"BEST" WIELKIE problemy z reklamacją deski

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
tomk
Posty: 42
Rejestracja: 24 lut 2008, 09:47
 
Post16 lip 2017, 16:25

Latawce idą z Europy - żadnego cła nie doliczają.
Besty znowu są dostępne na ich stronie (pozostało mniej rozmiarów ale są). Ostatnim razem zamówiliśmy dwie sztuki i tylko jeden doszedł gdyż drugi rozmiar się skończył - kasę zwrócili). Wczoraj dostałem maila od Besta, że mogę zrobić ponowny zakup tego rozmiaru gdyż jest dostępny na ich magazynie.


dzięki za info! Jaki był mniej więcej czas realizacji /do dostarczenia/dla tego latawaca, który do Ciebie trafił ?

Awatar użytkownika
danieli68
Posty: 164
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:50
Deska: North Jaime, SU-2 SPLIT
Latawiec: Radar, Switchblade, Roca
Lokalizacja: Myszków
Dostał piwko: 2 razy
 
Post17 lip 2017, 07:02

tomk pisze:
Latawce idą z Europy - żadnego cła nie doliczają.
Besty znowu są dostępne na ich stronie (pozostało mniej rozmiarów ale są). Ostatnim razem zamówiliśmy dwie sztuki i tylko jeden doszedł gdyż drugi rozmiar się skończył - kasę zwrócili). Wczoraj dostałem maila od Besta, że mogę zrobić ponowny zakup tego rozmiaru gdyż jest dostępny na ich magazynie.


dzięki za info! Jaki był mniej więcej czas realizacji /do dostarczenia/dla tego latawaca, który do Ciebie trafił ?


zrobiłem teraz jeszcze jedno zamówienie w piątek i jest już w drodze - do 7 dni i jest u Ciebie (oczywiści płatność karta kredytowa - gdyby coś :-))


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości