Sprzedam deskę LFX Liquid Force 134 x 41cm

Deski do kitesurfingu.
FLOW
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2011, 19:01
Latawiec: ozony
Lokalizacja: Kraków / Jordanów
Kontaktowanie:
 
Post26 mar 2019, 22:45

https://allegro.pl/oferta/deska-lfx-liq ... 7933559895 [fotki na Allegro, mogę podesłać więcej na maila]
W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić po godzinie 17:00, +48 604 279 272

Do sprzedania komplet:

deska LFX Liquid Force 134 x 41cm (za nową trzeba było dać ok $600)
rączka
finy 1.5 (używane)
finy 2.0 (nówki, cena rynowa $50)
mocno wyeksplatowane białe pady-strapy Xenon - dorzucam za friko
(brak oryginalnych wiązań LF przedstawionych na pierwszym zdjęciu w galerii)

Deskę kupiłem w 2014 i dawała mi radość z jazdy co sezon.
Niestety podczas jednego wyjazdu gdy miałem przykręcone buty gdzieś przepadły oryginalne pady strapy stąd dodaje za friko zastępcze Xenona.
Stan deski oceniam jako używany dobry. Wszystkie krawędzie całe, żadnych rozszczepień powłoki, żadnych głębszych dziur, które mogłyby zaszkodzić strukturze-rdzeniowi. Deska jest super solidna z grindem na spodzie co czyni ją naprawdę trudną do zniszczenia. Nie jeździłem nią po przeszkodach ale z takim grindem na spodzie nie ma przeciwskazań.
Flex deski raczej miękki, coś pomiędzy T5 a NHP Nobilasa. Latałem na krótkich finach 99.9% czasu, zupenie przyzwoicie sie na nich ostrzy i ułatwiają wyprowadzenie deski przy jakiś "nietypowych lądowaniach". Długie finy używałem max 3x jak było pływanie na bardzo dużym czopie (są jak nowe z kompletem śrubek)
Deska sprawdzi się do freeride ponieważ nie jest taką twardą klepą i nie rozwali kolan na czopie, ale do new school freestylu też się nada gdyż jest wystarczająco twarda żeby móc solidnie zaciąć. Generalnie bardzo uniwersalny sprzęt.

Deskę mogę wysłać lub do odbioru w Krakowie.
Sprzedaję tylko dlatego, że upgraduje cały sprzęt, nowa sztuka już w drodze, a nie mam już gdzie tego wszystkiego trzymać.

Opinia z YT https://www.youtube.com/watch?v=u-ztV9Wh6l8
Film produktowy lini LF https://www.youtube.com/watch?v=wUHhxH1JJfQ

Poniżej zamieszczam oryginalny opis producenta:

BOMB-PROOF PRECISION
MEDIUM ROCKER
SOFT FLEX
WOOD-COMPOSITE CORE
The LFX delivers ultimate durability and performance. With a softer flex pattern, the LFX absorbs chop even better and presses rails like no other. Complete with a Liquid Force Grind Base, the LFX can handle rocky launches and will withstand the harshest of conditions.


Wood-Composite Construction

Featuring a high-performance board feel and response.

Printed matte nylon or sublimated top sheet, for vibrant, lightweight graphics and M6 three-pack inserts for precise width and stance angles.
Biax longitudinal reinforcement strips for ultra durability and flex integrity.
Biax/triax glass (full layers on both sides of the core) for torsional rigidity and even flex.
CNC’d wood/PVC composite core for optimized, proprietary flex and the best strength-to-weight ratio.
Liquid Force’s exclusive Liquid Rail for impact durability.
Sublimated base or Liquid Force Grind Base.

Wróć do „Deski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości