Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2016, 00:16

Zupełnie nie rozumiem dlaczego niby moje wyjaśnienia miały kogoś zagotować. Napisałem wprost jak jest, jeśli firma X straszy mnie prawnikami, rozprawami, sądami i tym podobnymi przyjemnościami, a w dodatku codziennie przez tydzień muszę się z nią użerać wymianą niezbyt przyjemnych maili to chyba de facto ja tu najwięcej zrobiłem w tej sprawie. To firma X zgarnęła kasę, więc po co pisać bzdury, że kryję Pana S. podczas gdy Wenzla znam tak samo długo jak nie dłużej. Przekręćcie do Wenzla i zapytajcie, nie sądzę żeby miał do mnie pretensje. Tworzycie teorie spiskowe i tyle... Tak jak pisałem skoro wszyscy tak dbają o innych to czemu nie share'owali tego na swoich wallach?

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 cze 2016, 08:44

admin pisze:Zupełnie nie rozumiem dlaczego niby moje wyjaśnienia miały kogoś zagotować. Napisałem wprost jak jest, jeśli firma X straszy mnie prawnikami, rozprawami, sądami i tym podobnymi przyjemnościami, a w dodatku codziennie przez tydzień muszę się z nią użerać wymianą niezbyt przyjemnych maili to chyba de facto ja tu najwięcej zrobiłem w tej sprawie. To firma X zgarnęła kasę, więc po co pisać bzdury, że kryję Pana S. podczas gdy Wenzla znam tak samo długo jak nie dłużej. Przekręćcie do Wenzla i zapytajcie, nie sądzę żeby miał do mnie pretensje. Tworzycie teorie spiskowe i tyle... Tak jak pisałem skoro wszyscy tak dbają o innych to czemu nie share'owali tego na swoich wallach?


Te użeranie się to część obowiązków właściciela forum, których albo jest świadomy i się ich podejmie, aby zachować rzetelność i przejrzystość forum które zawsze tworzą jego forumowicze...albo będzie unikał takich tematów, usuwając je z forum, co wcale niż znaczy że tematu nie ma, znaczy jedynie tyle że nie ma miejsca na temat co skutkuje ograniczeniem wolnej woli wypowiedzi forumowiczów, a w rezultacie frustracją i zrezygnowaniem z uczestnictwa w jego tworzeniu. Podejmujesz wybór, ten konkretny ze szkodą dla rozwoju forum dyskusyjnego.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2016, 10:36

Szanowni Państwo,

Jak chcecie sobie tworzyć teorie spiskowe to zapraszam - jest kilka komisji sejmowych, do których w tej czy następnej kadencji można się zgłosić. Narzekacie, że z forum usuwane są wątki przepychanki między dystrybutowami? Bo to nie jest miejsce na takie dyskusje - tematy firmowe załatwia się indywidualnie. Czy chcielibyście, żeby na forum o telefonach, firma Orange pisała na co się umawiała z Plusem i za co im nie zapłacili, a na forum motoryzacyjnym firma Toyota oskarżała Dacię o niedostarczenie zamawianych silników, nadal twierdząc, że ich samochody są w całości składane w Japonii? To przecież jest idiotyzm i najbardziej brudny marketing z możliwych.
Tak jak Pablo napisał - akurat całe zainteresowane towarzystwo zna się bardzo dobrze, więc rzeczywiście trudno żeby faworyzować kogoś bardziej. A pisanie, że straszenie sądami na forum nie działa jest bzdurą - ile czasu straciliście w swoim życiu na rozprawy? Wiecie ile to potrafi się ciągnąć? W tym przypadku Pablo pewnie by się wybronił, ale wiecie ile razy musiałby się pojawiać na przesłuchaniach, rozprawach żeby wytłumaczyć, że nie jest stroną sporu?
I na koniec - jakie to forum by nie było - jakoś nie ma chętnych żeby to dobrze pociągnąć w sposób obiektywny, bez faworyzowania własnych idei. Równie dobrze Pablo, jako właściciel domeny mógłby to wszystko zamknąć, bo i tak większość przerzuciła się dawno na inne formy kontaktu. Tak więc zastanówcie się dobrze na czym wam zależy. Gdyby ta domena była moja i robiłbym to pro-bono to po prostu bym to wyrzucił albo sprzedał za niezłą sumkę - ostatecznie jest kilka marek na rynku, które chętnie by wykupiły tę domenę...

frezer
Posty: 130
Rejestracja: 23 lip 2005, 17:17
Lokalizacja: GDYNIA
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2016, 22:11

onzo pisze:Szanowni Państwo,

Jak chcecie sobie tworzyć teorie spiskowe to zapraszam - jest kilka komisji sejmowych, do których w tej czy następnej kadencji można się zgłosić. Narzekacie, że z forum usuwane są wątki przepychanki między dystrybutowami? Bo to nie jest miejsce na takie dyskusje - tematy firmowe załatwia się indywidualnie. Czy chcielibyście, żeby na forum o telefonach, firma Orange pisała na co się umawiała z Plusem i za co im nie zapłacili, a na forum motoryzacyjnym firma Toyota oskarżała Dacię o niedostarczenie zamawianych silników, nadal twierdząc, że ich samochody są w całości składane w Japonii? To przecież jest idiotyzm i najbardziej brudny marketing z możliwych.
Tak jak Pablo napisał - akurat całe zainteresowane towarzystwo zna się bardzo dobrze, więc rzeczywiście trudno żeby faworyzować kogoś bardziej. A pisanie, że straszenie sądami na forum nie działa jest bzdurą - ile czasu straciliście w swoim życiu na rozprawy? Wiecie ile to potrafi się ciągnąć? W tym przypadku Pablo pewnie by się wybronił, ale wiecie ile razy musiałby się pojawiać na przesłuchaniach, rozprawach żeby wytłumaczyć, że nie jest stroną sporu?
I na koniec - jakie to forum by nie było - jakoś nie ma chętnych żeby to dobrze pociągnąć w sposób obiektywny, bez faworyzowania własnych idei. Równie dobrze Pablo, jako właściciel domeny mógłby to wszystko zamknąć, bo i tak większość przerzuciła się dawno na inne formy kontaktu. Tak więc zastanówcie się dobrze na czym wam zależy. Gdyby ta domena była moja i robiłbym to pro-bono to po prostu bym to wyrzucił albo sprzedał za niezłą sumkę - ostatecznie jest kilka marek na rynku, które chętnie by wykupiły tę domenę...


Onzo jesteś niesamowity :shock:
Jak kiedyś zamówisz w sklepie u Wenzela latawce dla znajomych powiedzmy 10 kompletów kwota wyniesie około 40 tyś. zapłacisz i nie otrzymasz zamówionego towaru to co wtedy ?
Będziesz siedział cicho w domu i czekał aż ktoś inny zamówi u Wenzela sprzęt do pływania i się również rozczaruje.

Całe szczęście że sprawa wylądowała na forum. Dystrybutora Rip Curl należy omijać szerokim łukiem a wspólny znajomy Pablo i Wenzela albo Wenzela i Pablo nie bardzo wiem z którym wypiłeś więcej drinków czy częściej rozmawiałeś przez telefon, powinien zostać handlowcem roku (swoją robotę wykonał znakomicie )

Wenzel odzyskasz kasę albo towar to proszę wszystkich poinformować na forum.

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post09 cze 2016, 01:59

dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.
prawie każdy wątek krytyczny dla jakiejś bardziej znanej szkółki też dziwnym trafem nagle się ulatnia i śladu po nim nie ma, chociaż właściciel z premedytacją kantuje klienta po kieszeni.

pablo: jedyna rada, zamknij dział biznes, nie będzie okazji do podobnych wałków to i nie będzie okazji do potencjalnie zniesławiających wpisów - zrobisz to w imię zachowania obiektywności forum ?

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 10:39

color1 pisze:dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.
prawie każdy wątek krytyczny dla jakiejś bardziej znanej szkółki też dziwnym trafem nagle się ulatnia i śladu po nim nie ma, chociaż właściciel z premedytacją kantuje klienta po kieszeni.

pablo: jedyna rada, zamknij dział biznes, nie będzie okazji do podobnych wałków to i nie będzie okazji do potencjalnie zniesławiających wpisów - zrobisz to w imię zachowania obiektywności forum ?


A nieprawda, np mamy nowe działy, min o Foilu.
W giełdzie było nawet dłuższy czas "spokojniej" ale widzę teraz "jakiś wysłannik od Admina delikatnie spamuje" ;)
Ziomka nie ma już dłuższy czas, albo tylko "podgląda" i nie pisze.
I tym pododbne...

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 10:49

czytam wypowiedź Onzo i oczy wychodzą z orbity :shock: Ciekawy jestem jak by Ciebie to dotyczyło ( mogę Ci sprzedać dług )
przesłanie wątku :
- ostrzec innych aby nie popełnili błędu jak ja
- chcę odzyskać własną kasę
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 13:22 przez kite24.pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post09 cze 2016, 11:40

wenzel pisze:czytam wypowiedź Onzo i oczy wychodzą z orbity :shock: Ciekawy jestem jak by Ciebie to dotyczyło ( mogę Ci sprzedać dług )
przesłanie wątku :
- ostrzec innych aby nie popełnili takiego będą jak ja
- chcę odzyskać własną kasę

A jak już odzyskasz dasz lepsze ceny forumowiczom?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 11:47

Panowie, w myśl kartezjańskiej zasady nie oceniajcie zanim nie poznacie całej prawdy.

Chyba niewiele osób wie jak na prawdę wygląda sprawa, stąd może takie spinki.

Po pierwsze sprawa dotyczy B2B a nie indywidualnych klientów. Więc nie ma tu mowy, że w dniu dzisiejszym, jakiś biedy kiteforumowicz da się oszukać danej firmie i utopi kasę. Klient biznesowy też już się nie oszuka bo firma już nie prowadzi tej dystrybucji, więc nikt nic nie zamówi. To celem wyjaśnienia, bo niektórzy sugerują, że fakt, iż temat został skasowany może powodować dalsze szkody wśród kiteforumowiczów.

Tak więc pozostaje kwestia odzyskania "utopionej" kasy przez 3 firmy. Jest to moim zdaniem bardzo gruby temat, który powinien być ścigany na wszystkie możliwe sposoby. Tłumacząc dalej, post został skasowany na wniosek firmy X, a nie jakiegoś ziomka poziomka jak próbujecie tutaj sugerować. Krew mnie już zalewa od czytania tych bzdur i sugestii, że kryję Smokiego, tak więc Wam wytłumaczę. To również MOJA kasa jest de facto "pośrednio" utopiona przez Wenzla. Więc czy nie bardziej jednak logiczne wydaje się, żebym robił wszystko żeby pomóc Wenzlowi?

Prawda jest taka, że działam obiektywnie i w granicach prawa, czy to się komuś podoba czy nie. Czy ktoś jest moim ziomkiem czy nie... Czy to czyjaś kasa jest utopiona czy moja... Wolność słowa nie polega na tym, że można sobie pisać cokolwiek się komu podoba. W prawie czasem jedno słowo robi ogromną różnicę i przez to jedno słowo wątek może być zdjęty, bo w sądzie nawet złodziej będzie w stanie oskarżyć uczciwego człowieka i go wsadzić. Mało słyszeliście historii rodem z Kafki?

Tak więc moja sugestia do orędowników wolności słowa » piszcie tak, żebym ja nie musiał zdejmować wątków na wniosek pierwszego lepszego prawnika, któremu sami podkładacie na tacy argumenty.

color1 pisze:dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.


Nic bardziej mylnego! Wątek z udziałem pluto wisiał miesiącami na forum i był wałkowany na wszystkie możliwe sposoby.

Crazy Horse pisze:W giełdzie było nawet dłuższy czas "spokojniej" ale widzę teraz "jakiś wysłannik od Admina delikatnie spamuje" ;)


Wszyscy walą po adminie to czemu się nie dołączyć z czymś jeszcze ;) :offtopic: Koniu

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 12:07

color1 pisze:dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.
prawie każdy wątek krytyczny dla jakiejś bardziej znanej szkółki też dziwnym trafem nagle się ulatnia i śladu po nim nie ma, chociaż właściciel z premedytacją kantuje klienta po kieszeni.

pablo: jedyna rada, zamknij dział biznes, nie będzie okazji do podobnych wałków to i nie będzie okazji do potencjalnie zniesławiających wpisów - zrobisz to w imię zachowania obiektywności forum ?



Color kolego jak tam Twoja sprawa?

pozd...Ro

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 13:14

robertdr pisze:
color1 pisze:dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.
prawie każdy wątek krytyczny dla jakiejś bardziej znanej szkółki też dziwnym trafem nagle się ulatnia i śladu po nim nie ma, chociaż właściciel z premedytacją kantuje klienta po kieszeni.

pablo: jedyna rada, zamknij dział biznes, nie będzie okazji do podobnych wałków to i nie będzie okazji do potencjalnie zniesławiających wpisów - zrobisz to w imię zachowania obiektywności forum ?



Color kolego jak tam Twoja sprawa?

pozd...Ro


:offtopic: //Admin

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post09 cze 2016, 15:37

pablo, akurat nie o wątek pluto mi chodzi, bo on istnieje nadal, tylko o wątek w którym recenzowałem pewne biuro podróży (i skandaliczne praktyki jego właściciela), a który w niejasnych okolicznościach raczył po prostu wyparować, wiem że to nie twoja sprawka ale skoro dajesz uprawnienia moderatorom to powinieneś kontrolować (a przynajmniej posiadać wiedzę) jakie rzeczy są usuwane a jakie nie.

co do sporu b2b - czasem dobrze jest wiedzieć, w których sklepach lepiej nie robić zakupów...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 16:44

color1 pisze:pablo, akurat nie o wątek pluto mi chodzi, bo on istnieje nadal, tylko o wątek w którym recenzowałem pewne biuro podróży (i skandaliczne praktyki jego właściciela)


Masz rację, przypominam sobie, faktycznie był taki case :idea:

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2016, 17:14

admin pisze:
robertdr pisze:
color1 pisze:dawno mnie tu nie było, ale widzę że od czasu chyba największego wałka na forum z udziałem pluto, nic się nie zmieniło i sprawy nadal zamiatane są pod dywan.
prawie każdy wątek krytyczny dla jakiejś bardziej znanej szkółki też dziwnym trafem nagle się ulatnia i śladu po nim nie ma, chociaż właściciel z premedytacją kantuje klienta po kieszeni.

pablo: jedyna rada, zamknij dział biznes, nie będzie okazji do podobnych wałków to i nie będzie okazji do potencjalnie zniesławiających wpisów - zrobisz to w imię zachowania obiektywności forum ?



Color kolego jak tam Twoja sprawa?

pozd...Ro


:offtopic: //Admin


widzę, że w drażliwym temacie nawet za przecinek można dostać bana :doh:
Pablo ja tylko chciałem dowiedzieć się o sprawę, której nie mogę namierzyć na Kf - wielkiego offa bym z tego nie robił nawet gdyby color odpowiedział mi tutaj a nie na pw

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post18 cze 2016, 01:45

Taaaaaa - faktycznie zamiatanie pod dywan jest tu typowe :D

viewtopic.php?f=26&t=63119&p=454409#p454409

..............aaaaa pabet to też kolega admina?? :thumbsup:

pabet - do Kadyn nie jeździmy,ale chyba trzeba będzie odwiedzić wasz spot.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron