Cozzolino i Hadlow w PL

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
hekite
Posty: 12
Rejestracja: 03 paź 2011, 23:02
Deska: RRD Poisson
Latawiec: RRD Obsesion
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 sie 2019, 15:11

jak mogło na forum pozostać niezauważone takie wydarzenie jak wizyta w Polsce 2 najlepszych zawodników na świecie? o co tu chodzi? Długo już latam na kite,bawię się w szkolenie itd, ale mam wrażenie że forum które służy promocji tylko wybranym markom będzie po prostu niezbyt wiarygodne. Pływałem na RRD, NKB, Airrush teraz Duotone i o wielu modelach tych firm mogę się wypowiedzieć w pozytywny sposób, no i kilka nielotów też musiałem przetrawić.
Ale do tematu,
To co przygotował Duotone w Polsce to było mega wydarzenie które już trwa kilka dni i pewnie jeszcze trochę potrwa, ilość latawców 2020 do przetestowania robiła na mnie wrażenie, a nowy Rebel miażdży sytem, love :)
A to co Cozzolino wyprawiał w Jastarni to po prostu była uczta, niewiarygodny po"ziom", można by było oglądać w nieskończoność, na żywo to jednak inny wymiar....
Generalnie spodziewałem się festiwalu Duotone i NKB na pólwyspie i nie rozumiem na przykład tej hydrościemy z debiutem NKB ,
Miała być premiera 8 sierpnia i co? ktoś na tym pływał? jest to coś warte? kurcze może coś przeoczyłem, chciałem się przepłynąć po prostu. Taka normalna ludzka ciekawość, a tak musiałem wysłuchać "plotek" że nowe latawce NKB nie latają a bar to pomyłka.
Ktoś ma jakieś niusy kiedy będzie to można przetestować?

Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości