Wysokie skoki - huge jumps!!!!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post13 lip 2019, 14:31

Hej dzieki za rady i opis cały, Januszem takim całkowitym nie jestem :D na. 7m kręcę loopy na wysokości tylko właśnie mi jej trochę brakuje, ale faktycznie to wina latawca lecz i tak wolę sie pobawic w skoki z loopami niz freeride lewo prawo, a co do 13m ozone instict z 2007 roku to nie ma lepszego latawca, mówię o jakości wykonania, wentyle nie pękają, materiał calkiem fajnie sie trzyma i latawiec nadal lata zajef..... Nie zamienilbym go. Za zadne skarby za np 13m edge z mlodszych rocznikow za niewiarygodnie ogromne pieniadze w ktorym na. Potęgę strzelaja tuby itd, wymienilem np w swoim C4 10m tuby 2lata temu, kątowe zawory juz i wszystkie poklejine na chwile. Obecną, jakas masakra..... Firmy widac ze ida na ikosc a nie jakość tylko z kwestia pieniedzy jest jakos odwrotnie, ale to.nie ten dzialndo dyskusji,
JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI, BĘDĘ KATOWAŁ NA MORZU PRZEZ NAJBLIZSZE 10DNI WIEC ZOBACZYMY I DAM ZNAC

Awatar użytkownika
finisher
Posty: 6
Rejestracja: 11 sie 2017, 22:22
Deska: Drzwi od stodoły
Latawiec: Różne
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 lip 2019, 00:22

A to jak chcesz wysokość do loopów to techniki, które opisywałem się do tego nie nadają. W loopach za dużo nie podpowiem, bo jestem na etapie prób i bolesnych błędów :) Trochę ten temat rozkminiałem tutaj: https://kiteforum.com/viewtopic.php?f=1&t=2403577


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości