Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.

Czy uważasz że wyczyn Victora był dobrym pomysłem na promowanie kitesurfingu w PL ?

Tak, przyczynia się do pozytywnego odbioru sportu w PL
14
21%
Nie, uważam że taki wyczyn nie ma za dużo wspólnego z kitesurfingiem
54
79%
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2017, 22:50

Koniec sezonu przyniósł nam niecodzienne wydarzenie, okrzyknięte "rekordem świata" polegającym na wyholowaniu na 68m za samochodem na lince Victora Borsuka. W mediach burza i szampany, na FB pytania o to jak została zmierzona wysokość i czy to wszystko przystoi kitesurferowi. Sprawdźmy co o tym myśli kiteforum.

Nomercy
Posty: 1268
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:32
Deska: Parapet z OBI
Latawiec: TESCO Bag
Lokalizacja: SouthWales
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2017, 23:17

tak jak na FB napisalem, czekalem tyle lat zeby w koncu przydal sie sinus i cosinus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wszystko mozna zmierzyc :wink:

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post28 wrz 2017, 23:20

Przecież wiadomo o co tu chodzi. Myślicie, że za darmo dostał Mitsubishi L200?

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2017, 23:28

kuicets pisze:Przecież wiadomo o co tu chodzi. Myślicie, że za darmo dostał Mitsubishi L200?


Z mojego chyba sobie znaczek odkleję :lol: Albo kite albo Mitsubishi :]

ps. Dostał to dostał, niech jeździ bo to praktyczna furka, tylko ten rekord rekordów taki dziwny.

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post28 wrz 2017, 23:53

A jaki to ma związek z kitesurfingiem? że z latawcem? czy że Borsuk?

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2017, 07:47

Kaskader -> Tak, Kitesurfer -> Nie

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post29 wrz 2017, 08:43

eska pisze:
Z mojego chyba sobie znaczek odkleję :lol: Albo kite albo Mitsubishi :]


Jeśli tak zrobisz to wielu będzie miało dylemat, albo kite albo Ford

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2017, 09:10

To kolejny cyrkowy popis, który stawia kitesurfing na równi z klaunami.
Pseudo rekordy świata, "korona mórz", 24h non-stop na desce wave po Zatoce i kite-męczarnia na Azorach razem wzięte nie umywają się do jednego prawdziwego wyczynu:
phpBB [video]

który pozostał niezauważony nawet przez nasze środowisko. Czemu?!

Już się nie dziwię, że żeglarze patrzą na nas jak na małpki w cyrku i nigdy nie zaakceptują nas w swojej rodzinie.
Takie pseudo i samozwańcze "rekordy" szkodzą bardzo mocno naszemu wizerunkowi.

Jestem mile zaskoczony wynikami ankiety. Brawo Kiteforum.pl :clap:
Jak do tej pory żadnego głosu, że Eska zazdrości, jest zawisna, podkopuje czyjeś sukcesy itd. :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post29 wrz 2017, 09:20

ja tam nie miałbym zdania gdyby nie fakt, że TRĄBIĄ O RZEKOMYM REKORDZIE ŚWIATA co jest totalną bzdurą!!! To nawet by była bzdura gdyby próba była zgłoszona i ustanowiona.

Jaka jest różnica co ciągnie takiego kajciarza??? Bo o to przecież chodziło- rekord mówi o " najwyższym tow up'ie za SAMOCHODEM".

W porównaniu do Jessiego Richmana, który poleciał na ponad 200m do góry to jest NIC. Poza tym całkiem fajna akcja, dobra zabawa. Jakby się z tego nie robiło "wyczynu" (co w większości przypadków w połączeniu ze słowem "kitesurfing" jest jakimś skrajnym idiotyzmem) tylko fajną relację lub filmik jestem wtedy za.

:lol:

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post29 wrz 2017, 10:35

heh dokładnie to był wyczyn paralotniarski bardziej niż kitesurfingowy bo jak sama nazwa wskazuje w kitesurfingu się surfuje z kitem a nie zagląda na chmury z góry.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post29 wrz 2017, 10:38

BraCuru pisze:który pozostał niezauważony nawet przez nasze środowisko. Czemu?!


Został, został. A to że nie dostajesz oklasków może być spowodowane, że cały czas masz spinę na foila, na admina, na forum.
Tak samo było z Waszym osiągnięciem. Popłynęliście i rewelacja. Nie było pokłonów, to się obraziłeś i zamknąłeś temat.

Gdybym wiedział, że to obowiązkowe to pierwszy bym bił brawo :clap: :clap: :clap:

Część brawa nie biła bo Cie nie lubi, części to zwisa, a część zazdrości. Ale gwarantuje Ci, że większość zauważyła.

Proponuje trochę dystansu. Masz doświadczenie, wiedzę, rób swoje. Chyba, że robisz to dla chwały i nagród, to wtedy możesz się obrazić (zresztą groziłeś chyba, że sobie pójdziesz).

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2017, 10:59

JanuszD pisze:Został, został.

Udowodnij :idea:
Kto o tym wie?
W jakich mediach było o MISTRZOWSKIM wyczynie Tadzia, który zainspirował wielu i BYŁ pierwszym foilarzem w POLSCE?
Dla mnie to osoba kultowa. Prawdziwy Mistrz :clap: :clap: :clap:

PS. Dzięki za szczere słowa. Może w innym wątku bym odpowiedział bo tuja nie chce znowu śmiecić.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post29 wrz 2017, 11:28

BraCuru pisze:
JanuszD pisze:Został, został.

Udowodnij :idea:
Kto o tym wie?


Pisałeś o Naszym środowisku czyli jak rozumiem o kf.
No więc ja nie komentowałem bo foil tak samo mnie kręci jak spadochroniarstwo. Szczególnie od momentu wątku o pływaniu bez wiatru. Wolę gruszki niż jabłka.

Ale zauważyłem. Parę osób również dowiedziało się ode mnie, że pyknęliście tam i z powrotem. Osób z poza forum (więc marketingiem się zająłem).

I w poprzednich i w tym poście wyczuwam żal, że coś jest niedoceniane, nie jest medialne, że nie jest w TV. A coś innego, mniej wartościowego jest. Ale do kogo ten żal? Do kf? Życie.

Tadzia nie znam.

Wyczyn Borsuka traktuję jako ciekawostkę jakich wiele.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post29 wrz 2017, 11:29

eska pisze:Koniec sezonu przyniósł nam niecodzienne wydarzenie, okrzyknięte "rekordem świata" polegającym na wyholowaniu na 68m za samochodem na lince Victora Borsuka. W mediach burza i szampany, na FB pytania o to jak została zmierzona wysokość i czy to wszystko przystoi kitesurferowi. Sprawdźmy co o tym myśli kiteforum.

Ten tak zwany rekord nie został ogłoszony jako wynik kitesurfingowy, lecz jako lot dokonany przez polskiego zawodowego kitebordera, a sam Victor Borusk jako najbardziej usytuowany i znany polski zawodnik , może pozwolić sobie na różne ekstrawaganckie przedsięwzięcia.

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2017, 12:21

BraCuru pisze:
JanuszD pisze:Został, został.

Udowodnij :idea:
Kto o tym wie?
W jakich mediach było o MISTRZOWSKIM wyczynie Tadzia, który zainspirował wielu i BYŁ pierwszym foilarzem w POLSCE?
Dla mnie to osoba kultowa. Prawdziwy Mistrz :clap: :clap: :clap:

PS. Dzięki za szczere słowa. Może w innym wątku bym odpowiedział bo tuja nie chce znowu śmiecić.


Ja zauważyłem. Rano kiedy zacząłem stać w wodzie (instruktorka) pomyślalem sobie że trafiliście w pogodę jak nigdy, nawet zastanawialem sie czy nie za mocno bo na zatoce dla niektórych było wtedy selektywnie. Niestety/stety wiało wtedy kilka dni i zanim zszedlem z wody i miałem czas wrócić do waszego tematu na kf byłeś już w trakcie zamykania tematu z powodu niklego zainteresowania. :? ale spoko ja sie nie obraziłem :thumb:

Ps. Dla mnie zrobiliście COŚ a to co stało sie w Rewie nie ma sensu nawet komentować.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron