woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
vIrek
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2016, 09:39
Deska: NHP 134x42 NHP 138x43
Latawiec: SB 7,9,12; Contra15; Turbine17
Lokalizacja: podkarpackie
Dostał piwko: 3 razy
 
Post28 cze 2021, 07:30

BraCuru pisze:Jaki macie patent na reset woo3? nie ładuje. Zamrażałem. Echo. Czyściłem styki. Nic. Ładowarka ładuje oinne woo bez problemu

W razie gdyby nie udało się przywrócić do życia (odpukać :)) to chętnie odkupię uszkodzone Woo - potrzebuję dobrą obudowę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post01 lip 2021, 07:38

BraCuru pisze:Jaki macie patent na reset woo3? nie ładuje. Zamrażałem. Echo. Czyściłem styki. Nic. Ładowarka ładuje oinne woo bez problemu

Zgłaszałeś do supportu? Nie wiem, czy Claire tam jeszcze pracuje, ale polecam kontakt właśnie z nią. Najlepsza osoba z całej obsługi klienta. Może coś poradzi, zaproponuje chociaż zakup nowego Woo z kodem rabatowym. Niestety ogólnie support zaczyna kuleć...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2021, 09:00

boldek pisze:Zgłaszałeś do supportu? Nie wiem, czy Claire tam jeszcze pracuje, ale polecam kontakt właśnie z nią. Najlepsza osoba z całej obsługi klienta. Może coś poradzi, zaproponuje chociaż zakup nowego Woo z kodem rabatowym. Niestety ogólnie support zaczyna kuleć...

Nie mam siły na ich BOK mimo, że Claire jest bardzo miła.
vIrek pisze:W razie gdyby nie udało się przywrócić do życia (odpukać :)) to chętnie odkupię uszkodzone Woo - potrzebuję dobrą obudowę.

Dam znać za parę dni.

gredy
Posty: 1169
Rejestracja: 29 sty 2011, 21:17
Latawiec: Best
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post29 wrz 2021, 06:50

Mi pomógł @zojsan. Mianowicie rozebrał i wyczyścił styki wewnątrz, oraz uszczelnił uszkodzony przycisk od włączania. Też miałem problem z ładowaniem. Niestety gwarancja wygasła kilka dni wcześniej.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron