WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post20 mar 2017, 16:15

nogi warto unosić przynajmniej deski się nie osra będąc na takiej wysokości

Awatar użytkownika
mas
Posty: 198
Rejestracja: 12 gru 2014, 15:45
Deska: nobile
Latawiec: north evo/rebel 7,9,11
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post20 mar 2017, 16:23

Jak sikam na stojąco to też podnoszę deskę. :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 mar 2017, 18:09

AlMastar pisze: a jak można deskę podnieść to czemu tak nie zrobić ?

bo to jest zabawa pt kto najwyżej się wzniesie a nie deskę :idea:
Skok wzwyż - liczy się wysokość, nad którą przeleci całe ciało a nie buty ;) :lol:

Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 mar 2017, 10:25

Skoki w kiteboradingu to nie dyscyplina olimpijska gdzie każdy milimetr mierzy się z aptekarka dokładnością .

Przy dużych skokach mniej lub bardziej unoszenie deski jest elementem bezpiecznego skoku i daje duza satysfakcje, ze sie wysoko skoczyło bez połamania nóg.

Jeżeli komuś sie nie podoba taki styl proponuje zrobić to na siedząco taka jak w WC z opuszczona deska i wtedy ocenić czy sie udało :l


A tu cos dla malkontentów wysokiego skakania - deska jak najbardziej w gorze :mrgreen:
phpBB [video]

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post21 mar 2017, 11:02

:D żaden z tych niesportowców nie zaliczyłby wzoru Baracury :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 mar 2017, 11:06

Atris pisze:Skoki w kiteboradingu to nie dyscyplina olimpijska gdzie każdy milimetr mierzy się z aptekarka dokładnością .

My mówimy o 2m różnicy to jakies 2000mm.

Przy dużych skokach mniej lub bardziej unoszenie deski jest elementem bezpiecznego skoku i daje duza satysfakcje, ze sie wysoko skoczyło bez połamania nóg.

Daje satysfakcje? Naprawdę? Mi żadnej a wręcz przeciwnie.
dla "klasyków" jak podrasować stylówę:
phpBB [video]


Jak ktoś zrobi normalnego deadmana powyżej 10m to wzbudzi we mnie całkowity szacunek.
Natomiast osoby podwijające dupeczkę i nóżeczki dla wyśrubowania kolejnego metra to wybaczcie - śmiech na sali.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 mar 2017, 11:27

Piotrbyku pisze::D żaden z tych niesportowców nie zaliczyłby wzoru Baracury :D

1. baracury?
naprawdę musiałeś? i to ci sprawia radość? poczułeś się lepiej? zadzwoniłeś nawet do kolegi i uzgodniliście twoją rację, co?
Weź pod uwagę, że to ty rozpętałeś ten bałagan i nie kontrolujesz swoich emocji od paru wpisów.
Nie potrafisz użyć logicznego argumentu aby przekonać mnie do zmiany zdania - więc jak 5 latek dąsasz się i obrażasz.

2. Każdy skok z tamtego filmu byłby wg mnie zaliczony bo to megaloopy. Ty skaczesz tez megaloopy? Jak zrobisz deadmana to tez bym to uznał.

Proszę państwa - czy kitesurfing ma wyglądać tak jak avatar użytkownika piotrbyku?
Mnie to nie inspiruje.

Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 mar 2017, 11:35

BraCuru pisze:
Atris pisze:Skoki w kiteboradingu to nie dyscyplina olimpijska gdzie każdy milimetr mierzy się z aptekarka dokładnością .

My mówimy o 2m różnicy to jakies 2000mm.

Przy dużych skokach mniej lub bardziej unoszenie deski jest elementem bezpiecznego skoku i daje duza satysfakcje, ze sie wysoko skoczyło bez połamania nóg.

Daje satysfakcje? Naprawdę? Mi żadnej a wręcz przeciwnie.
dla "klasyków" jak podrasować stylówę:

Jak ktoś zrobi normalnego deadmana powyżej 10m to wzbudzi we mnie całkowity szacunek.
Natomiast osoby podwijające dupeczkę i nóżeczki dla wyśrubowania kolejnego metra to wybaczcie - śmiech na sali.


Widać, ze nie masz bladego pojęcia o skokach a skoro już jesteś takim malkontentem to zauważ, ze nawet z deadman nie da się podnieść deski wyżej niż 1 metr, no chyba, ze ma sie więcej niż 2 metry zrostu albo się jest Toby Braeuer :)
phpBB [video]



Zostaw wiec sobie swoje aptekarskie wywody na watek o zero wiatrowym lataniu bo tutaj wzbudzasz tylko śmiech na sali :D

dla mnie EOT BraCuru
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, 12:03 przez Atris, łącznie zmieniany 1 raz.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 mar 2017, 11:45

Panowie jedna strona ma swoje racje, druga swoje - szanujmy nawzajem swoje przekonania bo aż przykro się to czyta. Może wystarczy zmienić tytuł z "WOO kto najlepszy w Polsce 2016?" na "WOO kto najwyżej podnosi nogi w Polsce 2016?"?

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post21 mar 2017, 11:54

@BraCuru - właśnie dlatego że to zabawa to nie ma co się napinać na dyskwalifikacje za podniesienie deski

nie wiem jak skoki zapisują sensory ale jak się wywalisz przy lądowaniu to skok zapisze czy nie ? Bo zaraz ktoś napisze (pomimo że to zabawa) że skok się nie liczy bo kolega kolegi powiedział że ktoś glebę zaliczył ...

ja jak skaczę wysoko (według mnie) deskę na razie jeszcze wywalam i ląduje do wody - nie znaczy że nie mam radochy że poleciałem na 2-3-5 metrów w górę

a sensor chce kupić żeby wiedzieć jak wysoko faktycznie poleciałem bo mi się wydaje że na 4m a żona z brzegu mówi że to ledwo 2m było ...

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post21 mar 2017, 11:55

BraCuru pisze:
Atris pisze:Skoki w kiteboradingu to nie dyscyplina olimpijska gdzie każdy milimetr mierzy się z aptekarka dokładnością .

My mówimy o 2m różnicy to jakies 2000mm.

Przy dużych skokach mniej lub bardziej unoszenie deski jest elementem bezpiecznego skoku i daje duza satysfakcje, ze sie wysoko skoczyło bez połamania nóg.

Daje satysfakcje? Naprawdę? Mi żadnej a wręcz przeciwnie.
dla "klasyków" jak podrasować stylówę:
phpBB [video]


Jak ktoś zrobi normalnego deadmana powyżej 10m to wzbudzi we mnie całkowity szacunek.
Natomiast osoby podwijające dupeczkę i nóżeczki dla wyśrubowania kolejnego metra to wybaczcie - śmiech na sali.


Dupeczka , nóżeczki , śmiech na sali :clap: jest Pan bardzo zestresowany - skąd tyle frustracji ? To że jestem dla Pana leszczem i moje umiejętności kitowe nie zasługują na Pana szacunek napawa mnie dużym smutkiem , szkoda - liczyłem choć na chodną obojętność a jednak się przeliczyłem :( Właśnie wróciłem z fajnego pływania - muszę sobie to wszystko jakoś pokładać na nowo mam , nadzieję że ta druzgocząca krytyka nie zniechęci mnie do tego pięknego sportu :D Proszę nie wyśmiewać osób gorzej ogarniających kita od Pana , każdy ma prawo do cieszenia się ze swoich sukcesów na swoim poziomie umiejętności i obrażanie ich nie przystoi takim Asom jak Pan . Proszę o większą wyrozumiałość :pray:

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post21 mar 2017, 12:13

BraCuru pisze:
Piotrbyku pisze::D żaden z tych niesportowców nie zaliczyłby wzoru Baracury :D

1. baracury?
naprawdę musiałeś? i to ci sprawia radość? poczułeś się lepiej? zadzwoniłeś nawet do kolegi i uzgodniliście twoją rację, co?
Weź pod uwagę, że to ty rozpętałeś ten bałagan i nie kontrolujesz swoich emocji od paru wpisów.
Nie potrafisz użyć logicznego argumentu aby przekonać mnie do zmiany zdania - więc jak 5 latek dąsasz się i obrażasz.

2. Każdy skok z tamtego filmu byłby wg mnie zaliczony bo to megaloopy. Ty skaczesz tez megaloopy? Jak zrobisz deadmana to tez bym to uznał.

Proszę państwa - czy kitesurfing ma wyglądać tak jak avatar użytkownika piotrbyku?
Mnie to nie inspiruje.


Żaden mój kolega nie napisał tu nic - nie znam osobiście tych osób , cieszę się że się ze mną zgadzają .
nie rozpętałem tego bvałaganu .
Nigdy nie napisałem że przy skoku podniosłem nogi.
Nie dyskutuję bo uważam że to nie ma sensu bić piany , Pan uważa tak my inaczej i koniec , to Pana wątek i Pan ustala warunki , gdyby Pan ustalił wcześniej zasady że podniesione nogi dyskwalifikują nie opisywał bym, swojego zadania na ten temat .
A po co mnie Pan obraża ?
mój avatar jest jednym z pierwszych moich skoków i mam do niego sentyment bo jest ze mną od nastu lat , nie wiedziałem że On tak Pana irytuje . przepraszam . Zastawię się nad zmianą .
Bardzo wszystkich przepraszam który poczuli się dotknięci moimi wpisami nie chciałem nikogo obrazić . Po prostu cieszę się swoimi sukcesami i nie zdawałem sobie sprawy że to może kogoś tak bardzo zdenerwować .

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 mar 2017, 12:41

Panowie wrzućcie na luz. Przecież to tylko zabawa. Nie ma sensu sie spinać. Mam pytanie techniczne.
Czy do wód "terytorialnych" :P możemy zaliczyć jeziora po drugiej stronie granicy np czeska Rozkos, lub niemiecki Berek?
Pływa nas tam sporo i moze tak przez zasiedzenie...... :mrgreen:

Dla przykładu jak latamy w Dolnośląskiej Lidze Paralotniowej( taka lokalna zabawa podobna do Woo czyli kto najdalej) , to latamy ze startowisk usytuowanych w Sudetach na terenie Polski i Czech

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 mar 2017, 13:16

Qba-EPP11 pisze:Czy do wód "terytorialnych" :P możemy zaliczyć jeziora po drugiej stronie granicy np czeska Rozkos, lub niemiecki Berek?

Nie! Nicht! Nein! Nie nada!
Z prostej przyczyny - jeśli uzgodnimy dla Ciebie 100m ZA granicą kraju to PL to znajdzie się taki co uzna Berlin za stolicę ZachPom.
No i potem znowu ja dostanę po ryju za nieznajomość geografii, niechęć do WSZECH młodzieży i lizanie dupy Niemcom itd ;)

Zasada jest jasna - na wodach terytorialnych PL. Życie uczy szybko więc dopiszę AKTUALNYCH wodach terytorialnych a nie "Polska od morza do morza".

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post21 mar 2017, 14:42

Piotrbyku pisze:[
Bardzo wszystkich przepraszam który poczuli się dotknięci moimi wpisami nie chciałem nikogo obrazić . Po prostu cieszę się swoimi sukcesami i nie zdawałem sobie sprawy że to może kogoś tak bardzo zdenerwować .

Przynajmniej admin ma dzisiaj spokój


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron