na Tarifę samochodem

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
natka
Posty: 230
Rejestracja: 23 lis 2005, 23:13
Deska: nobile 50 fifty
Latawiec: ozone C4
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 7 razy
 
Post18 lip 2017, 16:05

Aloha!

czy ktoś was ma przetestowane trasy samochodowe z Polski na południe Hiszpanii (przez Barcelonę)? Będę jechać jesienią i szukam najtańszej trasy, tak żeby nie wydać kupy kasy na autostrady (ponoć są 3 różne autostrady a ja szukam najtańszej, nawet kosztem nadrobienia km. )

Będę wdzięczna za info!

pozdrawiam, Natka

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post28 lip 2017, 15:19

Odezwij się na fb do kiterelax, oni będą mieli pewnie doświadczenia z podróży autem do Tarify. 3200km ... :doh:

Haidi
Posty: 31
Rejestracja: 03 cze 2012, 11:29
Deska: North Gonzales
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Wyględy
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post07 sie 2017, 23:43

Ja jeżdżę do Alicante już drugi rok z rzędu autem i oznaczam w mapach Google unikaj opłat. W Hiszpanii są drogi ekspresowe do 120 km/h najgorzej we Francji bo jedzie się drogami lokalnymi i jest dużo rond. Do alicante dojeżdżam w 36 h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 341
Rejestracja: 02 wrz 2011, 23:29
Deska: su-2
Latawiec: rebel, convert
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post08 sie 2017, 16:01

Ile to jest ta kupa kasy na autostrade z ciekawosci jakbym kiedys jechal? Bo viamichelli pokazuje 400 stowy w jedna strone a to grosze. Jest tam jakis haczyk,jakies tunele?

Awatar użytkownika
cybkryst
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 sie 2017, 00:07

kriski pisze:Ile to jest ta kupa kasy na autostrade z ciekawosci jakbym kiedys jechal? Bo viamichelli pokazuje 400 stowy w jedna strone a to grosze. Jest tam jakis haczyk,jakies tunele?


Autostrady we Francji potrafią kosztować 35 euro za 500 km co w porównaniu z naszą A2 to promocja :lol:
Jeden jedyny raz starałem się ominąć płatne autostrady u żabojadów. Po godzinie byłem spowrotem na autostradzie i gdzieś miałem opłaty.
Przez te wszystkie francuskie wsie i miasteczka po prostu nie da się jechać.

alewik
Posty: 67
Rejestracja: 22 mar 2016, 08:36
Deska: RLBoards,Firewire Hydroshort
Latawiec: Eleveight Ws/ OZONE
Lokalizacja: 3city
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post09 sie 2017, 08:25

Jezdzilem wiele razy i google daje optymalna trase
Luxemburg/paryz/zachodnia czesc Francji - Sansebastian na Madryt -tam jest darmowa nacjonalka prawie do konca
jak dobrzze przepatentujesz Francje - to mozna sie ogarnac.
Francja ma jeszcze jedna wade -szybko zamykaja stacje a na automatach nie wszystkie karty dzialaja, wiec trzeba byc w miare
dotankowanym przed wieczorem, ale za to zarcie po drodze mozna dobre kupic winka i sery za dobre pieniadze
trasa z linku jest w miare optymalna, ale była mowa o Barcelonie,a tam wszystko platne do samego dołu
https://tinyurl.com/ybqxbko3
andrzej

andrzej194
Posty: 30
Rejestracja: 05 lis 2014, 23:39
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 sie 2017, 18:03

A ja się podlączę i zapytam inaczej. Jaki jest sens, żeby jechać autem a nie próbować śmigać samolotem? Jedynym plusem dla mnie było to że biorę co chcę i ile chcę plus 2 osoby. I mam spokój z jazdą na miejscu, ale trace sporo czasu na dojazd. Ktoś może napisać plusy i minusy auto/samolot?

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 sie 2017, 22:08

na miejscu auto raczej konieczne, szczegolnie w sezonie bo w samej tarifie sie nie plywa wtedy. a na ile czasu? bo jak na pol roku np to... zdaje sie ze nie bardzo sie zapoznales ze spotem.

alewik
Posty: 67
Rejestracja: 22 mar 2016, 08:36
Deska: RLBoards,Firewire Hydroshort
Latawiec: Eleveight Ws/ OZONE
Lokalizacja: 3city
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post10 sie 2017, 11:28

andrzej194 pisze:A ja się podlączę i zapytam inaczej. Jaki jest sens, żeby jechać autem a nie próbować śmigać samolotem? Jedynym plusem dla mnie było to że biorę co chcę i ile chcę plus 2 osoby. I mam spokój z jazdą na miejscu, ale trace sporo czasu na dojazd. Ktoś może napisać plusy i minusy auto/samolot?


Na miejscu auto konieczne, bez dwoch zdan,jak masz busa to masz rozwiazany probllem spania - jesli to lubisz -na campingu, oczywiscie ze jazda na tydzien nie ma sensu, ale na 3 -4 tygodnie czy wiecej jak najbardziej. No i sprzetu mozesz zabrac ile chcesz, a nawet zabrac dla znajomych ktorzy doleca na tydzien samolotem.
A opcja np koniec roku jest zajebista na Tarifie - bo w miarę cieplo i w razie czego mozna skoczyc w gory na deche.

pzdr
andrzej


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości