SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2015, 17:17

Rajlor pisze:Ale w sumie, chociażby teoretycznie, Marek mógłby przejść z SU-2 na clasha, skoro to są mega dobre deski? :)


..już odpowiedziałem..

a "teoretycznie" Marek mógłby zostać prezydentem ..USA :thumb:
teoretycznie Ja i Ty też :thumb:

peace

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post28 kwie 2015, 21:10

Tak troche bajkowo sie zrobilo,
Ksieciunio i Toudi potraktowali juniora jak gumisia :-)

A nieco powazniej, rozumiem ze prezes pzkite nie powinien byc powiazany politycznie z branza kite ?
bo to tak jakby troche niemoralne ?
Szykuje sie wolny stolek, czy polityka z pierwszych stron gazet, a raczej jej smrod dotarl z pelna siela do nas ?

Pozdro...

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post29 kwie 2015, 11:42

Ziomek. pisze:
Rajlor pisze:Ziomku, dałeś do testowania Markowi Clasha?


..nie stać mnie..

peace



Hmm, a wydawalo mi sie ze polamane deski powinny spokojnie przejsc proces gwarancyjny :P


Pzdr.

EasySurfShop
Posty: 59
Rejestracja: 23 paź 2014, 15:57
Deska: CF
Latawiec: CF, GA Kites
Lokalizacja: Poznań
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 kwie 2015, 11:47

mary.dk pisze:
A nieco powazniej, rozumiem ze prezes pzkite nie powinien byc powiazany politycznie z branza kite ?
bo to tak jakby troche niemoralne ?

Pozdro...


Idąc tym tokiem myślenia to należałoby wymienić prawie wszystkich z pzkite, bo jak widzę to wiele osób jest związanych z biznesem kite... Ale to taka nasza mentalność, jak coś się dzieje to czepiajmy się wszystkiego, włącznie z tym co kto ma w lodówce... :doh:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post29 kwie 2015, 12:44

A po co tam piana był król niech żyje książę tyle :idea:
Jak to mawiał mój dziadek nie ważne co było
skoro już tego nie ma ;-)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post29 kwie 2015, 12:52

EasySurfShop pisze: Ale to taka nasza mentalność,


Ciezko o inna w takich realiach :hand:

Pozdro...

EasySurfShop
Posty: 59
Rejestracja: 23 paź 2014, 15:57
Deska: CF
Latawiec: CF, GA Kites
Lokalizacja: Poznań
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 kwie 2015, 14:50

mary.dk pisze:
EasySurfShop pisze: Ale to taka nasza mentalność,


Ciezko o inna w takich realiach :hand:

Pozdro...


Realia są takie, że tylko strony, których temat dotyczy wiedzą jak było, a my jak zwykle mamy samych komentatorów, którzy się zachowują jakby uczestniczyli w negocjacjach pomiędzy Markiem a SU-2.

A prawda jest taka, że zarówno nasz Mistrz Polski jak i SU-2 doskonale sobie poradzą bez siebie, więc nie wydaje mi się żeby ktokolwiek był pokrzywdzony...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post29 kwie 2015, 15:48

Prawda jest taka ze to ksieciu wywalil post na forum,
ciezko wiec sie dziwic ze sobie dywagujemy ;-)

Pozdro...

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 kwie 2015, 18:24

EasySurfShop pisze:
A prawda jest taka, że zarówno nasz Mistrz Polski jak i SU-2 doskonale sobie poradzą bez siebie, więc nie wydaje mi się żeby ktokolwiek był pokrzywdzony...


..czas pokaże :thumb:

peace

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 kwie 2015, 23:42

Wdg, mnie Marek kompletnie nie pasowal do SU-2 :) Wydaje mi się zę była to troche uparta firma które leciała po swojemu nie patrząc w trendy i nowe standardy np : brak płaskiego dna przez 5 sezonów :) 99% firm wiedziało że freestyle idzie w buty . Jedyne co trzyma ją na rynku to niska cena co przekonuje większość Kowalskich :)

Mareczek ćiśni opór !

H5

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 kwie 2015, 06:41

Mija prawie miesiąc od kuriozalnej sytuacji a echa nie milkną.
Myślałem, że po tygodniu wątek umrze.

4 tydzień czekam na odpowiedź odpowiedzialnego za tę marketingową zagadkę.
Nadal nie wiem o co poszło a przede wszystkim dlaczego poszło w tak słabiutki sposób.
Mam nadzieję, usłyszeć ją w Chałupach na pierwszym Fordzie.
Potem podsumuję sytuację z punktu widzenia osoby, którą łączy z SU2 chyba nawet 10 lat współpracy i nie tylko.

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 maja 2015, 00:52

Fakt wkład Marka w deski Su-2 mały nie byl...

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post04 maja 2015, 08:35

Fakt! Doszedl do mistrza polski dzieki treningowi i na deskach SU2 . Jak wygladala by kariera w innych realiach tego sie nie dowiemy bo to juz jest historia .Jak Marka mlodziez objedzie to nikt chyba nie powie ze to z powodu zmiany sprzetu tylko ze zwyczajnie jest juz stary :wink: . Znam tylko jedna strone medalu wiec nie podejmuje tu dyskusji natomiast Markowi zycze dalszych sukcesow i jeszcze lepszych wynikow na swiecie.To przeklada sie juz nie tylko na przyjemnosc ale na kase niestety.
Wdg, mnie Marek kompletnie nie pasowal do SU-2 :)
jak juz to SU2 do Marka przeciez to nie on mial wklesle dno :doh: .Wiesz Zawodowiec ze do puki deska bedzie plywac za Ciebie do puty nie bedziesz zawodowcem.
Marek zawsze bedzie twarza SU2 . Utrze nam wszystkim nosa jak zostamie mistrzem swiata na ksenonie . Kolejne mistrzostwo polski w rozumowaniu sceptykow su2 to bedzie tylko stwierdzenie ze Clash jest rownie dobry co SU2 :wink:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 maja 2015, 11:23

rolnik pisze:Fakt! Doszedl do mistrza polski dzieki treningowi i na deskach SU2 . Jak wygladala by kariera w innych realiach tego sie nie dowiemy bo to juz jest historia .Jak Marka mlodziez objedzie to nikt chyba nie powie ze to z powodu zmiany sprzetu tylko ze zwyczajnie jest juz stary :wink: . Znam tylko jedna strone medalu wiec nie podejmuje tu dyskusji natomiast Markowi zycze dalszych sukcesow i jeszcze lepszych wynikow na swiecie.To przeklada sie juz nie tylko na przyjemnosc ale na kase niestety.
Wdg, mnie Marek kompletnie nie pasowal do SU-2 :)
jak juz to SU2 do Marka przeciez to nie on mial wklesle dno :doh: .Wiesz Zawodowiec ze do puki deska bedzie plywac za Ciebie do puty nie bedziesz zawodowcem.
Marek zawsze bedzie twarza SU2 . Utrze nam wszystkim nosa jak zostamie mistrzem swiata na ksenonie . Kolejne mistrzostwo polski w rozumowaniu sceptykow su2 to bedzie tylko stwierdzenie ze Clash jest rownie dobry co SU2 :wink:



Rolnik - szanuję Twoje zdanie - MOIM zdaniem:
1) kariera w "innych realiach" wyglądałaby conajmniej niegorzej

2) wg mnie obserwując bacznie scenę polskiego freestyle na bieżąco i na ŻYWO - choćby przedwczoraj z poziomu wody - w tym sezonie młodzież nie objedzie Marka , nie chcę dzielić skóry na niedźwiedziu ani wytwarzać presji , bo to nie pomaga . ale ..jak wyżej..

3) kasa, nie jest tu na sensownym poziomie, w mercedesach się Marka nie spodziewam, ale fajnie, gdy choć trochę ciężar budżetowy treningów czy sprzętu może wziąć na swoje barki

4) na pewno Twarzą nie jest się na zawsze ..przykładów można mnożyć tysiące z szerszego "świata" , nie tylko kitesurfingu
MOIM skromnym zdaniem, ten ruch był BARDZO zły dla SU-2 :hand: wytrącił się ostatni argument dla tych desek, po stracie Denisa Żurika - poza cenowym oczywiście :hand: .. bo to największy "argument" tych desek..
do tej pory sprzedający te deski , w krzyżowym ogniu dobrze pływających riderów mogli odpierać: "pływa na nich Marek Rowiński, aktualny Mistrz Polski , zobacz sobie Jego filmy, JAK on pływa na tych deskach" ..
teraz pozostaje argument : "są tanie" - ale niektórych to główny argument, ale..

5) Mistrza Świata Marek w najbliższych latach nie zdobędzie :hand: GDYBY miał malinowe budżety , beztrosko, olewając edukację, mógł okrągły rok, wiele lat latać tylko ze najlepszego spotu na najlepszy spot z najlepszymi zawodnikami i napędzać się z Nimi .. przy ogromnym szczęściu (min do kontuzji itd) i z Jego psychą - miałby JAKIEŚ szanse, na tę chwilę na pewno największe z Polaków..
analizując dokładnie naszą wspólną sesję sprzed tygodnia aktualnych Mistrza Polski z Mistrzem Świata - dopiero na etapie montażu filmu kapnąłem się, że Marek od razu próbował trików , których próbował, z różnym skutkiem Tack :idea:

6) nie wrzucałbym SU-2 i CLASHa w jednym wątku , to Rhallowa/Boostowo-Edgowa próba "ogrzania blaskiem" :thumb:
krótkie testy kogokolwiek , kto ma podstawowy poziom i podstawowe czucie w nogach do tej pory wyjaśniają wszystko i weryfikują słowa pisane na forum ..

peace

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post04 maja 2015, 12:05

MOIM skromnym zdaniem, ten ruch był BARDZO zły dla SU-2 :hand: wytrącił się ostatni argument dla tych desek, po stracie Denisa Żurika - poza cenowym oczywiście :hand: .. bo to największy "argument" tych desek..

jednym slowem SU2 powinno umrzec smiercia naturalna bo wiecej argumentow nie ma ...zobaczymy ale tym samym jesli Marek jest tak mocnym argumentem to firmy powinny sie o niego licytowac czyli bedzie ten mercedes jak nic :hand:

5) Mistrza Świata Marek w najbliższych latach nie zdobędzie :hand:
moze wlasciciel SU2 doszedl do tego wniosku i zerwal wspolprace ? Ja bym tego nie powiedzial bo tego nikt dzisiaj nie wie co pokaze Marek po co zawody jak z gory wiadomo co bedzie .Na szczescie nie wiadomo .

kto ma podstawowy poziom i podstawowe czucie w nogach do tej pory wyjaśniają wszystko i weryfikują słowa pisane na forum ..

nawet gdyby wszyscy mieli jeden numer buta i tak chodzili by w roznych butach :wink:
ps;czas na wode


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

cron