Czy kitesurfing jest niebezpieczny?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
kuicets
Deska: Laluz + Yeti
Latawiec: 17 + 12 + 9
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 68 razy

Post13 mar 2019, 21:40

Specjal, oczywiście zgoda, że jako Polska prezenterka to miłoby było jakby film był po polsku. Rozumiem jednak, że adresatami są nie tylko użytkownicy kf.pl, aspiracje są trochę większe i celem jest prawdopodobnie zostanie kite-youtuberem tak jak niektórym się to udaje (też nie robią filmów w ojczystym języku, np. Kevin Langeree). Niestety widzów polskojęzycznych pasjonujących się kajtem jest za mało żeby to się rozkrecilo/Youtube płacił, stąd decyzja o zastosowaniu bardziej popularnego języka ma świecie.

Ale to tylko moje przemyślenia, może autorka się wypowie? :)

Awatar użytkownika
specjal
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 29 razy

Post13 mar 2019, 22:07

Filmik został umieszczony przez autorkę w kf.pl, a odbiorcy to użytkownicy kf.pl, jako użytkownika tego forum nie interesuje mnie specjalnie, gdzie ta Pani się jeszcze lansuje, nie mniej chciałbym mieć możliwość zrozumienia treści publikowanym na tym forum.

Awatar użytkownika
cybkryst
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz

Post13 mar 2019, 22:52

Specjal nie denerwuj się. Ty masz to obejżeć a nie rozumieć. :D
Tak naprawdę ten filmik nie wniesie nic nowego do Twojego życia, czego byś nie wiedział a na pewno autorka nie wie tyle , ile wiesz TY.
Nie masz czego żałować.
Filmik jest raczej skierowany do bardzo młodego pokolenia, do którego tylko taką drogą można trafic.

Awatar użytkownika
Gemsi
Deska: Makani Sharp
Latawiec: RRD Passion 9, Religion 6
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 8 razy

Post13 mar 2019, 22:56

wybierz automatyczne tłumaczenie, i problem rozwiązany

Awatar użytkownika
MarekH
Deska: Cabrinha ACE, Cabrinha Stylus
Latawiec: Cabrinha Switchblade, Contra
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy

Post13 mar 2019, 23:04

Ja tam się cieszę, że coś się zaczyna dziać i pojawiają się filmy polskich kitesurferów.
Napisy w języku polskim pojawiły się w nowych filmach, choć ich jakość woła o pomstę do nieba...
Czy kanał Pani Karoliny stanie się popularny? Hmmm... śmiem wątpić. Dlaczego?
1. treści w nich zawarte (jak dotąd i oprócz filmu o zasadach na spocie, prawo drogi) wystąpiły już w milionach filmów
2. merytorycznie zbyt ogólnikowo. Rekord pobił film o skokach. Co trzeba zrobić, żeby wyżej skakać? Mieć odpowiedni, sprzęt, odpowiednio się odbić... zero konkretów. Ja rozumiem lokowanie produktu, ale nawet opierając się na jednym producencie, da się ubrać to w konkrety.
Przykład?
Proszę https://www.youtube.com/watch?v=YCmW4ZXjuHI.
Konkretnie do bólu.

Awatar użytkownika
specjal
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 29 razy

Post13 mar 2019, 23:28

Gemsi pisze:wybierz automatyczne tłumaczenie, i problem rozwiązany

Wielkie dzięki za radę. Tylko podpowiedz mi gdzie na stronie kf.pl mogę taką opcję wybrać?

Awatar użytkownika
Gemsi
Deska: Makani Sharp
Latawiec: RRD Passion 9, Religion 6
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 8 razy

Post14 mar 2019, 08:06

specjal pisze:Wielkie dzięki za radę. Tylko podpowiedz mi gdzie na stronie kf.pl mogę taką opcję wybrać?

jeśli dobrze zrozumiałem to pisząc kf.pl masz na myśli kiteforum.pl?
drugie założenie jest taie że chodzi ci o tłumaczenie filmu który jest umieszczony na forum i chodzi o film umieszczony w tym wątku to musisz kliknąć na film i pojawią ci sie ikony, interesującą cię ikonę zaznaczyłem strzałką na poniższym zdjęciu:

Obrazek

poza tym jak już ktoś napisał vlogi są dla dzieciaków które nie chcą czytać a odpowiedzi na wszystke pytania szukają na YT.

Wróć do „Forum Główne”