3cia edycja Cabrinha Girls Weekend 4-5 lipiec! :)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2015, 10:58

Obrazek

Uwaga uwaga, wszystkie Panie! 4 lipca spotykamy się już po raz trzeci na Cabrinha Girls Weekend (CGW) - weekendzie specjalnie dla kajtujących dziewczyn! Mamy nadzieję powtórzyć sukcesy z zeszłego roku i zobaczyć na naszym evencie Wasze surferskie buźki w jak największej ilości :)

Mimo, że kitesurfing staje się coraz bardziej popularny, nadal w znacznym stopniu jest to sport zdominowany przez mężczyzn. W Polsce z roku na rok przybywa kajtujących dziewczyn, ale nadal porozrzucane jesteśmy po różnych częściach wybrzeża, często się nie znamy i nie pływamy razem. Cabrinha Girls Weekend powstał właśnie dlatego - jeżeli Twoją pasją jest kite i chciałabyś dla odmiany popływać w damskim gronie, poznać inne dziewczyny z tą samą zajawką i przy okazji nauczyć się czegoś nowego, to właśnie miejsce dla Ciebie! :)

W planach różnego rodzaju atrakcje, a w tym:

*testy latawców i desek Cabrinha 2015
*testy GoPro
*warsztaty freestyle
*sesja foto i video na wodzie
*SUPy
*wakeboarding za wyciągarką
*wieczorny grill

Wszystkie atrakcje dla uczestniczek są oczywiście całkowicie darmowe :)

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/760638274034326/

UWAGA! Ilość miejsc na CGW jest spora ale OGRANICZONA!!!!
Prosimy o zapisy na ikiteit@gmail.com lub np. przez prywatną wiadomość do mnie tutaj na forum!! (samo kliknięcie Biorę Udział w wydarzeniu na FB nie jest równoznaczne z dodaniem do listy uczestniczek).

Nasz weekend odbędzie się w bazie KITE.PL na kempingu Chałupy 6 na Półwyspie Helskim.

Już się nie mogę doczekać aż się zobaczymy! :)

wiatr z wami,
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2015, 11:10

Cześć dziewczyny!

Jako że nasz event zbliża się wielkimi krokami, wypadałoby chyba uchylić rąbka tajemnicy...

Informacją na dziś jest to, że dla dwóch zapisanych uczestniczek ‪CGW‬ firma SilverSurf przygotowała kajtową biżuterię - do rozlosowania będzie jedna deska i jeden kajt takie jak na zdjęciu poniżej. SilverSurf produkuje swoją biżuterię z najwyższej próby srebra i jako że sama mam od nich zestawik i noszę na wodzie i w mieście to szczerze mogę powiedzieć - POLECAM! :D

Na CGW nadal jeszcze możecie się zapisać na ikiteit@gmail.com albo u mnie przez prywatną wiadomość :)

Obrazek

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 cze 2015, 16:58

Cześć dziewczyny!

Na trzeciej edycji CGW do rozlosowania będą trzy koszulki od Marshmallow oraz kultowe już spodnie w lamy tej firmy! <3

Obrazek

Dodatkowo dzięki bodyboarding.pl w weekend będzie można spróbować pływania na bodyboardzie :)

Obrazek

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2015, 11:07

Cześć!

Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom, które wzięły udział w naszym damskim evencie tydzień temu :) Z wiatrem tym razem nam się nie poszczęściło, ale spędziłyśmy te dwa dni robiąc różne inne rzeczy: był wykład i ćwiczenia na bodyboardzie, był wakeboarding za wyciągarką, była wycieczka na SUPach i małe intro do skoków hooked-in i unhooked... Pokazało się dużo nowych twarzy co na prawdę mnie cieszy! :) Poniżej umieszczam kilka zdjęć z wydarzenia.

Wielkie dzięki dla wszystkich sponsorów: Cabrinha, 24surf.pl, KITE.PL, GoPro, Silver Surf, Marshmallow, Melo Me

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości