Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
kuli1970
Posty: 58
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:14
Deska: Nobile
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post23 maja 2015, 16:51

Sam nie wierzysz w to co piszesz ?
Jesli wieloryba mozemy nazwac trollem to jest on najwiekszym trollem na tym forum ;-)
Ale tak na powaznie, slyszalem o tej sprawie co nie co i w sumie to o niej zapomnialem, ale milo zes przypomnial :hand:
Przeciez to jest demagogia co ta kobieta wyprawia i za to powinienes sie wziasc na poczatek,
a trollowaniem zajmij sie jak juz ogarniesz podstawy demokracji ;-)

Pozdro...

Jestem ZA :thumb:[/quote]


Twój wpis jest dziwny. Nie znam Cię, ale podobno mieszkasz w kraju demokratycznym, tam nigdy nie pozwoliłbyś Sobie na taki wpis (, a poziom wypowiedzi świadczy jakbyś mieszkał w ……. właściwie brak jest takich miejsc bo obraziłbym ludzi którzy tam mieszkają, ale może w czarnej du...
Trolowanie, nieuczciwa konkurencja i czarny PR jest w tym kraju na porządku dziennym. Szkoda że jest na to tutaj przyzwolenie społeczne na tym forum. Ale podobno ryba psuje sie od głowy"

Miłego dnia

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 17:43

Pablo pisze:. szalenie brakuje mi tej atmosfery sprzed 10 lat. .


..mi też i wielu osobom z wtedy, ale to już nie wróci :idea:
znaliśmy się wtedy wszyscy..

osobiście wtedy chciałbym móc przeczytać na forum, że kilkanaście latawców na które dałem się naciąć przez lata, wydając majątek to "nieloty" - ja się tego słowa nie boję - mam wymieniać modele, które super zachwalane na bezwietrznej plaży przez znanych do dziś sprzedawców, wprawiały w rozczarowanie już na pierwszej sesji i ..ostatniej..
ile razy to przerabiałem? za dużo
osobiście wolałbym by w recenzjach było więcej minusów, one są dla mnie ważniejsze, niż to "że plecak mógłby mieć kieszeń więcej" :hand:
a tak to jeszcze lepszy niż rok temu, najlepszy a zakres dolny przesunął się już na 2 węzły :hand:
być może zbyt radykalnie (jak mi to powiedział czołowy polski rider kilka dni temu) opisuję swe wrażenia, dodał też , że mam sporo racji, ale ludzie nie lubią, gdy się neguje ich własności , w tym przypadku sprzęt , ja nie ma m z tym problemu, ani z tym , że oni mają z tym problem
to główna grupa moich "oponentów"
ja potrafię napisać źle o B..., który spośród 6ciu modeli ma dwa udane, a z desek spośród nawet nie wiem ilu - JEDNĄ
ktoś z hejterów zastanowił się DLACZEGO pływam osobiście na latawcach konkurencji? mimo nacisków z B... (!) jak to się przekłada na "świeże banknoty w portfelu" :doh: (takie spojrzenie nazwę debilnym, nawet kosztem bana :hand: to jedyna moja odpowiedź na cały post w moim kierunku, "ładnie" zaowalowany - więc przechodzi? nie pierwszy raz - to ja krótko i dosadnie, ale drugiego policzka nie nadstawię.
Myślicie że w B... nie wiedzą że pływam na A? i na deskach C.?
że im się to podoba? TO się przekłada bezpośrednio na moje z nimi "układy" i na pewno na "portfel"
mógłbym co sezon dostać set latawców i desek za free - ILU z hejterów tu mogłoby tak? wiem że to też"gryzie"
WOLĘ sobie kupić :hand: DOKŁADNIE takie jakie chcę - a nie 10 % gorsze dla moich potrzeb
to różnice..

..więc jeśli jednak wygrywa opcja "słodkopierdzenia" ma każdy temat i zakaz opinii, jeśli jest ona negatywna
to jeśli o mnie chodzi - BEZ ŻALU POŻEGNAM się z forum :hand:

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 18:49

Pablo pisze:
SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI!


Pablo, zastanawiam się nad tym, co napisałeś, jakby to było, gdyby wszyscy byli "życzliwi" ..kurcze ..NUDNO by było , "amerykańsko"
chyba byśmy jednak tego nie chcieli
główny problem to też branie do siebie, opinii o posiadanym sprzęcie
tak jakby to była opinia o osobie a nie o sprzęcie
do głowy by mi nie przyszło uznawać za atak na MNIE pisanie źle o cechach mojego SPRZĘTU :doh:
wielu to robi, nie odbieram tego za atak na mnie :hand:

inna sprawa to na pewno NASTAWIENIE się :idea:
i różnice w zrozumieniu pisanego - lub rozumienie "międzywierszy", różnice komunikacyjne
często jedna treść może mieć BARDZO różny odbiór , zależny od nastawienia czytającego od piszącego, czasem nawet od samopoczucia obu..
pamiętam post - recenzję, który mnie rozbawił (a to rzadkość - ale mam też swoich ulubionych autorów tu) o jakichś deskach drzwiowych
kładłem się spać z bananem na twarzy, opisałem to - i ..pojechali po mnie właściciele drzwi.. - sam mam ich w sumie więcej niż oni razem wzięci :doh:

jeszcze inna faktycznie różnice zdań - ale często ..znów wynikające z braku zrozumienia się nawzajem
ostanie dwa gorące tematy:

dosypywanie plaż - na pewno z Boldkiem byliśmy bliżej wspólnego zdania, niż to by mogło wynikać z dyskusji - jakby On był ekooszołomem (nie sądzę?) a ja przeciwnie ..również nie zgadzam się na przesadne dosypywanie plaż i ustawianie kolejnych rzędów przyczep, niszczenie brzegów -ale jestem ZA ich naprawą, zniszczoną przez samą Naturę - a jeśli ktoś nie ma w tym interesu - nie zapłaci za usypanie.. to logiczne..

i drugi gorący temat, w którym moje zdanie jest niezmienne:
TAK - żal mi poszkodowanego w ostatnim wypadku - ALE jak pisałem, znając kulisy - sam się o to prosił - nie zgadzam się na przyzwolenie pływania w takim stanie - takie zachowanie nie jest ani wskazane, ani pozytywnie o nas nie świadczy - tym bardziej dziwi mnie obrona kilku forumowiczow i przyzwolenie na takie akcje.. to już nie jest niebezpieczne tylko dla samego poszkodowanego , ale dla wszystkich wokół - w tym przypadku skończyło się w miarę bezpiecznie, kogo obchodzi, że dobra znajoma ma zniszczone auto i nie ma jak wozić dzieci do przedszkoli , więc musiała na czas naprawy wyjechać do ich Babci na drugą stronę Polski..
TO obchodzi niewielu
ale nawet jak IM i ICH bliskim krzywdy jegomość nie zrobi - to jeśli kilku takich załatwi się na cacy i naprawdę zamkną dla nas spoty ..to już dotknei wszystkich .. doświadczyłem zamykania spotów , przy "okazji" akcji min - nic fajnego :hand: ganianie się ze strażą pożarną, miejską i policją.
i nagle okazuje się, że nasza największa wolność , i nasze spoty które nam ją dają, JEDNAK nie są nasze i MUSIMY podporządkować się systemowi w którym żyjemy ..

peace

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post23 maja 2015, 19:23

Ziomek. pisze:
Pablo pisze:
SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI!


i drugi gorący temat, w którym moje zdanie jest niezmienne:
TAK - żal mi poszkodowanego w ostatnim wypadku - ALE jak pisałem, znając kulisy - sam się o to prosił - nie zgadzam się na przyzwolenie pływania w takim stanie - takie zachowanie nie jest ani wskazane, ani pozytywnie o nas nie świadczy - tym bardziej dziwi mnie obrona kilku forumowiczow i przyzwolenie na takie akcje.. to już nie jest niebezpieczne tylko dla samego poszkodowanego , ale dla wszystkich wokół - w tym przypadku skończyło się w miarę bezpiecznie, kogo obchodzi, że dobra znajoma ma zniszczone auto i nie ma jak wozić dzieci do przedszkoli , więc musiała na czas naprawy wyjechać do ich Babci na drugą stronę Polski..
TO obchodzi niewielu
ale nawet jak IM i ICH bliskim krzywdy jegomość nie zrobi - to jeśli kilku takich załatwi się na cacy i naprawdę zamkną dla nas spoty ..to już dotknei wszystkich .. doświadczyłem zamykania spotów , przy "okazji" akcji min - nic fajnego :hand: ganianie się ze strażą pożarną, miejską i policją.
i nagle okazuje się, że nasza największa wolność , i nasze spoty które nam ją dają, JEDNAK nie są nasze i MUSIMY podporządkować się systemowi w którym żyjemy ..

peace


IMHO masz tu rację Ziomku, ale sytuacji klarownie nie opisałeś od samego początku tj. rzekomo stanu wskazującego delikwenta. Szkoda, bo oszczędziłoby to strzępienia języka przez wszystkich.

Co do zamykania spotów - 100% racji. Np. Rewie należałoby zwrócić na to uwagę, nim SAR straci do nas cierpliwość. Całe szczęście, że w lecie szkółki z Rewy potrafią sprzątać na własnym podwórku :thumb:

A w temacie, jedno to kultura wypowiedzi, a drugie .... mam wrażenie, że w dziale giełda giełdowe trolle dalej mają się nieźle :(

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 20:52

Ziomek. pisze:
Pablo pisze:
SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI!


Pablo, zastanawiam się nad tym, co napisałeś, jakby to było, gdyby wszyscy byli "życzliwi" ..kurcze ..NUDNO by było , "amerykańsko"
chyba byśmy jednak tego nie chcieli
peace


O TYM właśnie pisałem w poprzednim poście- gdyby nie te "polemiki" większość postów składałaby się z recenzji+ kilku odpowiedz (głównie posiadaczy), jaki to jest za..sty sprzęt. Mnie to nie dziwi-wydając min. 10 k na sprzęt (po rabatach;):)) po prostu uważamy, że to jest mega sprzęt i tyle- to jest MASA KASY dla większości uzytkowników forum i w sumie im się nie dziwię, że przykro się czyta niektóre wywody:) (DLA tych, którzy sugerują, że jestem jakimś funboyem???:) ja plywam na RRD a nie znajdziecie na tym forum JEDNEGO pozytywnego zdania na ich temat w tekstach ZIOMKA) Tylko jakie to ma dla mnie znaczenie, skoro mi się na tym dobrze pływa? ŻADNE.

Powtórzę się po raz kolejny- po dokładniejszym przeanalizowaniu niektórych opinii zauważycie, ze ma w większości słuszne spostrzeżenia... Oczywiście bez monopolu na prawdę . TO WY tworzycie atmosferę hejtu- tak, tak... bo doszło do tego, ze COKOLWIEK napisze jest to złe, ze szkodą dla innych, etc.

Tak naprawdę to bardziej dyskusja nt. swoistego przyzwolenia na całowanie się w t...łek-tak właśnie uważam, NIE PISZE ŹLE O SPRZĘCIE KONKURENCJI, ale skoro to nie jest sprzęt wybitny to jak ma pisać??? Przy każdej okazji podkreśla, że BEST ma dwa udane modele- przecież wystarczyłby dobry filmik, jak wali kilka trikow na Extractcie i na pewno KILKU CHĘTNYCH BY SIĘ ZNALAZŁO ( moze dwóch- moze 10, nie wiem, ale na pewno kilka (nascie, dziesiec) tysięcy przychodu więcej... Wiec już go tak nie demonizujcie- bo to słabe.

TO tak, jakbyście rzucili się na KITE24,bo ma SUPER DOBRE CENY (zbanujecie mnie za reklame???) o czym wie każdy- super dostawca z super cenami . Przy okazji próbują promować inne brandy- tańsze- źle?

Proponuję, żebyście zajęli się swoją pasją (BRACURU!!!-WZÓR) lub zacznijcie pisać recenzję (ale popływajcie na kilku latawcach i deskach, by miec porównanie :hand: zamiast skupiać się na obronie swoich su2, nobile (tak, tak-swego czasu i je ZIOMEK krytykowal) czy innych transach.

B. Was Wszystkich pozdrawiam:D

PS. Bardzo załuję, że wszyscy (ja tez) nie jesteśmy tak aktywni w dziale RECENZJE...szkoda, ze tam wątki nie ciągną się na kilka stron...no ale tam nie wypada już napisać, ze białe jest białe....a czarne czarne... A większość z nas miałaby SPORO do napisania...
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 21:01 przez Kuba Gdynia, łącznie zmieniany 1 raz.

kuli1970
Posty: 58
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:14
Deska: Nobile
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post23 maja 2015, 20:56

Chamstwo i buractwo to jest to z czym trzeba walczyć a trolowanie to inna bajka, często ta sama. Tylko trzeba wyczuć granicę między jednym, a chamstwem i buractwem.

Miłego dznia

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post23 maja 2015, 23:04

To forum zawsze będzie się dzieliło na popierających/lubiących Ziomka i tych mu przeciwnych (z jakich względów to już zostało szeroko opisane). Nie zmieni się to nigdy, tak jak i nie zmieni się sam Ziomek. A że jest osobą charakterystyczną, to póki tu jest - nigdy nie będzie nudno ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 23:14

Wrogu pisze:IMHO masz tu rację Ziomku, ale sytuacji klarownie nie opisałeś od samego początku tj. rzekomo stanu wskazującego delikwenta. Szkoda, bo oszczędziłoby to strzępienia języka przez wszystkich.



raz: nie "rzekomo" :idea:
dwa: nie mam takiego obowiązku , wystarczająco dobitnie to przedstawiłem i zaznaczyłem "gdyby znali okoliczności.." ..jednak i tak nie znając ich MUSIELI postrzępić.. :hand:

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 23:24

Kuba Gdynia pisze:
Tak naprawdę to bardziej dyskusja nt. swoistego przyzwolenia na całowanie się w t...łek-tak właśnie uważam, NIE PISZE ŹLE O SPRZĘCIE KONKURENCJI, ale skoro to nie jest sprzęt wybitny to jak ma pisać??? Przy każdej okazji podkreśla, że BEST ma dwa udane modele- przecież wystarczyłby dobry filmik, jak wali kilka trikow na Extractcie i na pewno KILKU CHĘTNYCH BY SIĘ ZNALAZŁO ( moze dwóch- moze 10, nie wiem, ale na pewno kilka (nascie, dziesiec) tysięcy przychodu więcej... Wiec już go tak nie demonizujcie- bo to słabe...


o Extracta miałem bardzo konkretne zapytania ofertowe (konkretnie już o ceny napaleńców, po obejrzeniu przez zainteresowanych filmików Rubena
ODRADZIŁEM (nawet nie zrobiłem oferty cenowej) - nie wrócili po inne BESTy, nie żałuję, jak kiedyś spróbują tych Extractów - zrozumieją i będą wdzięczni..
o Extract rozmawiałem też kilka razy z Helą , pro-riderką BESTa, argumentowałem, dziwiłem się , że na nich pływa, ja, podobnie jak paru innych pro BESTa - gdybym musiał w obrębie tej marki - wybrałbym TSa :hand:
ale to Hela jest 5ta w PKRA a nie ja ..

peace

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2015, 00:16

Ziomek. pisze:o Extracta miałem bardzo konkretne zapytania ofertowe (konkretnie już o ceny napaleńców, po obejrzeniu przez zainteresowanych filmików Rubena
ODRADZIŁEM (nawet nie zrobiłem oferty cenowej) - nie wrócili po inne BESTy, nie żałuję, jak kiedyś spróbują tych Extractów - zrozumieją i będą wdzięczni..
o Extract rozmawiałem też kilka razy z Helą , pro-riderką BESTa, argumentowałem, dziwiłem się , że na nich pływa, ja, podobnie jak paru innych pro BESTa - gdybym musiał w obrębie tej marki - wybrałbym TSa :hand:
ale to Hela jest 5ta w PKRA a nie ja ..


:offtopic:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2015, 00:16

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Nigdzie nie pisałem kto jest trollem/trollami a moje postulaty są chyba jasne i w swojej większości odnoszą się po prostu do zachowania pewnego poziomu kultury wypowiedzi, który ostatnio zanotował historyczne doły. Nota bene jeden spamer już dostał bana.

Może nieco idealizuję, ale zawsze mi się wydawało, że surferska brać to ludzie na poziomie i nie pamiętam żebym na żywo kiedykolwiek musiał zweryfikować swoje zdanie. Tak było 10 lat temu kiedy wszyscy ekscytowali się początkami tego sportu i sobie pomagali na spotach i tak jest dzisiaj - przynajmniej w realu. Dlatego jak widzę jak kilka trollowych zachowań na forum zrównuje poziom dyskusji do poziomu komentarzy z onetu to krew mnie zalewa.

Wyobraźcie sobie nowych użytkowników, którzy dopiero co wkraczają w magiczny świat kitesurfingu i logując się na forum jedyne co widzą to obrzucanie się błotem. Chyba nie o to chodzi.

Albo prosząc o recenzję sprzętu są zalewani ofertami naganiaczy jak na egipskim targu. W dodatku prosząc o shiszę dostają informację, że zamiast tego powinni kupić turban, fajkę i ząb faraona.

Nie dajmy się zwieść manipulacjom o wolności słowa, demokracji czy zakazie krytyki. Żaden z punktów TESTU NA TROLLA nie ma z tym nic wspólnego. Dlatego zamiast marnować kolejne 10 minut z życia i pisać tutaj kolejną ripostę, może niech po prostu każdy zastanowi się czy pisząc w kolejnych tematach nie jest trochę trollem?

- np. punkt 4 - czy podałem argumenty w mojej wypowiedzi, czy może uległem emocjom i o tym zapomniałem?

- albo czy jeżeli temat dotyczy zagadnienia A to czy przypadkiem nie sprowadzam go na temat B - punkt 3

- czy w takiej samej formie rozmawiałbym z kimś na żywo - [1][2][6]

i tak dalej. Lista jest spisana więc nie jest to trudne!

Nie bardzo nawet rozumiem całą tutaj dyskusję, bo to jest trochę tak jakbyśmy dyskutowali czy jak idziesz poznać rodziców swojej nowej dziewczyny to w imię wolności słowa dziewczyna nie powina mieć nic przeciwko twoim siarczystym przekleństwom przy jej rodzicach.

HiJack
Posty: 109
Rejestracja: 24 sie 2012, 14:08
Deska: Best Armada 131
Latawiec: Best TS 9 / Kahoona 13,5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 46 razy
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2015, 07:05

:clap: :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2015, 12:22

Pablo pisze:
Nie bardzo nawet rozumiem całą tutaj dyskusję, bo to jest trochę tak jakbyśmy dyskutowali czy jak idziesz poznać rodziców swojej nowej dziewczyny to w imię wolności słowa dziewczyna nie powina mieć nic przeciwko twoim siarczystym przekleństwom przy jej rodzicach.


..jasne, ale gdyby mnie zapytali o moje poglądy, jako zwolennicy prowadzenia po alkoholu, moje zdanie byłoby tożsame z forumowym i podobnie radykalne..

peace

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 10:13

FilipN pisze: nie rozpoznał by pop'a nawet jak by wyszedł z za rogu i kopnął go w dupę…



Filip Ty TROLLU!

:thumb: :clap: :lol:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 14:10

Tak się zastanawiam po weekendzie...
może zamiast stawiać piwka może trzeba zacząć stawiać domniemanym strażnikom wolności, naganiaczom :hand: trollom - buraki, wieśniaki lub karne @#uje? :twisted:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron