[S] Shinn Adhd 2017 140x43

Deski do kitesurfingu.
Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post05 paź 2017, 10:18

Mam na sprzedaż używany blat Adhd z tego roku. Jest to rozmiar 140x43cm (mimo napisu 137 na grafice), a rocker ma 6,5cm, twarda.
Przeznaczona jest do freestylu- można pływać na niej w butach, nadaje się także na wakepark. Inserty wake ustawione są symetrycznie, dzięki czemu można używać obu krawędzi jako heelsidowej. Deska jest w bardzo dobrym stanie- ma tylko widocznie porysowane dno od jeżdżenia po przeszkodach i rysy lakieru od piasku pod butami. Blat sprzedaję razem z finami- do wyboru małe 20mm, 30mm lub 40mm (są na zdjęciu).

Dlaczego warto zainwestować w deskę Shinna:
Wszystkie blaty są robione w Polsce, są topowe pod względem jakości. Inserty wkładane są od dołu, a więc nie ma ryzyka wyrwania ich z deski. Krawędzie są solidnie obrobione z bardzo dobrych materiałów. Mimo, że katuje bezlitośnie moje deski co roku jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby krawędź zaczęła się rozklejać lub żeby dostająca się woda niszczyła deskę od środka (co dzieje się u wielu brandów z gorszą jakością).

Cena za blat z finami 1500zł. Mogę również sprzedać cały komplet z butami Cabrinha H3 w rozm. 43-44 w cenie 2000zł.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post17 paź 2017, 13:41

up! może ktoś szuka akurat takiej deski?


Wróć do „Deski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron