Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
specjal
Posty: 631
Rejestracja: 16 lip 2014, 21:30
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 cze 2016, 15:43

Czaro pisze: ...do Kadyn nie jeździmy, ale chyba trzeba będzie odwiedzić wasz spot.

Czaro - zapraszamy do kadynek, ale prosiłbym o nie insynuowanie dziwnych treści: z moich skromnych doświadczeń wynika, iż ludzie, którzy tu zwykle pływają są koleżeńscy i uczciwi.
I na marginesie uważam, że to jest także "mój" spot, także Twoją wypowiedzią się czuję trochę dotknięty.

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post18 cze 2016, 19:23

specjal pisze:
Czaro pisze: ...do Kadyn nie jeździmy, ale chyba trzeba będzie odwiedzić wasz spot.

Czaro - zapraszamy do kadynek, ale prosiłbym o nie insynuowanie dziwnych treści: z moich skromnych doświadczeń wynika, iż ludzie, którzy tu zwykle pływają są koleżeńscy i uczciwi.

na Dradze też pływają uczciwi ludzie ,ale w 2013 roku Pabet z Iławy na Dradze zajumał nam pompkę.

insynuacja «niezgodne z prawdą przypisywanie lub wmawianie komuś pewnych postępków, myśli bądź intencji»

Masz jeszcze jakieś wątpliwości??

viewtopic.php?f=7&t=16016&start=16185
Załączniki
pabet_pompka.jpg
pabet_pompka.jpg (76.63 KiB) Przejrzano 3241 razy
INS.jpg
INS.jpg (78.83 KiB) Przejrzano 3263 razy

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post18 cze 2016, 23:46

Czaro-mimo wszystko zapraszamy do Kadym, z pompkami na tym spocie niema problem, nawet jak nie masz pompki.

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post19 cze 2016, 01:40

Jacek Olsztyn - dzięki za zaproszenie - nie martwię się o pompkę!! - wpadnę do was bez sprzętu -"pożyczę" wszystko na miejscu.

Awatar użytkownika
cybkryst
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post19 cze 2016, 14:29

Zakończcie tą dyskusję z tym trolem .
Po pierwsze off top, po drugie ja bym go nie chciał u nas widywać, za to jak się odnosi publicznie do innych forumowiczów.
Jak się czuje okradziony to niech zawiadomi odpowiednie organy a nie się tu wygraża.

Ten wątek dotyczy czego innego.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2016, 20:11

wenzel pisze:czytam wypowiedź Onzo i oczy wychodzą z orbity :shock: Ciekawy jestem jak by Ciebie to dotyczyło ( mogę Ci sprzedać dług )
przesłanie wątku :
- ostrzec innych aby nie popełnili błędu jak ja
- chcę odzyskać własną kasę


Dopiero teraz bo wolałem popływać niż robić przepychankę.

Wenzel jesteś przedsiębiorcą, więc podejmując decyzje o zakupie bazujesz na doświadczeniu, wiedzy, własnemu zaufaniu względem dostawcy. Jeśli nie potrafisz oddzielisz relacji prywatnych od służbowych to może dojść do sytuacji, że Twoje zaufanie względem konkretnej osoby przesłania Ci rzeczywistą wiarygodność dystrybutora.
Niestety ja Twój post odbieram inaczej - pojechałeś personalnie po konkretnej osobie i ostrzegłeś indywidualne osoby, które raczej nie kupują 100 pianek. Zakładam, że masz pewność, że to jest tylko i wyłącznie tej osoby wina? I że kasę zagarnął do kieszeni, wyjechał na Seszele, kupił furę a nie zainwestował w zakup zamawianego towaru?
Mój post nie dotyczył tego, że sprawa oszustwa nie powinna być ujawniona. Uważam jednak, że forum zwolenników kitesurfingu nie ma służyć przepychankom dystrybutorów i bardziej lub mniej brudnej gry na i tak przeciętnie uczciwym polskim rynku. Do tego znam realia dotyczące znieważenia i w tym przypadku gdybym był właścicielem forum też bym nie chciał za każdym razem latać po sądach z każdą głupotą.
Wiesz - ja też mam klientów, którzy nie płacą. Ale nie lecę po nich personalnie na FB albo nie piszę do ich pracodawcy, żeby mi oddał pieniądze. Od takich spraw są odpowiednie instytucje. Szkoda że przyjęło się oczerniać ludzi we wszelkich mediach, a jak już trzeba to udowodnić przed sądem to się okazuje, że nie bardzo jest jak. A w takiej sytuacji w jakiej to forum się znajduje to większość już dawno się zwinęła bo umawiać się na pływanie można gdzie indziej a o sprzęcie to i tak się tu niczego nie dowiesz. Więc proszę - przepychajcie się dalej. Ja tam jadę popływać.

Aha precyzując - przykre, że straciłeś kasę. Jednak w biznesie takie sytuacje się zdarzają - zapewniam Cię, że nie tylko Tobie. Życzę odzyskania w gotówce, albo w towarze.

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post02 lip 2016, 00:39

#Onzo troche poplynales tym postem - polecam milczenie ;-)

Pozdro...


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron