Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post25 maja 2015, 14:26

A może trzeba poblokować te piwka towarzystwom wzajemnej adoracji? 8)

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 16:53

Wchodzę Tu coraz rzadziej i nie namawiam nikogo aby tu witał ze względu na marną jakość postów, trolingu i wspólnych animozji. Kiteforum miało być skarbnicą wiedzy i dobrych rad ,wszelkich spraw zwiazanych z kitesurfingiem . BYLO TAK KIEDY ZALOGOWAŁEM SIĘ PO RAZ PIERWSZY W 2003 r. Potem jednak ( 2006 - nastąpił spadek jakości postów i rzeczowych tematów. Trolling, trolling i jeszcze raz trolling . Nic z tego nie wynika. Kolesiostwo i wzajemne poklepywanie się po dupkach lub plucie w oponentów lub outsidederów . Tysiące postów z których nic nie wynika. JESTEM ZA WALKĄ Z TROLLINGIEM . ZDECYDOWANIE POPIERAM !
POZDRAWIAM
Janek Lisewski

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 18:45

boldek pisze:A może trzeba poblokować te piwka towarzystwom wzajemnej adoracji? 8)


e, zawsze lepiej mieć te 30 niż zero :wink:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post25 maja 2015, 19:26

Ziomek. pisze:
boldek pisze:A może trzeba poblokować te piwka towarzystwom wzajemnej adoracji? 8)


e, zawsze lepiej mieć te 30 niż zero :wink:

Czyżbym znów wywołał wilka z lasu? Eee tym razem nie nakarmię Trolla :naughty:

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 22:31

O, ale się dzieje :) A karny kutas - fajna sprawa, lepszy niż niebieski słodki troll :)

Czasem jak nie można czegoś zabić to trzeba nauczyć się z tym żyć ...o, na przykład taki Ziomek. - to rada dla pozostałych sfrustrowanych sprzedawców. Chyba tak na tym forum będzie, zresztą spora liczba osób ma zapewne wylane na oferty Ziomka. jak i wszystkich innych dystrybutorów i nie chłonie reklam podprogowych jak i zwykłych - - co roku sprzętu się nie wymienia, nowi kupią to na czym się nauczyli pływać, a starzy kupią to co wypróbują u znajomych albo na spocie (w ciemno nie kupią bo XXX poleca) itd. itd.

Trola zawsze chętnie można karnym kutasem poczęstować, jak już komuś za bardzo będzie na odcisk nadeptywał - tylko że anonimowo karne kutasy stawiać to nuda - jak już stawiać to się pod tym podpisywać ręcami i nogami, bo zaraz grupy wzajemnej adoracji powstaną i praca zespołowa będzie się kręcić.

-------------------------
Dopisek godz. 23.29: mimo moich szczerych chęci ukazania wieloletniego kolegi Ziomka., od wielu lat asertywnego w swych poczynaniach na forum, jako obiektu zazdrości niektórych pozostałych dystrybutorów, niestety drogi Ziomek. poczuł się urażony, z czego mi niezmiernie przykro gdyż według niego z tego posta wynika, że to on jest tym sfrustrowanym sprzedawcą, czyli dokładnie odwrotnie niż zamierzałam. Mam nadzieje że dopisek ten wystarczająco objaśnia treść ww posta, a Ziomek. już nie będzie się z mojej strony czuł pokrzywdzony.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post26 maja 2015, 06:41

Trola zawsze chętnie można karnym kutasem poczęstować, jak już komuś za bardzo będzie na odcisk nadeptywał - tylko że anonimowo karne kutasy stawiać to nuda - jak już stawiać to się pod tym podpisywać ręcami i nogami, bo zaraz grupy wzajemnej adoracji powstaną i praca zespołowa będzie się kręcić.


ale od razu nowy dzial ring byl chyba juz taki pomysl :clap: :lol:

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post26 maja 2015, 08:06

Zejdźcie już z tego Ziomka.On niczemu winien.Mówi ,że "BEST" najlepszy ,to nie wciska kitu,bo sama nazwa na to wskazuje. 8)

Kilka lat na karku już mam i nie znam dokładnie wszystkich zasad KITEFORUMOWEGO KITESURFERA ,ale jeżeli kitesurfer zabiera "przez pomyłkę" moją pompkę z plaży w czasie kiedy pływam i przez półtora roku nie kwapi się jej oddać to on też jest TROLL i trzeba go nękać??
Czy nie jest TROLL i muszę założyć nowy temat ----> Kampania STOP KITEFORUMOWYM "PRZYWŁASZCZACZOM" MIENIA -ekipo IŁAWSKA ODDAJCIE MOJĄ POMPKĘ!!!!

Pozdro.

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post26 maja 2015, 21:05


Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post26 maja 2015, 22:02

Jacek olsztyn pisze:TROLL na żywo :D
https://www.youtube.com/watch?v=PjcioMm6LD4

Ten gość to już LEGENDA :wink:

jagodek
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2009, 21:34
Lokalizacja: ze stolycy
 
Post04 lip 2015, 10:25

Witam,
przejrzałem posty w temacie i moim zdaniem troszku na zasadzie wylewania dziecka z kąpielą podchodzicie (Pablo zwłaszcza ) do tematu ze złej strony.
Po pierwsze, wysyłane ze strony różnych firm wezwania do usunięcia skutków naruszeń z tytułu naruszenia dóbr osobistych do adminów portali internetowych jest ostatnio plagą i absurdalne powództwa do sądów także. Nie taki diabeł straszny, Pablo :) Podstawą prawną wskazywaną na ogół jest art.23 i 24 Kodeksu cywilnego.
Po drugie, pojawia się konieczność ze strony użytkowników portalu ponoszenia współodpowiedzialności (finansowej także) za treści umieszczone i rzeczywiście, powtarzam rzeczywiście (!) naruszające dobra jakiegoś podmiotu.Odpowiedzialność ma ponosić Pablo ?! To jest ok?! Korzystamy wspólnie, a on ma płacić za nas?
Dlatego tak ważne jest wzajemne dyscyplinowanie się i przywoływanie do porządku. Nie każdy i nie wszędzie może paplać co mu ślina na język.........
peace

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 lip 2015, 06:19

pedziol co wiedziol


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości