Najlepszy trapez do BIG AIR

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2019, 10:52

Witajcie, mam takie pytanie, jaki Waszym zdaniem jest najlepszy trapez do BIG AIR ??
Posiadam twardy Mystic X, jest dobry nie powiem, mały, lekki, nie podchodzi pod pachy, plecy nic nie bolą, ale.. W momencie skoków (powiem szczerze WIELU skoków i dość wysokich) trapez wbija się w żebra. Po 1 pływaniu bez pianki, po 40 minutach, mam tak obtarte żebra że nie wiem jak będę pływał dalej :(

Ew. jak ludzie którzy posiadaja twardego Mystica, jak go ustawiacie ?? na ciasno ?? na luźno, na moje ulubione "z wyczuciem" ??? A może jednak jest jakiś co hak się mega mocno nie wygina ??

p.s.
Majtki odpadają...

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post08 lip 2019, 11:00

Ja z mysticiem X robie tak, że po 30min kładę latawiec na wodzie i dociągam paski bo ta pianka na plecach miękkie od wody i ciepła i po jakimś traper robi się luźny, za każdym razem jak zakładam to znowu trzeba poluzować paski po poprzednim pływaniu.

Ale też tam mam czasem jak crashuje lądowanie i latawiec mnie pociągnie po wodzie do przodu przy jakimś nieplanowanym kiteloopie to żebra obite

Trapery manery są też bardzo dobre i może byłyby porównywalne/lepsze od mistyka. Ja miałem poprzednio manere exo i bardzo dobrze się sprawdzał ale skakałem dużo niżej więc nie mogę porównać. Na plus manery to jeszcze dużo ładniejsze kolory :)
Na Kf.com rok temu generalnie większość polecała Mistica X od RE


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości