woo/pic 2017, rezultaty;)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 13:48

:) coraz weselej tutaj jest...

skoczek22, to jak jakiś skazany, naznaczony, dobrze, że nie czterdzieści i cztery skoczył...

Chciałbym podziękować grupie forumowiczów, przez nich nie wiem co się dzieje na wątku wrocławskim bo przeniósł się na fakbuka.
A przeniósł się dlatego bo nie chcą na kiteforum. Duża grupa ustawia się poza kiteforum, sprzedaje latawki poza kiteforum.... robi boki poza kiteforum.
Przestaje się dziwić. Bo czasem mam wrażenie, że nie jest to wymiana poglądów tylko wymiana dopierdole......ń, kto komu bardziej.
Niech se skaczą ile chcą, mierzą ile chcą, to nie laboratorium co każdy pierd ma być rozkładany na cząsteczki pierwsze. Chłopaki więcej luzu.

... w oczekiwaniu na zjebkę....

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 paź 2017, 14:02

nindza pisze: to nie laboratorium co każdy pierd ma być rozkładany na cząsteczki pierwsze. Chłopaki więcej luzu.


nie kazdy... tylko najwyzszy zmierzony w PL... i stad taki dym

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 14:07

tak się zastanawiam, naprawdę Wam nie przeszkadza że ktoś stara się Was zrobić w ch.ja ? sooorki, ale mi to przeszkadza, ale to każdy indywidualnie na to pytanie powinien sobie odpowiedzieć...

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 14:08

nindza pisze::) coraz weselej tutaj jest...

skoczek22, to jak jakiś skazany, naznaczony, dobrze, że nie czterdzieści i cztery skoczył...

Chciałbym podziękować grupie forumowiczów, przez nich nie wiem co się dzieje na wątku wrocławskim bo przeniósł się na fakbuka.
A przeniósł się dlatego bo nie chcą na kiteforum. Duża grupa ustawia się poza kiteforum, sprzedaje latawki poza kiteforum.... robi boki poza kiteforum.
Przestaje się dziwić. Bo czasem mam wrażenie, że nie jest to wymiana poglądów tylko wymiana dopierdole......ń, kto komu bardziej.
Niech se skaczą ile chcą, mierzą ile chcą, to nie laboratorium co każdy pierd ma być rozkładany na cząsteczki pierwsze. Chłopaki więcej luzu.

... w oczekiwaniu na zjebkę....



jeśli macie kółko wzajemnej adoracji to nie ma co się dziwić, że wszyscy pouciekali w miejsce gdzie nikt nikogo za ściemy do tablicy nie woła bo administratorem jest .... kto zgadnie :)
Wymiana poglądów jak najbardziej - kiedy na naszych oczach dzieje się coś nadzwyczajnego, każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nie chodzi tu aby komuś dowalić, tylko jeśli jesteś na wątku o rekordach woo/piq to nie ma co się dziwić, że ściemy nie będą powszechnie akceptowane. Wątek jest nadal aktywny i czeka na następne rezultaty skoków. Nikt nie będzie nikogo strofował za wiarygodne wyniki, inaczej sprawa będzie wyglądać przy próbie ściemy. Bardziej kumaci zawsze będą roztrząsać podejrzany wynik aby się upewnić komu należy się szacun i laury, a komu (jak w tym przypadku) totalny brak zaufania i spalenie wiarygodności na długi czas.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post05 paź 2017, 14:31

w wątku rezultaty 2017, zrobiła parada pieniaczy, zresztą to samo było z 2016

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 15:00

JanuszD pisze:nie kazdy... tylko najwyzszy zmierzony w PL... i stad taki dym

O czym Ty piszesz?
Sugerujesz, że gościu skoczył na 22m?
Gdzie jest ten wynik?
Czy inne wyniki będące "rekordem" tej zabawy wzbudziły choć jedną wątpliwość na tym forum?
Pokaż tą jedną wątpliwość do momentu kiedy pojawił się skoczek22.
PS.
Pozycja moderatora na forum wymaga bycia odpowiedzialnym i bezstronnym.
Nie jesteś :idea:

Czy naprawdę nie zauważacie rozsądnego pytania:
Mincek pisze:naprawdę Wam nie przeszkadza że ktoś stara się Was zrobić w ch.ja ?

i zamiast sobie odpowiedzieć na powyższe skupiacie się na tych zawistnych, zakompleksionych Polaczkach z KF.pl ze mną na czele.

Tak się składa, że obok toczy się wątek z "rekordem" Victora Borsuka. Akurat mój syn próbuje wyjaśnić czemu nie powinno być się Victorem 2017. Oczywiście też mu się zbierze tęgie lanie od nierozumiejących środowiska forumowiczów.
Czy nie warto zastanowić się, docenić że ktoś, kto ma niepodważalny autorytet we freestylu, próbuje zadbać o poziom tego forum zanim dowali się bezmyślnie i akurat hejtersko?

Z szacunku dla nas samych, dla sportu, dla tego forum nie róbmy z siebie małpek w cyrku, nie zdobywajmy Koron Mórz, nie skaczmy na 33 piętro, nie róbmy rekordów świata w sytuacjach gdy nie ma Korony Mórz, skacze się na wysokość 3 piętra a rekord jest jedynie podwórkowy.
Nie atakujmy tych, którzy odważą się napisać że czarne jest czarne a tonujmy daltonistów co chcą nam wmówić że to jednak jest czerwone.
To "daltoniści" są niebezpieczni dla sportu. To przez nich mamy taki odbiór kiteboardingu w Polsce.
Polacy patrzą na nas jak na bandę oszołomów chodzących po plaży w czarnych gumach z galotami na nich i robiących z siebie miszczów kutfa wiedzieć czego.
Nie byłoby tutaj tej dyskusji gdyby nie absurdalne insynuacje "daltonistów" (za przeproszeniem) i tych którzy malują swój świat według ich palety barw.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post05 paź 2017, 15:15

A wracając do wątku to zalapalem sie na tydzień grecki -w lidlu z marnym wynikiem ale jest
Załączniki
Screenshot_2017-10-02-08-12-14.png
Screenshot_2017-10-02-08-12-14.png (214.87 KiB) Przejrzano 4165 razy

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 15:26

nindza pisze:Chciałbym podziękować grupie forumowiczów, przez nich nie wiem co się dzieje na wątku wrocławskim bo przeniósł się na fakbuka.
A przeniósł się dlatego bo nie chcą na kiteforum. Duża grupa ustawia się poza kiteforum, sprzedaje latawki poza kiteforum.... robi boki poza kiteforum.
Przestaje się dziwić. Bo czasem mam wrażenie, że nie jest to wymiana poglądów tylko wymiana dopierdole......ń, kto komu bardziej.
Niech se skaczą ile chcą, mierzą ile chcą, to nie laboratorium co każdy pierd ma być rozkładany na cząsteczki pierwsze. Chłopaki więcej luzu.

No widzisz - zamiast zjebki będzie prośba.
Napisz proszę komu powinieneś tak naprawdę podziękować za Twoje straty w związku z ucieczką wrocławskiej ekipy do podziemia?
Grupa wrocławska miała się bardzo dobrze i była mega produktywna dopóki jej najbardziej aktywny forumowicz (ponad 2 kilo postów) nie wmówił sobie i swoim kumplom jakim to pępkiem świata kiteboardingu jest Mietków a on osobiście jest Małyszem polskiego kajta. Naprawdę życzę Wrocławianom aby tak było ale jakkolwiek na to nie spojrzysz to twierdzenie że TAK JEST obraża innych forumowiczów z innych równie zasłużonych spotów.
Myślę, że kierujesz swoje pretensje w niewłaściwa stronę. Tutaj nie jest winna grupa, nie kiteforum ale tylko jeden jego użytkownik.

Awatar użytkownika
IQM1
Posty: 715
Rejestracja: 13 wrz 2009, 14:31
Deska: Nobile NHP Split
Latawiec: Core Riot XR / XR 2/ XR 4
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 15:56

Matys (mattworm) oni mają tutaj własny świat - szkoda czasu ;-)

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2017, 16:09

BraCuru pisze:
nindza pisze:Chciałbym podziękować grupie forumowiczów, przez nich nie wiem co się dzieje na wątku wrocławskim bo przeniósł się na fakbuka.
A przeniósł się dlatego bo nie chcą na kiteforum. Duża grupa ustawia się poza kiteforum, sprzedaje latawki poza kiteforum.... robi boki poza kiteforum.
Przestaje się dziwić. Bo czasem mam wrażenie, że nie jest to wymiana poglądów tylko wymiana dopierdole......ń, kto komu bardziej.
Niech se skaczą ile chcą, mierzą ile chcą, to nie laboratorium co każdy pierd ma być rozkładany na cząsteczki pierwsze. Chłopaki więcej luzu.

No widzisz - zamiast zjebki będzie prośba.
Napisz proszę komu powinieneś tak naprawdę podziękować za Twoje straty w związku z ucieczką wrocławskiej ekipy do podziemia?
Grupa wrocławska miała się bardzo dobrze i była mega produktywna dopóki jej najbardziej aktywny forumowicz (ponad 2 kilo postów) nie wmówił sobie i swoim kumplom jakim to pępkiem świata kiteboardingu jest Mietków a on osobiście jest Małyszem polskiego kajta. Naprawdę życzę Wrocławianom aby tak było ale jakkolwiek na to nie spojrzysz to twierdzenie że TAK JEST obraża innych forumowiczów z innych równie zasłużonych spotów.
Myślę, że kierujesz swoje pretensje w niewłaściwa stronę. Tutaj nie jest winna grupa, nie kiteforum ale tylko jeden jego użytkownik.



jesteśmy świadkami tworzenia się nowej religii :) - bez kitu tak to wygląda. Może Mietkanizm ? :D żartuje oczywiście.
BraCuru - myślę, że faktycznie nie ma sensu więcej dyskutować o tym gościu. Swoje każdy już wie i szkoda prądu na obalanie mitów. Wątek sobie trwa - ludzie wrzucają wyniki, po weekendzie może i ja coś dorzucę jak mi ktoś to ustrojstwo pożyczy. Tymczasem warunek wchodzi piękny i jestem przekonany, że przynajmniej niektórzy poprawią swoje wyniki. Życzę powodzenia i uwaga bo może zdrowo ksawery przywalić (szczególnie na południu i w centrum)

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 paź 2017, 18:52

andrzejwodejszo pisze:
jesteśmy świadkami tworzenia się nowej religii :) - bez kitu tak to wygląda. Może Mietkanizm ? :D żartuje oczywiście.
BraCuru - myślę, że faktycznie nie ma sensu więcej dyskutować o tym gościu. Swoje każdy już wie i szkoda prądu na obalanie mitów. Wątek sobie trwa - ludzie wrzucają wyniki, po weekendzie może i ja coś dorzucę jak mi ktoś to ustrojstwo pożyczy. Tymczasem warunek wchodzi piękny i jestem przekonany, że przynajmniej niektórzy poprawią swoje wyniki. Życzę powodzenia i uwaga bo może zdrowo ksawery przywalić (szczególnie na południu i w centrum)


Oj ta religia powstała już dawno temu. Wyznawców Mietka jest cała masa, tutaj była garstka (oczywiście póki się nie przenieśli) i garstka jest na FB.
Zapraszam, może uda Ci się zgłębić jej tajniki i kto wie, może staniesz się jej wyznawcą :wink:

Też jestem za tym aby skończyć już tą dyskusję. Ale przyznam że mocno mnie ona też zmotywowała do zrobienia jakiegoś wyniku jeszcze w tym roku :twisted: na razie walczę z kolanem, ale już nie długo :twisted:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 paź 2017, 18:53

mattworm pisze:A wracając do wątku to zalapalem sie na tydzień grecki -w lidlu z marnym wynikiem ale jest

Brawo Ty, widzę że jako jedyny reprezentowałeś nasze barwy :thumb:

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post05 paź 2017, 19:49

BraCuru pisze:
JanuszD pisze:nie kazdy... tylko najwyzszy zmierzony w PL... i stad taki dym

O czym Ty piszesz?
Sugerujesz, że gościu skoczył na 22m?
Gdzie jest ten wynik?


BraCuru, nie rób sobie jaj. Zaczęło się od 22m. Może z wiekiem masz problemy z pamięcią.
Nic nie sugeruję. Stwierdziłem fakt od czego się zaczął dym. To po primo.
Po drugie, przeczytaj sobie komu się chciało sprawdzić wyniki, komu się chciało sprawdzić jak wyglądały sesje "rekordzistów".
Wynik został wykasowany, co nie zmienia faktu, że był i od tego się zaczęło.

BraCuru pisze:Pozycja moderatora na forum wymaga bycia odpowiedzialnym i bezstronnym.
Nie jesteś :idea:


Po pierwsze nie Tobie to oceniać.
Po drugie moje moderowanie ogranicza się do kasowania i eliminowania spamerów.
Nie wykasowałem ani jednego posta bo uważam, że każdy za swoje słowa odpowiada.

Już mi się nie chce z Tobą prowadzić dyskusji. Jeszcze trochę i zostaniesz tutaj sam bo Twój styl prowadzenia dyskusji mi nie pasuje. I chyba nie tylko mi.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post05 paź 2017, 22:08

IQM1 pisze:Matys (mattworm) oni mają tutaj własny świat - szkoda czasu ;-)

No właśnie widze flying jack :clap:

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 paź 2017, 11:36

mówcie mi MASTER, Mistrzu, Sansei i ogólnie na kolana przede mną, bo oto są skoki, do których Wam daleko malutcy...

i nie jest to ŻADEN fotomontaż, a jedynie PRAWDZIWE wyniki z urządzenia Xensr.

Obrazek







p.s.
Post napisany z dużą dawką ironii, gdyby ktoś niezauważył....


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości