Transport naziemny quivera Marsa Alam - Hamata

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
grzesiekw79
Posty: 18
Rejestracja: 06 paź 2012, 20:27
 
Post13 wrz 2018, 23:53

Witam,
w przyszłym tygodniu wybieram się do Hamaty (wycieczka kupiona w TUI). Zadzwoniłem do biura, żeby się dowiedzieć o cenę transportu quivera z lotniska do hotelu i uzyskałem odpowiedz 114€ + 20% prowizji :shock: !!! Prawie 600 zł w jedną stronę!!!
Czy ktoś z forumowiczów leciał ostatnio do Hamaty z TUI i może potwierdzić tą cenę?
Jeżeli to prawda to nie pozostaje nic innego tylko wykupić transport od lokalesów...
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2018, 13:18 przez grzesiekw79, łącznie zmieniany 1 raz.

DekagramZła
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:42
Deska: Nobile NBL, Flying Carpet
Latawiec: North Rebel
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 7 razy
 
Post14 wrz 2018, 09:38

Wow - ostatnio na Kos w TUI zrobili mi transfer naziemny quivera za darmo (choć to tylko 30km było, ale nie wiem czy odległość robi taką różnicę). Do Hamaty lata też Exim i u nich takich absurdów nie było.
BTW - przy okazji radzę uważać na loty z TUI. Obsłudze rezerwacji TUI zdarza się zapomnieć uprzedzić przewoźnika, że będziesz mieć quiver a opłata np. w przypadku linii Travel Service jest 2x większa kiedy zgłaszasz quiver dopiero na lotnisku.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron