Jak połączyć sliding bar z barem Core?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2018, 12:07

Żeby ułatwić sobie snowkite na nartach (i nie tylko) i przybliżyć bar (niezbyt długie ręce ;) myślę o sliding bar? Czy zapina się chicken-loop bezpośrednio na linkę czy warto zastosować jakąś osłonę żeby chronić plastik i linkę przed przetarciem gdy oba suche?

pozdrawiam, romek+

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2018, 12:28

Obrazek

ewentualnie uprząż do trapezu Mystica - rewelacyjna sprawa w czasie sesji jednym pociągnięciem regulujesz sobie wysokość haka i zwalniasz go czerwoną zrywką w każdej chwili jeśli jest za nisko :). Ostatnio jak zlatywałem ze wzgórz w Ryzovistym to patent był bardzo przydatny zobacz jak nisko był hak https://www.youtube.com/watch?v=KPt_kUC6dB0&t=22s
Ostatnio zmieniony 06 mar 2018, 12:32 przez andrzejwodejszo, łącznie zmieniany 2 razy.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2018, 12:31

Dzięki Andrzej, ale takie podpięcie chyba nie przybliży mi baru :(
Naczytałem się jedną z zalet sliding bar to bliższy bar dla mniejszych zawodników.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post06 mar 2018, 12:59

jak masz krótkie ręce polecam bar dla kobiet - serio.

Mam w domu bar Naish Alana i mojej żonie jest na pewno lepiej z nim pływać, Airush też ma taki bar (zdaje się Diamond). Jak pływam na Alanie to wydaje mi się taki zabawkowy i mały, ale robotę robi i szczerze Alana to mój ulubiony latawiec ;)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości