Nowa strona Windfreaks !

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2017, 14:02

Wind Freaks pisze:
Czaro pisze:
namor pisze:Kiedy będzie stacja w Sobieszewie-Orle? Odnoszę wrażenie że to najpopularniejszy spot między Rewą i Kadynami :)
w ostatnie wietrzne dni było tam 18 scie latawców.Dziwne ,ze tam nie ma windfreaks :!: :!: :!:

A co tam jeszcze jest pomiedzy rewa i kadynami :)? smieje sie i sopot i brzezno. No sluchaj chetnie tam zamontujemy cos ale nie mozemy zlapac kontaktu z nikim. Jak wiecie ze ktos chce albo wyrazilby zgode na cos takiego to chetnie pogadamy. Tez uwazamy ze w Sobieszewie warto miec podglad bo to inny spot, inna charakterystyka niz polwysep i mniej ludzi :)


lokalnie nic sie nie zorganizuje. trzeba sie skontaktowac z urzedem morskim w gdyni. podobno lokalnym kapitanatom bardzo by sie spodobala taka inicjatywa. tymczasem dysponuja jedynie dosyc ograniczonymi danymi z ich stacji - http://www.umgdy.gov.pl/ruchstatkow/hyme.php

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 maja 2017, 14:56

Zauważyłem, że pokazujecie na swoich grafikach dokąd wiatr wieje a nie tak jak to normalnie powinno być skąd wieje. Teraz juz sie przyzwyczaiłem ale na początku byłem zmieszany. :)
Kierunek wiatru w stopniach dodatkowo?
Wykres u was rysuje sie po arabsku od prawej do lewej a powinno być raczej odwrotnie
[url]windmeting.nl[/url] tu fajna stronka, wykres po lewej pokazuje kierunek a w srodek tarczy można wpisać przebieg lini brzegowej dla danego spotu.
:thumb:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2017, 09:05 przez Grzegorz KiteLife, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
123
Posty: 223
Rejestracja: 08 lis 2004, 12:11
Lokalizacja: Malbork
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 maja 2017, 07:25

[quote="Grzegorz KiteLife"]Zauważyłem, że pokazujecie na swoich grafikach dokąd wiatr wieje a nie tak jak to normalnie powinno być skąd wieje. Teraz juz sie przyzwyczaiłem ale na początku byłem zmieszany. :)[/quote]

Ja byłem wstrząśnięty.

Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post14 cze 2017, 19:50

Pytaliście kiedyś o lokalizacje w których powinna stanąć stacja windfreaks i zasugerowałem Nowe Guty. Są realne szanse na taki projekt czy niebardzo? ;)

Wind Freaks
Posty: 37
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:29
Deska: Su-2 prorider
Latawiec: Slingshot
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2017, 12:58

Kub pisze:Pytaliście kiedyś o lokalizacje w których powinna stanąć stacja windfreaks i zasugerowałem Nowe Guty. Są realne szanse na taki projekt czy niebardzo? ;)

Czesc,
oczywiscie ze sa szanse. Zalezy to oczywiscie od obu stron. Czyli my na tak a do tego potrzebujemy miejsca w ktorym mozna to zrobic i zainteresowania projektem szkołki , pensjonatu itd. Bo bez tego nie da rady :/ Jezeli kogos znasz to mozemy pogadac o wspolpracy ...

Wind Freaks
Posty: 37
Rejestracja: 15 lut 2016, 16:29
Deska: Su-2 prorider
Latawiec: Slingshot
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2017, 13:00

no i oczywisice zachecamy do zakupow :) http://www.windfreaks.pl/koszulki promo trwa ! :)

Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post20 cze 2017, 10:38

Wind Freaks pisze:potrzebujemy miejsca [...] i zainteresowania projektem szkołki , pensjonatu itd. Bo bez tego nie da rady :/ Jezeli kogos znasz to mozemy pogadac o wspolpracy ...


Odpytam jak będę na miejscu. Myślę, że znajdą się chętni :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości