestrowałeś US ...

ps aby pójść w ślady Ziomka łajzo to jeszcze wiele wiele ... a nawet w ... Ci brakuje


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron