woo/pic 2017, rezultaty;)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 15:55

Kub pisze:
BraCuru pisze:
Twój kolega jest jedynym w Polsce którego wyniki wzbudzają tyle kontrowersji!
Pokaż mi drugiego.
Reszta się bawi i proszę nie strasz innych że zawistni, zazdrośni i ja zaraz ich zjedzą.


Skąd wiesz czy 90% wyników reszty bawiących się w Woo i piq to nie fake'owe wyniki?
Bo nikt się nad nimi nie pochylił.
Czemu?
Bo nie pobiły niczyjego rekordu więc żaden zdetronizowany miszczu nie musiał ich podważać żeby utrzymać tytuły


Ja tak to widzę. Nie byłoby takiej afery gdyby ktoś kto skoczył 1m zapostowal wynik 6m. Afera wzięła się przez urażoną dumę i przyciąga uwagę bo to najlepszy wynik a tradycyjnym polskim zwyczajem czyjeś sukcesy nagradzane są kopem w dupę, ostracyzmem i donosem, zamiast gratulacjami i szerokim uśmiechem że komuś się udało.



Aferę rozpętałem prawdopodobnie ja, bo nie toleruję ściemy wśród swoich. Nie chodzi o urażoną dumę bo gdzie mi do Maniany, czy Konia jeśli chodzi o wysokość skoku (skaczę max połowę tego co oni, więc wynik 22m wcale nie powoduje u mnie zazdrości, tylko wkurzenie spowodowane ściemą) Pogratuluję skoczkowi jeśli zamiast mnie obrażać udowodni to co zrobił. Wchodząc w analizę skoków widać wyraźnie z jakimi przeciążeniami i na jakie wysokości ów skoczek lata) Skok typu 22 metry na koniec sesji na 11stce z płaskiej wody nie jest realny ( za długo pływam, żeby wierzyć w takie bajki) Skok 14metrów na 14stce na mietku też śmierdzi śledziem na kilometr bo trwa tylko 3 sekundy - to krócej niż spadek kamienia :D Jeśli tak bardzo wierzycie koledze w takie skoki to Wasza strata. Gratulować możecie Rafałowi skoku przy krzyżu, a nie niepotwierdzonych NICZYM poza anomalią z czujnika dżampów.
Szeroki uśmiech ? - w tej sytuacji oczywiście, ale raczej szyderczy niż szczery.
Mój kumpel którego nie chce tu mieszać w wątek odesłał czujnik bo pokazywał mu abstrakcyjne wartości, którymi bez problemu zdetronizowałby wszystkich łącznie z naszym "22 metrowym skoczkiem na 11stce". Zachował się jednak normalnie i rozsądnie i odesłał wadliwy produkt do producenta zamiast przejmować laury na podstawie lipnych wyników w które i tak nikt doświadczony by nie uwierzył.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 16:09

Kub pisze:Bo nikt się nad nimi nie pochylił
Czemu?
Bo nie pobiły niczyjego rekordu więc żaden zdetronizowany miszczu nie musiał ich podważać żeby utrzymać tytuły

Afera wzięła się przez urażoną dumę i przyciąga uwagę bo to najlepszy wynik a tradycyjnym polskim zwyczajem czyjeś sukcesy nagradzane są kopem w dupę, ostracyzmem i donosem, zamiast gratulacjami i szerokim uśmiechem że komuś się udało.


Źle to widzisz. Przeczytaj ten wątek i zobacz ile razy był bity rekord tej zabawy. Czy ktoś podważał wyniki innych?
NIKT.
ANI RAZU.


JanuszD pisze:Bracuru, wyciągasz daleko idące wnioski, nie mając na to żadnego pokrycia oprócz swoich wątpliwości. Nie wiesz czy wykopał deskę 10 metrów do góry, tak samo jak Kuicets nie ma dowodu, że wystrzelił piq'a z procy. (pomijam fakt, że wykopać dechę do góry lecąc na 15 metrów byłoby niezłym wyczynem).

Macie wątpliwości i macie prawo mieć wątpliwości, ale wzajemne animozje, z powodu tego, że Byku ma te wątpliwości gdzieś nie jest wystarczającym argumentem żeby kogoś nazywać oszustem.

Jeśli ktoś kupił gadżet, który pokazuje bzdury, to można napisać do Northa, że sprzedaje g...o, a nie mieć pretensje do użytkownika, że jest zadowolony, że wskoczył na 9 piętro bo to nie jest jego.

Jedyny fakt, wynik zniknął z listy i tyle.


JanuszD - ja wyciągam zbyt daleko idące wnioski? Na pewno nie tak daleko idące jak Twoje.
Gdzie napisałem że On jest oszustem?
Nie napisałem że On wykopał. Wskazałem jak oszuści mogą robić.
Trzymajmy się faktów czyli Mario ma najlepszy wynik jak do tej pory, tak?


PS. Kto moderuje ten wątek?
//Możemy dyskutować, z szacunku dla Tego sportu spróbujmy się wzajemnie nie obrażać,
//i nie skazujmy kolejnego wątku na wysłanie w kosmos...
//mod

Gdzie jest usunięta cześć mojego postu? jakim prawem moderator wywala "na twardo" posty lub ich częśc. To jest mega przegięcie. Większe niż 22m.
Proszę o wyjaśnienie jeśli mam tutaj jeszcze coś pisać.

Może by tak szanowny Pan moderator skomentował jak poniższe wpisy "Jego" mają wzbudzać szacunek dla tego sportu, wątku, innych piszących i tej zabawy?
Jeśli byłbym moderatorem to zbanowałbym tego gościa z tej zabawy tak jak robią to poważni ludzie bawiący się w niepoważne zabawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 17:34

tak śledzę ten watek i nie łapię
kolo pływa na takim poziomie, że jak by walnął 22m to kurna powinien w totka zacząć grać i byłby już dawno miliarderem (nie milionerem)

a swoja drogą - widziałem na jednej sesji 2 kolesi z tym samym woo jeden najlepszy miał około xm a drugi xm+6m - widziałem wszystkie skoki - i szczerze urządzenia te przekłamują w cholerę bo oba były porównywalne a 6m to jest co najmniej 2 piętra

podsumowując - nie warto przepłacać a warto kupić kamerkę i ponagrywać swoje loty jak Maniana bo tam nie ma cienia wątpliwości - było grubo :D

no właśnie - ma ktoś z nim kontakt bo może warto sprawdzić i porównać jaki był wynik lotu z wwo a jaki z filmu

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post26 wrz 2017, 21:01

BraCuru pisze:
JanuszD - ja wyciągam zbyt daleko idące wnioski? Na pewno nie tak daleko idące jak Twoje.



No proszę Cie :) Skoro piszesz o wątpliwym wyniku i jak można oszukiwać to chyba wnioski nasuwają się same.

Opcje są 3:
a- skoczył 22
b- piq pokazał, że skoczył
c- użył "procy" i wysłał w kosmos piq'a (czyli oszukał system)

Ja nie mam dowodów, ani na (a), ani na (b), ani na (c).

Według najlepszych woo i najlepszych piq'ów, najlepszy wynik ma Mario. Jakby ktoś się uparł i nie znał Maria to by mógł powątpiewać bo gość ma 45 skoków zarejestrowanych :) Ja nie znam, ale wierzę bo dlaczego mam nie wierzyć.

A jeśli chodzi o Manianę to jeśli prześledzisz wątek to byłem tym, który o tym napisał bo śledzę i oglądałem filmik, do którego mam wielki szacun (bo jaja ma).

Byka też nie znam osobiście, dla jasności nie zamierzam być niczyim adwokatem bo mi to najzwyczajniej na świecie zwisa.

Ogólnie to bym ten wątek pociął, żeby te pieprzenie przenieść i zostawić ostatnie wyniki i tyle.

Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 21:15

Możecie mi napisać kto jest blejkiem karingtonem kto krystajl a kto Alexis. No i kto widział to UFO?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 22:25

Moim zdaniem niektóre osoby z nad morza nie moga znieść że ktoś z lądu skacze wyżej z takiego se Mietka :lol: .Poznalem Byka osobiście i jest bardzo fajnym gościem. Widziałem też jego skoki i jest możliwe 22 m .
Nie zdziwilbym się jakby okazało się że Byku strolowal tym wynikiem Bra i Andrzeja bo zajadlosc z jaką reagują na jego wyniki szczerze napawa mnie Chyba już teraz zażenowaniem. Tacy Goście szanowani (chyba co raz mniej przez takie wpisy) nie potrafią po prostu machnąć ręką ... 22 32 42 who fucking cares? :mrgreen:

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 wrz 2017, 01:07

A to przyznaje - zajadly jestem, ale tylko jesli chodzi o takie ściemy:) Gosc kasuje moje wpisy na fb, pozostawiając tylko dupolizmy kolegow z dzielni - nie ma miejsca na watpliwisci czy pytania (może dlatego jestem tak wyczulony) Obiecuje, ze wiecej wynikow "skoczka22" analizował nie będę bo nigdy wiecej na powaznie jego wpisow nie wezmę. Jesli ktos przestaje kogos szanować na podstawie wpisów - jego sprawa. Kazdy ma do tego prawo i moze mam mniej zwolenników, ale na pewno mam czyste sumienie i nie akceptuje nierealnych wyników wyłącznie ze względów geograficznych. Uwierzcie mi, ze gdyby najlepszy kumpel siał takie wały na forum to tez poprosilbym o wyjasnienia i dowody.

Aha - nie mieszkam nad morzem, tylko w Olsztynie

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post27 wrz 2017, 06:31

Wynik Byka został skasowany w zeszłym tygodniu. Więc to już historia.

To ile na tą chwilę jest do pobicia?
1.Bałtyk
2.Zatoka
3.Śródłądzie

mitsu
Posty: 292
Rejestracja: 03 wrz 2004, 15:05
Deska: f-one / fifty
Latawiec: gts3
Lokalizacja: RedaRekowo
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post27 wrz 2017, 09:10

Mikolpa pisze:Wynik Byka został skasowany w zeszłym tygodniu. Więc to już historia.

To ile na tą chwilę jest do pobicia?
1.Bałtyk
2.Zatoka
3.Śródłądzie


a granica zatoki to po lini hel - gorki zachodnie czy hel - kaliningrad? :)

z ciekawosci czym sie rozni 10 m/s na zatoce, baltyku czy jeziorze jak juz jestes w powietrzu...?? ustalajac brak slonca i otwarta linie brzegowa.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post27 wrz 2017, 09:48

mitsu pisze:
Mikolpa pisze:Wynik Byka został skasowany w zeszłym tygodniu. Więc to już historia.

To ile na tą chwilę jest do pobicia?
1.Bałtyk
2.Zatoka
3.Śródłądzie


a granica zatoki to po lini hel - gorki zachodnie czy hel - kaliningrad? :)

z ciekawosci czym sie rozni 10 m/s na zatoce, baltyku czy jeziorze jak juz jestes w powietrzu...?? ustalajac brak slonca i otwarta linie brzegowa.

:doh:

mitsu
Posty: 292
Rejestracja: 03 wrz 2004, 15:05
Deska: f-one / fifty
Latawiec: gts3
Lokalizacja: RedaRekowo
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post27 wrz 2017, 10:19

:D zalamales sie, wiem :)

stachu
Posty: 102
Rejestracja: 04 cze 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post27 wrz 2017, 11:26

Ten wątek zapewne czyta o wiele więcej osób niż się wypowiada, a skoro dyskusja i tak odbiegła daleko od tematu, to dołożę swoje 3 grosze...

Oglądałem jakiś czas temu relację z eventu kite'owego (prawie całą - długa przesiadka na lotnisku 8) ), gdzie jednemu z uczestników Woo zmierzyło 23.4m:

https://www.instagram.com/p/BY_Zm2WgIAA/?taken-by=stevenakkersdijk

Gość się cieszy, bo to jego pomierzona :idea: życiówka :)

Dla zainteresowanych - wspomniana wyżej relacja:
https://www.redbull.tv/video/AP-1RSRDJZ4W2111/finals

Ten skok, to prawdopodobnie ten z około 04:42:55, jak się komuś chce polecam obejrzeć.

Poniżej jeszcze skrót z finału tego samego eventu:
https://youtu.be/7HBIVFv00tA

Oczywiście to też jest tylko pomiar jakiejś skrzyneczki, ale dla mnie te 23.4m wyglądają wiarygodnie.
Biorąc pod uwagę ile wiało (Nick Jacobsen powiedział w wywiadzie, że dla niego ZA DUŻO na 9m, serio :wink: ), jak wyglądało morze, no i fakt kto brał udział w tych zawodach (oczywiście nie były to zawody "kto wyżej", ale to nie takie ważne tutaj), wydaje się że wszystko tu się zgadza.

Polecam wszystkim spojrzeć na "nasze" polskie rekordy przez pryzmat tego wyniku, warunków w jakich udało się go uzyskać i umiejętności tych gości.

pozdr

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post27 wrz 2017, 15:38


Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post27 wrz 2017, 15:43

właśnie, może koniec tego pitolenia, i niech ktoś coś wkońcu wrzuci, z tego co widzę wieje cały czas ...
boicie się linczu czy jak :?: :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 wrz 2017, 16:54

zaaaak pisze:właśnie, może koniec tego pitolenia, i niech ktoś coś wkońcu wrzuci, z tego co widzę wieje cały czas ...
boicie się linczu czy jak :?: :wink:

Jestem za, bo to faktycznie gównoburza, w której Ty też pomogłeś:
zaaaak pisze:pier*** to, wrzucaj, niech zazdroszczą :wink:

a potem już jako grzeczny moderator wycinasz mój post dyskredytując moją osobę.
Proszę o kontakt na priv w tej sprawie skoro nie chcesz odpowiedzieć tutaj.

PS. Lincz? Nie strasz ludzi plis.
Tutaj doszło o samolinczu - nic więcej.
Liczę, że ktoś w końcu pokona magiczną barierę 20m.
Tym z muszlami na jajach będzie łatwiej niż tym z trzciną ;) nie wątpię, że porządny 3 metrowy falo-kicker ułatwi złamanie rekordu.

Mikolpa pisze:Wynik Byka został skasowany w zeszłym tygodniu. Więc to już historia.

Ktoś wie jak to działa? Robi to automat czy jest jakieś centrum zarządzania WOO & PIQ fake'ami?

Rigus pisze: Widziałem też jego skoki i jest możliwe 22 m

nagraj następnym razem i zamkniesz gębę niedowiarkom :idea:
Ja też widziałem jak Polacy na foilach skacza już 20+ Uwierzysz?
Będę pierwszy który zwróci Mu honor za wynik ale na pewno nie zmienię negatywnej opinii o Piotrybyku jako użytkowniku KF.pl.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron