Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
bart1
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2012, 12:56
 
Post27 wrz 2015, 23:08

Janek Lisewski samotnie pojechal przez Adriatyk , podobno czekal na to 2 lata i to zrealizowal

https://www.facebook.com/events/532171560173000/

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post28 wrz 2015, 10:40

Gratulacje :thumbsup: :thumbsup: :clap: :clap:
tak 3mać :shock:

Awatar użytkownika
IQM1
Posty: 715
Rejestracja: 13 wrz 2009, 14:31
Deska: Nobile NHP Split
Latawiec: Core Riot XR / XR 2/ XR 4
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2015, 18:08

Gratulacje Janek :clap: :thumbsup:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post28 wrz 2015, 18:20

:clap: :clap: :clap: szacunek :!:

maryjka
Posty: 192
Rejestracja: 22 mar 2014, 23:19
Deska: 50/50
Latawiec: 50/50 FUEL GP
Postawił piwka: 65 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post28 wrz 2015, 19:12

Jak moi mój kolega: JANEK KRÓL MÓRZ...
GRATULACJE!
Nasz KITER DALEKIEGO ZASIĘGU.
Mimo pewnych kłopocików, związanych z brakiem wiatru 60km od brzegu, - cały i zdrowy. SUPER.

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post28 wrz 2015, 19:37

Brawo :clap:

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2015, 20:49

Gratulacje FUU :clap:

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post28 wrz 2015, 23:19

brawo :thumbsup:

Awatar użytkownika
s0828
Posty: 134
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:39
Deska: SU2
Latawiec: FS Sp4: 8, 12, 21
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post29 wrz 2015, 10:50

Gratuluję, tym razem się udało.
Ciekaw jestem jednak szczegółowej relacji, wywiadu. Zastanawiam się czy nasz "bohater" wyciągnął jakąś naukę z poprzedniej nieudanej misji? Ciekaw jestem:
  • czy popłynął w towarzystwie obstawy (motorowej), a jeśli nie to dlaczego?
  • czy lepiej dobrał sprzęt ratowniczy?
  • czy się ubezpieczył, na wypadek wielodniowych poszukiwań?
Pytania te cisną się, gdy porównuję jego wyczyny do np. Sebastiana Karasia, pływaka z Polski, który dopiero co wzorcowo pokonał kanał La Manche.

___
Maciej Handzelewicz Wacławek
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2015, 22:21 przez s0828, łącznie zmieniany 1 raz.

zbrochaty
Posty: 77
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:42
Deska: Fanatic TrippleX
Latawiec: North Sails: Duke SuperStar
Dostał piwko: 16 razy
 
Post29 wrz 2015, 15:56

s0828 pisze:Gratuluję, tym razem się udało.
Ciekaw jestem jednak szczegółowej relacji, wywiadu. Zastanawiam się czy nasz "bohater" wyciągnął jakąś naukę z poprzedniej nieudanej misji? Ciekaw jestem:
  • czy popłynął w towarzystwie obstawy (motorowej), a jeśli nie to dlaczego?
  • czy lepiej dobrał sprzęt ratowniczy?
  • czy się ubezpieczył, na wypadek wielodniowych poszukiwań?
Pytania te cisną się, gdy porównuję jego wyczyny do np. Sebastiana Karasia, pływaka z Polski, który dopiero co wzorcowo pokonał kanał La Manche.


- nie popłynął w towarzystwie łodzi, na filmiku widać, ze popłynął sam. Dlaczego? Pewnie kasa
- na pewno sie nie ubezpieczył, składka przekroczyłaby koszty ekipy asekuracyjnej o ile ktokolwiek by sprzedał polisę
- pewnie już wiedzial, ktore guziki wciskać i mial wgrany właściwy "telefon do przyjaciela", który w razie jakby co podniesie raban i będzie organizować "koło ratunkowe"
- my robimy za publikę w tym teleturnieju
- klepiemy Jasia po plecach (gratulacje i lajki), a Jasiu już planuję kolejny "wyczyn Guinessa"

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post29 wrz 2015, 20:08

zbrochaty pisze:
s0828 pisze:Gratuluję, tym razem się udało.
Ciekaw jestem jednak szczegółowej relacji, wywiadu. Zastanawiam się czy nasz "bohater" wyciągnął jakąś naukę z poprzedniej nieudanej misji? Ciekaw jestem:
  • czy popłynął w towarzystwie obstawy (motorowej), a jeśli nie to dlaczego?
  • czy lepiej dobrał sprzęt ratowniczy?
  • czy się ubezpieczył, na wypadek wielodniowych poszukiwań?
Pytania te cisną się, gdy porównuję jego wyczyny do np. Sebastiana Karasia, pływaka z Polski, który dopiero co wzorcowo pokonał kanał La Manche.


- nie popłynął w towarzystwie łodzi, na filmiku widać, ze popłynął sam. Dlaczego? Pewnie kasa
- na pewno sie nie ubezpieczył, składka przekroczyłaby koszty ekipy asekuracyjnej o ile ktokolwiek by sprzedał polisę
- pewnie już wiedzial, ktore guziki wciskać i mial wgrany właściwy "telefon do przyjaciela", który w razie jakby co podniesie raban i będzie organizować "koło ratunkowe"
- my robimy za publikę w tym teleturnieju
- klepiemy Jasia po plecach (gratulacje i lajki), a Jasiu już planuję kolejny "wyczyn Guinessa"


Sama prawda... a szkoda :hand:

Pozdro...

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2015, 20:52

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel

I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylko człowiek który nic nie robi , próbuje , nie popełnia błędów " Nie bójcie się o mnie , wyciągam wnioski z niepowodzeń. Nic Wam do tego ,ale napisze że takie komentarze wpływają na mnie bardzo motywująco i śmiać mi się trochę chce ale bardziej mi Was po prostu żal tym bardziej że nawet nie macie odwagi podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem ( chyba nie macie być z czego dumni? ) tylko jakimś nickiem stworzonym naprędce .Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam abyście dążyli do spełnienia swoich celów czy marzeń a nie zajmowali innymi . Żyjcie !
Janek Lisewski

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post29 wrz 2015, 21:53

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel

I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylko człowiek który nic nie robi , próbuje , nie popełnia błędów " Nie bójcie się o mnie , wyciągam wnioski z niepowodzeń. Nic Wam do tego ,ale napisze że takie komentarze wpływają na mnie bardzo motywująco i śmiać mi się trochę chce ale bardziej mi Was po prostu żal tym bardziej że nawet nie macie odwagi podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem ( chyba nie macie być z czego dumni? ) tylko jakimś nickiem stworzonym naprędce .Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam abyście dążyli do spełnienia swoich celów czy marzeń a nie zajmowali innymi . Żyjcie !
Janek Lisewski


A janek swoje... :lol:

Pozdro...

Awatar użytkownika
s0828
Posty: 134
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:39
Deska: SU2
Latawiec: FS Sp4: 8, 12, 21
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 1 raz
 
Post29 wrz 2015, 22:27

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .


No właśnie rzecz w tym, że niektórzy z nas jeszcze nie wiedzą. Żadne hejty! Sorry, jeśli źle dobrałem słowa w moim pierwszym poście. Brak podpisu śpiesznie nadrabiam. Cieszę się, że wyprawa z Chorwacji do Włoch się udała!! :thumbsup: Podziwiam wyczyn i jego bohatera! :clap: :clap: :clap: Skoro się udało, pewnie wiele zostało dopracowane. Cierpliwie czekam na relację od kuchni.

___
Maciej Handzelewicz Wacławek

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post30 wrz 2015, 15:42

mary.dk pisze:Sama prawda... a szkoda ..


Komu szkoda, czego szkoda i dlaczego komuś miało by być coś szkoda...może ktoś mnie uświadomić? Wykonywaliście jakieś telefony za granicę? W skutek gorszego pijaru zmniejszyła się ilość kursantów w szkółkach? Obgadują nas na zagranicznych spotach i się wstydzicie? Janek się szczegółami pewnie nie pochwali, tak samo jak i nie pochwalił się samym crossem czemu się nie dziwię.
Facet ma pasję i pomysł na życie który realizuje tak jak umie i tak jak pozwalają mu na to środki którymi dysponuje ... trzeba trzymać kciuki, kibicować i pomagać :wink:

pozdrawiam
Krzysiek Król
hamburk :wink:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości