SHINN 2018

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sie 2017, 23:34

Na trwających aktualnie Mistrzostwach Polski w kitesurfingu, Marek pierwszy raz w Polsce oficjalnie pokazał nową deskę ADHD na 2018. ADHD Freakshow.
Deska produkowana jest oczywiście w Polsce. :thumbsup: Kolejny towar już niedługo :)

Obrazek
Obrazek

fot. Łukasz Nazdraczew

ps. tu można podglądać zawody http://www.windfreaks.pl/spot/ford-fies ... -challenge

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post14 sie 2017, 13:33

Dobrze, że na grafice się nie pływa :wink:

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post14 sie 2017, 19:54

Hehe to samo mówi moja żona - kupiliśmy Monka który jest bardzo fajny i przyjemny (no i pady...) ale grafika faktycznie mało atrakcyjna - w Sea Kingu przynajmniej był wieloryb :mrgreen:

Same deski super i pewnie że sprzedażą problemu nie ma ale grafika przydała by się ciekawsza I tu jest pole do popisu - tylko pewnie już nie dla projektanta desek a artysty w innej dziedzinie ;)

Jak o tym pomyślałem to nawet mam kogoś kogo mógłbym polecić - artysta architekt związany z KS idealne połączenie

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post14 sie 2017, 20:59

Akurat paski, moga się podobać bardziej lub mniej, ale były/są charakterystycznym znakiem Shinna. Taki neutralny wzorek, nie kłuje w oczy, ale też nie zachwyca.

A ADHD miała jedną z najlepszych grafik wśród desek ever ;)

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sie 2017, 23:36

Hahaha ja też czasem uważam że deski są specyficzne i nie zawsze trafiają w moje gusta, natomiast ADHD Freekshow mi się podoba i ma jeden fajny element którego tu akurat na zdjęciu nie widać - piękny namiot cyrkowy nawiązujący do nazwy Frekshow :D Tak więc ma to ręce i nogi :P

Jeśli jesteście ciekawi kto projektuje grafiki dla Shinn od wielu lat to właśnie oni: https://www.instagram.com/gazeuse/ // http://www.gazeuse.be (tu więcej)
Co ciekawe są to właśnie oni, gdyż wyjątkowo dobrze trafiają w różne porąbane gusta odbiorców na zachodzie, północy i południu świata, gdzie desek sprzedaje się na prawdę setki, robię co mogę żeby i w Polsce było tak dobrze, dlatego testy testy, wysyłamy do domów, pożyczamy (za free) na wakacje i tak dalej. Nie musicie przez to wierzyć mi na słowo, z zresztą słaby ze mnie bajkopisarz :P

Eska - Shinnworld Polska

ps. na prawdę miło przeczytać że komuś się fajnie pływa, że spoko sprzęt, że coś jest fajne, coś zaskakuje - to napędza mnie do działania, a planów mam dużo - riderów już komplet jest (Marek Rowiński, Wojtek Andrzejewski, Mati Włodarczyk, Marta Wysocka, Błażej Ożóg i kilku innych ambasadorów marki, którzy po prostu pływają jak Tusia, czy Guarana), zacieśniamy współpracę z dużą szkołą Rewa Surf gdzie od 2018 będzie nas w Rewie więcej i będzie duże centrum testowe od wczesnej wiosny do późnej jesieni, są nasze Foile w ABC Surf w Kuźnicy, w Rewie i w Kite.pl, a powili przymierzam się do sponsorowania zawodów w Polsce i także większej ilości akcji charytatywnych - myślę że nastały nowe, dobre czasy na naszej scenie kite, mamy fabrykę desek Shinn w Polsce która chętnie wspiera różne pomysły, możemy robić w niej różne fajne rzeczy, szkoda by nie skorzystać. Czasem brakuje mi rąk do działania, do zaprojektowania okleiny busa, albo naklejek, ale plakatu, bo wysyłki desek, bo testy, bo długie rozmowy przez telefon, bo od 7 do 24 można podjechać i zgarnąć sprzęt po drodze na półwysep, ALE takie są właśnie początki robienia czegoś na fest. Jak macie jakieś ciekawe pomysły, chętnie skorzystam na 2018 - razem, możemy więcej. Myślę że moja stała obecność na kiteforum od 2003 czy 2004 roku też ma jakieś tam znaczenie, bo sporo osób dzwoni, wspomina czasy gdy robiłam przez 9 lat Sieplywa.pl, gdy były pierwsze zawody w Polsce i jak to wtedy w zamierzchłych czasach było gdy Ruben Lenten wpadał na Kitefestival ;-) Wszystko to ciekawie się zazębia, dobrze czuć się "dobrze" w tym co się robi :)

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post15 sie 2017, 10:59

shinnworld polska pisze:ps. na prawdę miło przeczytać że komuś się fajnie pływa, że spoko sprzęt, że coś jest fajne, coś zaskakuje - to napędza mnie do działania, a planów mam dużo - riderów już komplet jest (Marek Rowiński, Wojtek Andrzejewski, Mati Włodarczyk, Marta Wysocka, Błażej Ożóg i kilku innych ambasadorów marki, którzy po prostu pływają jak Tusia, czy Guarana), zacieśniamy współpracę z dużą szkołą Rewa Surf gdzie od 2018 będzie nas w Rewie więcej i będzie duże centrum testowe od wczesnej wiosny do późnej jesieni, są nasze Foile w ABC Surf w Kuźnicy, w Rewie i w Kite.pl, a powili przymierzam się do sponsorowania zawodów w Polsce i także większej ilości akcji charytatywnych - myślę że nastały nowe, dobre czasy na naszej scenie kite, mamy fabrykę desek Shinn w Polsce która chętnie wspiera różne pomysły, możemy robić w niej różne fajne rzeczy, szkoda by nie skorzystać. Czasem brakuje mi rąk do działania, do zaprojektowania okleiny busa, albo naklejek, ale plakatu, bo wysyłki desek, bo testy, bo długie rozmowy przez telefon, bo od 7 do 24 można podjechać i zgarnąć sprzęt po drodze na półwysep, ALE takie są właśnie początki robienia czegoś na fest. Jak macie jakieś ciekawe pomysły, chętnie skorzystam na 2018 - razem, możemy więcej. Myślę że moja stała obecność na kiteforum od 2003 czy 2004 roku też ma jakieś tam znaczenie, bo sporo osób dzwoni, wspomina czasy gdy robiłam przez 9 lat Sieplywa.pl, gdy były pierwsze zawody w Polsce i jak to wtedy w zamierzchłych czasach było gdy Ruben Lenten wpadał na Kitefestival ;-) Wszystko to ciekawie się zazębia, dobrze czuć się "dobrze" w tym co się robi :)


:thumb: I super, widać, ze w tym roku Shinn lepiej się zadomowił w PL po kilku latach raczej nieudanych prób wojowania na rynku. Widać deski w szkółce w Rewie - kursanci je widzą i widać je czasami na wodzie u osób 'prywatnych', powodzenia :thumbsup:

P.S. Mam odczucie, że z Shinnem było podobnie jak z xenonem jakiś czas temu, w PL zero (ba, mało xenona w rewie!! u zwykłych kajciarzy!) a z kf.com czy seabreeze wynikałoby jakby pływało tego multum w UK/Australii.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post18 sie 2017, 09:06

według mnie mała popularność tych desek wynika z tego że jak ktoś taką kupi to już nie sprzedaje i jest ich mało na rynku wtórnym a nie każdy chce/może kupić nową deskę za 3k pln

jak już pisałem w różnych miejscach nie jestem jakimś mega zaawansowanym riderem ale miałem kilka desek do porównania i na pewno docelowo przesiądę się na Shinn - mała deska już zmieniona, duża czeka w kolejce - i tak na 99% nie będę się ich pozbywał, bo różnica jest odczuwalna nawet dla takiego amatora jak ja ;)

druga sprawa to Magda i podejście do biznesu - możliwość wypożyczenia, wypróbowania, popływania bez żadnych problemów też robi swoje :thumbsup:

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2017, 14:17

No i mamy teaser kolekcji na 2018 - cztery deski wychodzą jesienią, a reszta kolekcji jak zwykle w marcu :D

- ADHD Freakshow
- MONK Ghost
- RONSON Patrol
i damska MONKETTE Midnight Luck ;D

Kto poprawnie wymieni wszystkich riderów widocznych na trailerze dostaje nagrodę niespodziankę!


ps. spoty chyba znacie, a reszta europy zastanawia się gdzie tak super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

phpBB [video]


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron