Uwaga na sprzedającego OLX - nick Przemek

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Kadża
Posty: 64
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:17
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post28 paź 2018, 15:16

Cześć,

Piszę żeby uważać na sprzedającego, który wystawia sprzęt na OLX:
https://www.olx.pl/oferta/kite-latawiec ... vU6GU.html
https://www.olx.pl/oferta/latawiec-kite ... vU63g.html

Kupiłem od niego Cabrinha FX 2018, z opcją zwrotu.

Latawiec trzyma powietrze i jest nienaprawiany, ale ja na 1 sezon jest mocno wytrzepany, brud powchodził między szwy, osłonki ma pościerane, mocne przebarwienia, przyszedł słony i zapiaszczony, widać, że sprzedający się z nim nie szczypał.

Gdy chciałem go zwrócić, zaczął wyciągać argumenty z kapelusza, oraz oświadczył że za pobraniem latawca nie przyjmie. Tak więc latawiec zostaje u mnie …

Wrzucam naszą rozmowę, jak ktoś chce poznać więcej szczegółów i wyrobić sobie własne zdanie: https://drive.google.com/file/d/1ynFx7P ... sp=sharing

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2018, 19:09

Kolejny trup wypadajacy z szafy związany z Cabrinha :shock: Cena wyjściowa tego modelu to 5949zł :idea: i nikt kto uzytkowal sprzęt prywatnie (max 25 sesji?) nie sprzeda go ze stratą ponad 50% :idea: Nawet jak by go dostał z rabatem 30% (4200) to po 4 miesiącach pływania bylby w plecy ponad 1200 :idea: :shock: Ta cena wskazuje ze sprzęt tyral w jakieś fabryce. Ponadto brak paragonu też jest wymowne... Te kajty są bardzo dobre jakościowe i nie mają prawa być tak nisko wyceniane po kilku raptem miesiącach uzytkowania chyba, ze tak jak napisałem tyraly w fabryce.
Sam mam na sprzedaż ideał Cabrine Radar 12m z 2018 (cena polkowa 5599) i nie wyobrazam sobie bym miał go oddać za ponad -50% → 2700zł ... chyba, że bylby ostro styrany i umazany w ptasich odchodach z Mewiej to tak :idea:

Wrzuć tą historię na fb kupię / sprzedam kitesurfing podaj dane tej osoby i jest szansa że sprzedajacy szybko odkręcić sprawę.

ps. korki z wężykow onepump same wypadają i nie jest to oznaka zużycia.

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post29 paź 2018, 12:44

Cabrinhe z wyprzedaży można kupić z max rabatem 42% bo takie mają sprzedawcy marżę z tego co się orientuje więc sprzedaż tego latawca używanego -50% jak najbardziej sensowna po jednym sezonie użytkowania. Co do kupno używanego latawca bez oglądania to się nie wypowiem bo sam bym tak nie zrobił ale koleś faktycznie poleciał w kulki jeśli umówiliście się na zwrot jeśli coś by tam nie przypasowało. Możesz chyba tą sprawę zgłosić gdzieś bo sprzedający nie dotrzymuje warunków umowy sprzedaży.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron