WYNIKI IKSURFMAG Riders Award 2019

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lut 2020, 11:44

Sa wyniki :)

Myślę że jako polska firma, która produkuje na dodatek tylko deski i foile (bez latawców), to nie mamy się czego wstydzić :D
SHINN zajmuje 3 miejsce zaraz za gigantami takimi jak F-ONE i Duotone !!!! :clap: :clap: :clap: :clap:
Dziękujemy, staramy się dalej, lada moment wysypujemy worek z produktami 2020, a od 15 lutego wyprzedaż 2019.

Pozdrawiam i na skrzydłach lecę do roboty :P
Eska

Obrazek

Cała tabelka: https://www.iksurfmag.com/awards/readers-awards-2019/best-board-manufacturer-of-2019/

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post07 lut 2020, 12:54

:thumb: :clap:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post07 lut 2020, 14:38

Fone już kilka razy wygrywa tę nagrodę. Ich deski są rzeczywiście tak dobre?

Awatar użytkownika
kaczmimo
Posty: 123
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:29
Deska: E8 Master C+ 139 cm
Latawiec: E8 RS 12-9-7
Lokalizacja: Pucka_Bay
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post07 lut 2020, 17:14

Wrogu pisze:Fone już kilka razy wygrywa tę nagrodę. Ich deski są rzeczywiście tak dobre?

Nie tylko deski, ale także latawce są w czołówce tego zestawienia. A u nas chyba mniej popularna marka.
Sam uczyłem się na Bandycie i z tego co pamiętam raz miałem pod stopami deskę Trax. Latawiec fajny a na desce robilem pierwsze ostrzenia. Także + ode mnie :D

Brawo SHINN POLSKA :thumb:
P. S. Będą Ronsony?

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lut 2020, 20:03

kaczmimo pisze:Brawo SHINN POLSKA :thumb:
P. S. Będą Ronsony?


Dzięki, Ronsony wiadomo że będą. To co dobre niech trwa :D

Pojawi się nowa, długo oczekiwana deska, którą już Wam ze 2 lata obiecuję :P A pozostała kolekcja TT też się zmienia BARDZO. Po ostatniej sesji stwierdzamy że już się przyzwyczailiśmy do nowej kolekcji i podoba nam się coraz bardziej :P Na pierwszy rzut oka wydawała się jakaś taka hmmmm jedne deski bardziej drugie mniej, no każdy ma swój gust, ale teraz uważam że petarda i całość fajnie ze sobą koresponduje. Oprócz desek zmienią się też dodatki ;-) Nic nie powiem więcej, bo mnie w fabyce do prasy hydraulicznej wsadzą :P Czekajcie cierpliwie, warto.

Eska.

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post01 mar 2020, 19:49

shinnworld polska pisze:
kaczmimo pisze:Brawo SHINN POLSKA :thumb:
P. S. Będą Ronsony?


Dzięki, Ronsony wiadomo że będą. To co dobre niech trwa :D

Pojawi się nowa, długo oczekiwana deska, którą już Wam ze 2 lata obiecuję :P A pozostała kolekcja TT też się zmienia BARDZO. Po ostatniej sesji stwierdzamy że już się przyzwyczailiśmy do nowej kolekcji i podoba nam się coraz bardziej :P Na pierwszy rzut oka wydawała się jakaś taka hmmmm jedne deski bardziej drugie mniej, no każdy ma swój gust, ale teraz uważam że petarda i całość fajnie ze sobą koresponduje. Oprócz desek zmienią się też dodatki ;-) Nic nie powiem więcej, bo mnie w fabyce do prasy hydraulicznej wsadzą :P Czekajcie cierpliwie, warto.

Eska.


Ronsony to od dawna są ;) o, ale ronson carbon, to by było coś.
Załączniki
Przechwytywanie.jpg
Przechwytywanie.jpg (229.18 KiB) Przejrzano 10088 razy

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 mar 2020, 18:43

Wrogu pisze:Ronsony to od dawna są ;) o, ale ronson carbon, to by było coś.


Wrogu, jest przecież BRONQ. Szybsza od Ronsona, co prawda butów do niej nie przykręcisz, ale kanały jak najbardziej ma i kilka osób twierdzi że to jest całkiem petardyczna deska.

Pozdro M.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post11 mar 2020, 00:13

Gratisy Shinn! Gratsy Magda! :)
Ciekawe co tak Nobile spadło ostatnio... :wink:

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post11 mar 2020, 20:46

To nie jest przypadkiem wynik ankiety gdzie się wchodzi i klika na brand który się lubi? Jeszcze nie widziałem nigdzie deski f-one czy to w kraju czy za granicą, 'wierząc' tej ankiecie to oni wyprzedzają wszystkich o lata świetlne :)
Nobile to chyba tylko Split teraz, gdzieś czytałem, że 80% desek które sprzedają to są splity. Aż dziwne, że nie oferują jakieś deski o mniej hardcorowej twardości niż NHP, coś bardziej ala freeride

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post12 mar 2020, 12:15

Turbo_Sen pisze:To nie jest przypadkiem wynik ankiety gdzie się wchodzi i klika na brand który się lubi? Jeszcze nie widziałem nigdzie deski f-one czy to w kraju czy za granicą

A to ciekawe bo wczoraj na Syberii leżał obok Ciebie na piasku i pływał z resztą też Trax HRD :thumbsup:

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post12 mar 2020, 13:17

boldek pisze:
Turbo_Sen pisze:To nie jest przypadkiem wynik ankiety gdzie się wchodzi i klika na brand który się lubi? Jeszcze nie widziałem nigdzie deski f-one czy to w kraju czy za granicą

A to ciekawe bo wczoraj na Syberii leżał obok Ciebie na piasku i pływał z resztą też Trax HRD :thumbsup:

Nic nie widziałem na plaży bo sztorm zasypał piasek wszystko co było na plaży, widziałem na plaży Ronsona i twojego Duotone, z jakim latawcem był kolego co ma f-one?

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post12 mar 2020, 20:56

Pamiętam, że kiedyś podczas rozmów z dwójką przedstawicieli dwóch różnych marek, podkreślali oni, że ten ranking jest typowo komercyjny. Kto zapłaci, tego sprzęt jest testowany. Rzecz jasna te marki nie znalazły się wtedy w rankingu.
Teraz jest inaczej? Już testy są ok? Już są obiektywne? Taka trochę hipokryzja moim zdaniem.

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2020, 23:08

MarekH pisze:Teraz jest inaczej? Już testy są ok? Już są obiektywne? Taka trochę hipokryzja moim zdaniem.


To inny ranking. Tu głosują internauci :) Tamto, niech sobie przypomnę, Kiteworld Magazine, tylko coś jeszcze innego ..... i dokladnie tak jak piszesz, komercyjne testy, za które kupę siana trzeba zapłacić zeby brać w nich udział.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post13 mar 2020, 07:52

Turbo_Sen pisze:
boldek pisze:
Turbo_Sen pisze:To nie jest przypadkiem wynik ankiety gdzie się wchodzi i klika na brand który się lubi? Jeszcze nie widziałem nigdzie deski f-one czy to w kraju czy za granicą

A to ciekawe bo wczoraj na Syberii leżał obok Ciebie na piasku i pływał z resztą też Trax HRD :thumbsup:

Nic nie widziałem na plaży bo sztorm zasypał piasek wszystko co było na plaży, widziałem na plaży Ronsona i twojego Duotone, z jakim latawcem był kolego co ma f-one?

Z czerwono-niebieskim Radarem 7 m. To on miał właśnie od Magdy Ronsona na testy. Na co dzień śmiga na Traxie.

Awatar użytkownika
kaczmimo
Posty: 123
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:29
Deska: E8 Master C+ 139 cm
Latawiec: E8 RS 12-9-7
Lokalizacja: Pucka_Bay
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post13 mar 2020, 10:40

Wiadomo, że te wszystkie internetowe rankingi to raczej zabawa, czasami zaangażowanie przyjaciół marki i ich rodzin :D .
Ciekawe jaka była liczba oddanych głosów, bo to by pokazało skalę i popularność marki. Z tego co czytam kiteforum anglojęzyczne to marka Shinn ma bardzo dobre opinie, więc są doceniani nie tylko w Polsce. Podobnie Xenon.

Swoją drogą nie czytałem jakoś żadnej recenzji czy to latawca czy to deski, która by była negatywna. Same super sprzęty teraz są produkowane, wszystkie latawce mają kopa, są przewidywalne i łatwo wstają z wody, a deski mają extrapop i krawędziują jak szalone. :lol:

Boldek możesz mi na priv napisać jak tam odczucia kolegi/Twoje w temacie Trax vs Ronson i Jaime ?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości