Brazylia na własną rękę w listopadzie

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
BarryWhite2
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 10:40
 
Post25 paź 2016, 12:53

Może w przyszłym roku. Napisz, jak było, już po powrocie.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2017, 22:43

Wlodi pisze:@przemass
Kompaktowym VW Golem dojechaliśmy na Cauipe (laguny przy Cumbuco), do spotu w Paracuru, Ilha do Guajiru i Jeri.
Do Guajiru nie jechalismy ale tutaj czytałem, że się da - polecam lekturę :).
https://kitepointworldwidepopolsku.wordpress.com/

Moim zdaniem 4x4 na 3 osoby jest słabą opcją cenowo.
Jeśli jest was 3 to bez problemu możecie brać kompakta i wtedy możecie zamknąć sprzęt bez obaw w aucie. My właśnie podróżowaliśmy we 3 i sprawdzało się to super.
Buggy nie ruszysz się nigdzie dalej a to jest minus więc najlepiej byłoby wziąc Buggy na kilka dni lokalnie a potem zmienić na VW. W wypożyczalniach wiadomo, że jest taniej jak bierzesz auto na dłużej więc z tego powodu zdecydowaliśmy się na VW.

My transfer z lotniska ogarnialismy przez jakiegos kolesia z którym komunikacja idzie przez Whatsapp (tam ogolnie to baaaardzo popularna apka bo smsy drogie ;) ) 00 55 99 9270 844 - Paulo


@Wlodi, ja również kompaktowym nie pamiętam czym dojechałem we wszystkie miejsca o których wspomniałeś - oczywiście najbardziej problematyczne jest Jeri.
Nie polecam jeżdżenia samodzielnie w ten sposób tylko dlatego, że żadna normalna agencja wynajmu nie pomoże nam za free z autem zakopanym na wydmach a tym bardziej utopionym w rzece ( zdarzały się takie opcje ). Za $$$ to co innego ;) Dlatego jest to taka opcja trochę a'la Dziki Zachód ale przecież za to właśnie kochamy Brazylię :))


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości