WYNIKI IKSURFMAG READER AWARD 2020

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 lut 2021, 23:46

Wiecie co, są wyniki. Jest dobrze :) W sumie lepiej być nie może :D :mrgreen:

SHINN na 1 miejscu w tym roku !!!!
Czyli firma z Polski jest najwyżej ocenianym brandem deskowym przez użytkowników, w najbardziej znanym tego typu plebiscycie na świecie !

Dziękujemy za oddane głosy, polecamy się na przyszłość :P

https://www.iksurfmag.com/awards/reader ... r-of-2020/

Obrazek

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post11 lut 2021, 10:38

:clap: :clap:

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post12 lut 2021, 08:27

Brawo :thumb:

Patynka
Posty: 116
Rejestracja: 09 lut 2020, 18:30
Deska: Nobile NHP 134x42
Latawiec: Rebel 7,9,12
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 27 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post12 lut 2021, 08:33

Brawo!! Moje gratulacje :) to bardzo budujące i zachęcające przyszłych użytkowników do testów :wink:

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 mar 2021, 22:31

Patynka pisze:Brawo!! Moje gratulacje :) to bardzo budujące i zachęcające przyszłych użytkowników do testów :wink:


Dziękujemy! Na zakończenie tego tematu to zdradzę Wam, że niby takie głosowanie internetowe, a jednak ma duży wpływ na odbiór firmy. Fajnie jest być docenionym, składa się na to praca wielu osób i otwarte głowy ludzi którzy mają z Shinnworld odczynienia. Postanowiłam napisać Wam kilka sów żeby przybliżyć trochę naszą pracę.

Mark Shinn jak wiadomo zajmuje się kreowaniem produktów, kontaktem z klientami, niekończącymi się testami i dopracowaniem sprzętu, generalnie jest mózgiem całego projektu z ogromną wiedzą techniczną. W zasadzie nie ma kawałeczka deski czy folia, którego by nie wymyślił i nie opracował. Wszystkie niuanse mają znaczenie. To ciekawa praca, ale bardzo czasochłonna no i jak by nie było pod pasją czasu - kolekcję wypuszczamy przecież co rok. Ogromna część testów robina jest w Polsce - Goczałkowice to firmowy Home Spot, ale też oczywiście Kuźnica, Ustka, Władysławowo...na pewno wielu z Was widziało białego T5 oklejonego w nasze loga. Malwina Shinn która jest prywatnie żoną Marka, jest bossem i zajmuje się spięciem wszystkiego w tabelki excela, oraz najważniejszymi spotkaniami w firmie. Oczywiście też pływa na kajcie i można ją spotkać w Rewie czy na półwyspie. O Malwinie można powiedzieć mózg biznesowy całej operacji - ma ku temu predyspozycje i nie liche też wykształcenie.

Materiały video dla wszystkich kolekcji, od samego początku robi nasze rodzime Dzida Film Studio. Teraz, w momencie gdy to piszę powstaje kolejny film do kolekcji 2021 - ADHD (oczywiście z Mareczkiem Rowińskim w roli głównej - nie może być inaczej). Wiecie co zajmuje najwięcej czasu przy produkcji klipów? Wyszukanie dobrej muzy, takiej żeby pasowała do klimatu deski i dynamiki ujęć. Na serio miliony dolarów temu kto ma złotą kolekcję dobrej muzy do klipów :P Szukanie muzy to horror, długie żmudne godziny przesłuchiwania kawałków, a jak już jest muza to montaż idzie sprawnie. W ciągu zaledwie tylko ostatnich 10 lat przetestowaliśmy trochę dziwnych rozwiązań jeśli chodzi o ujęcia. Przed pojawieniem się GoPro pakowaliśmy małą kamerę HD do plecaka, która była rekorderem, a na długim kablu montowaliśmy kamerę pov. Wszystko to zawinięte szczelnie w worki, zaklejone srebrną taśmą .... ujęcia się udawały, albo nie :) Jakimś cudem nigdy nie utopiliśmy tego sprzętu, w przeciwieństwie do kilku kamer GoPro.... ;) Ze sprzętem video jest ten problem, że on nie lubi wody, słonej szczególnie. Rekordowa jednorazowa strata na sesji zdjęciowej to kamera za 32 000 - zginęła w absurdalny sposób - wskoczyła na nią woda odbita od burty riba. Taki klasyczne chlup, no ale dobrze trafiło i po temacie.

Fotki z sesji zdjęciowej, od kilku lat robią różni pro. Łukasz Nazdraczew, Robert Hajduk...to chyba dwóch najbardziej wypasionych fotografów z jakimi wspólpracuje Shinnworld. Zdjęcia są świetne, ja za każdym razem mam w każdej desce po kilka ulubionych i co roku nie wiem która decha ma lepsze. Aż mi normalnie szkoda, że kolekcja jest promowana tylko 1 rok i potem te zdjęcia przepadają :( Zdradzę Wam, że dystrybutorzy na całym świecie dostają pakiet zdjęć - po kilka z każdej deski. Te najlepsze trafiają do różnych gazet i magazynów - do każdej inne, żeby się nie powtarzały, natomiast w Polsce możecie zobaczyć wszystkie najlepsze zdjęcia z całek kolekcji, bez limitu :) My swoich gazet nie mamy, zagraniczne trafiają do nas w ograniczonym zasięgu, a nie przeżyłabym gdybym nie pokazała Wam tych najładniejszych fot :P

Shinnworld Polska to ja, kiteboardingiem zajmuję się od 2004 roku, ale głupio pisać o sobie, więc pozwólcie że daruję wam ten fragment. Natomiast chciałam tylko podkreślić że mam straszną frajdę z kontaktu z Wami, z rozmów o dechach, modelach. Staram się aby Shinnworld Polska wytyczało nową jakość w na polskim kite-podwórku. Darmowe testy sprzętu cały rok, możliwość wymiany zakupionej deski na mniejszy czy większy rozmiar - nawet po miesiącu używania, czy zwrot strapów jeśli się nie spodobają - to dla nas nie problem. Mamy fabrykę w Polsce, razem z prężnie działającym działem R&D - to o czym z Wami rozmawiam, wasze uwagi czy sugestie co do sprzętu mają potem realne przełożenie na produkcję. Jednym słowem trochę nieświadomie jesteście częścią tej marki i macie na nią wpływ.

W 2021 chciałabym żeby kajciarze zaczęli dostrzegać własne potrzeby, a nie zgapiać tylko "na czym pływa kolega". Ronsony są wszędzie, moim planem jest żeby dwie super deski - Pinbot i Monk znalazły więcej miłośników, obie na 2021 mają fajną grafikę....mówię wam :)

Dziękuję za uwagę, zwykle się tak nie rozpisuję - Eska



ps. oczywiście w Tychach pracuje jeszcze wiele osób które, co prawda robią robotę głownie zza komputera, ale maja mega odpowiedzialną pracę bo bez nich nie byłoby komponentów na deski. Z nich wszystkich z Shinnworld Polska najwięcej użera się :lol: Marcin :thumbsup: , który obsługuje zamówienia na Polskę i czasem odbiera moje desperackie telefony na 10 minut przed końcem dnia pt: "czy zdążymy wysłać deskę, bo klient jutro o 19 leci za granicę..." :) Nie ma lekko, na prawdę się staramy.

Awatar użytkownika
kaczmimo
Posty: 123
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:29
Deska: E8 Master C+ 139 cm
Latawiec: E8 RS 12-9-7
Lokalizacja: Pucka_Bay
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post10 mar 2021, 09:33

Eska fajny post pokazujący trochę kuchni waszego, producenckiego świata. Gratuluję także wyniku tego plebiscytu :thumb: tak trzymać.

Jak tylko wypuścicie nową kolekcję to sprawdzę Monka. Kiedyś polecałaś go na pływanie na Bałtyku, a w tym roku muszę to sprawdzić :twisted:

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post12 mar 2021, 17:13

Fajnie poczytać kto co i jak :thumb: mam nadzieję że będzie kiedyś okazja opływać :thumb:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post21 mar 2021, 23:29

shinnworld polska pisze:Shinnworld Polska to ja, kiteboardingiem zajmuję się od 2004 roku, ale głupio pisać o sobie, więc pozwólcie że daruję wam ten fragment (...)
Dziękuję za uwagę, zwykle się tak nie rozpisuję - Eska

A ja dziękuję Magda przede wszystkim Tobie <piwo>
- za robotę jaką odwalasz w tej firmie, jeżdżąc po całej Polsce, podrzucając nam deski na testy, za te super rozmowy o dechach, historii i niuansach kajta w PL (i nie tylko w PL), zrozumienie nas - pływających, Twoje poczucie humoru i opiekę, gdy dzwonimy, piszemy, bo potrzebujemy deski "na teraz", a Ty już pakujesz busa, choć mogłabyś zwlekać z odpowiedzią przez kolejny tydzień ;) Właśnie m. in. dlatego zdecydowałem się kilka miesięcy temu na dechę Shinna. Blaty (w moim przypadku Ronek) bronią się same, ale w połączeniu z takim człowiekiem-orkiestrą jak Ty, dają tak mega pozytywną mieszankę, że aż grzechem byłoby przejść obok obojętnie i nie spróbować :)
Gratki za wynik dla Shinna :clap: a Tobie szczere podziękowania za to że w nim po prostu jesteś i w tak świetny sposób pracujesz na sukces tej firmy :)

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2021, 00:52

boldek pisze:[
A ja dziękuję Magda przede wszystkim Tobie <piwo> (...)


Rafał, zbieram się juz któryś tydzień żeby odpisać coś sensownego na taki miły post, ale co można napisać więcej jak dziękuję?!

Bardzo mi miło że ktoś docenia to co robię i będę robić to dalej, bo (mimo robienia także kilku innych zabawkowych rzeczy) mam cały czas frajdę z kitesurfingu i zajawkę z bycia częścią "kite industry". To mega fajna rzecz, kiedy możesz stać za kulisami i obserwować aktorów w trakcie prób jak i spektaklów. Dzieje się dużo i chyba to jest najfajniejsze, że za każdą z tych desek stoi jakaś historia produkcji, kilka prototypów i wariantów. W zasadzie każdy dzień przynosi jakieś pozytywne wrażenia (lub lekki nerw jak DPD gubi paczki za kilkanaście tysi, lub porzuca je pod bramą w krzakach :mrgreen: ). Jest dobrze.

Dzięki !


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron