Worki na sprzęt i deski

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2017, 23:44

W walce z piachem w aucie wpadłem na pomysł pakowania wszystkiego, razem z deskami do jakichś poręcznych toreb/worków. Takowe poszukuję :)

Kite Ninjas
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2016, 19:53
Deska: Nobile / SU2 / Xenon
Latawiec: Airush / Blade
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 13:48

Mystic zrobił coś do walki z piachem w aucie - może Cię zainteresuje:
https://www.mysticboarding.com/products ... lor_000000

Choć pewnie lepiej się do niego przyzwyczaić :wink:

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post26 wrz 2017, 14:50

Cena gadżetu Mystica rozwala. Ponad 5 stów to sporo, więc nawet po rabacie by było sporo.

Ja się zastanawiałem czy nie zrobić czegoś na wymiar mojego auta z cordury tylko nie wiem na jakiej maszynie można by to było uszyć, ale koszt z materiałem wyjdzie na pewno nie takie chore pieniądze. Kiedyś jak będę miał nadmiar wolnego czasu to się tym tematem zajmę.

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 14:56

JanuszD pisze:Cena gadżetu Mystica rozwala. Ponad 5 stów to sporo, więc nawet po rabacie by było sporo.
Ja się zastanawiałem czy nie zrobić czegoś na wymiar mojego auta z cordury tylko nie wiem na jakiej maszynie można by to było uszyć, ale koszt z materiałem wyjdzie na pewno nie takie chore pieniądze. Kiedyś jak będę miał nadmiar wolnego czasu to się tym tematem zajmę.


Stębnówka wystarczy. Jeśli domowa szyje jeans, to też - problemem mogą być natomiast nici bo bawełnianymi trzeba przejechać 2-3 razy, a syntetyczne na domowych maszynach czasem się mocną skręcają i igła się łamie.

Kite Ninjas
Posty: 21
Rejestracja: 28 cze 2016, 19:53
Deska: Nobile / SU2 / Xenon
Latawiec: Airush / Blade
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2017, 15:00

Wiadomo, cenią się... Są jeszcze pokrowce dla psów
http://allegro.pl/pokrowiec-mata-do-sam ... ml#thumb/2

Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post28 wrz 2017, 22:06

Cześć!
Trzymanie wszystkiego razem raczej z uwagi na wilgoć nie wychodzi na dobre latawcom ( jak zajdą brązowym grzybem nie usuniesz go niczym :naughty: ). Ja trzymam latawce po pływaniu w rozpiętych plecakach/ workach a deski (im nie przeszkadza wilgoć) w lekko rozpiętych pokrowcach (gołe deski jak dotykają wnętrze samochodu to je niestety rysują).
Warto w bagażniku mieć gumową kuwetę i od czasu do czasu wytrzepać/wysypać z niej piasek na zewnątrz.
Dla osobówki dobrym wyjściem jest box na dachu. Odpowiednie nawiercenie jego czołowej powierzchni i będąca tego efektem intensywna wentylacja powoduje, że sprzęt schnie już podczas powrotu do domu :D Piasek w boksie już tak nie przeszkadza (przynajmniej mnie :D ).
Generalnie przed włożeniem czegoś zapiaszczonego do samochodu warto wytrzepać go używając samochodowej szczotki (widziałem już specjalne szczotki do latawców z .... naturalnego włosia :thumb:).
Moim zdaniem większy/zbiorczy worek może się przydać na etapie przenoszenia/ trzymania suchego sprzętu w kupie tak aby czegoś w ferworze pakowania nie zapomnieć (jechałem już po 40 km w jedną stronę po zapomniany trapez :oops: )
Pozdrawiam,
Tolek :D
Koszalin

Nikt nie mówił, że będzie łatwo...ale dlaczego nie może być?

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post29 wrz 2017, 20:18

Ja używam gumowej maty w bagażniku do walki z piaskiem i wilgocią, po powrocie łatwo umyć i wytrzepać, generalnie jak piasek dostanie sie do wykładziny materiałowej auta to pózniej raczej nie da sie go usunąć

Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post29 wrz 2017, 20:51

Ja taką matę nazwałem kuwetą - jest to gumopodobna wykładzina z bocznymi rantami na całą powierzchnię bagażnika. Piasek da się wysypać a ewentualną wodę wytrzeć lub wylać :D zebranie piasku odkurzaczem też jest tu o wlele prostsze niż z fabrycznej/filcowej wykładziny.
Tolek :D

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post10 paź 2017, 11:35

Ze dwa razy do roku w Lidlu można za kilkadziesiąt złotych kupić prostokątną plandekę. Coś jak tu. Musi być dużo większa od wymiarów bagażnika. Zazwyczaj przykrywam nią połowę bagażnika i złożone siedzenie, podwijam końce, żeby woda i piach nie wypływały. Suche rzeczy leżą pod plandeką. Z luzem wystarcza na dwie / trzy deski i mokre rzeczy. Po rozładunku wysypuję wszystko i plandeka odpowiednio złożona schnie w bagażniku do następnego razu :-)
W sumie jej rozmiar pozwala na zrobienie prowizorycznego rozwiązania mystica, ale nie próbowałem.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 paź 2017, 22:11

Temat świetnie się rozwija bo chyba dotyczy większości. Plandeka dla psów jest ekstra, dzięki. W międzyczasie zakupiłem u Szczepana wycieraczkę 120x80 ale niezbyt dobrze wyprofilowana więc myślę o zakupie drugiej plandeki dla pas. Dwie powinny załatwić wszystko. Jeszcze raz dziękuję i życzę jak najmniej fochów o piach w aucie ;)

Awatar użytkownika
Wiktorek
Posty: 715
Rejestracja: 02 sty 2004, 09:34
Deska: Skywalker, OR Mako!
Latawiec: RRDs, Rally
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 11 razy
 
Post19 paź 2017, 15:11

namor pisze:Jeszcze raz dziękuję i życzę jak najmniej fochów o piach w aucie ;)

Na to akurat jest proste rozwiązanie - auto z jasnym wnętrzem, czystego piachu nie widać :lol:


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron