[S] NOWA pianka Mystic Legend 5/3mm - rozmiar S - najwyższy model - w sklepie 1900zl!!!

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 lip 2018, 17:23

666 zł
Warszawa

sprzedam nową (z metkami) piankę Mystic Legend 5/3mm BZ
piankę kupiłem dla siebie bo liczyłem że może będzie dobra (wiadomo jak to jest z ta rozmiarówka Mystic), ale niestety jest za mała :/
jest to najwyższy model Mystic-a - w sklepie 1900zł i nawet po super rabatach jak ktoś by takie otrzymał to cena zawsze będzie w okolicach 1000zł - wykończenie i materiał od środka taki jak w Rip Curl Flash Bomb - (mam taką i dlatego właśnie kupiłem tą)
piankę kupiłem z delikatnie zahaczonymi dwoma miejscami na przednim gumowym panelu - UWAGA - NIE jest to dziura na wylot tylko jakby zadrapanie, efekt nie umiejętnego zakładania przez Panią z długimi pazurami (tak mi powiedzieli w sklepie w UK) - dobry klej za 20 zł do neoprenu gumowego załatwi sprawę - nie naprawiam aby ktoś sam mógł zobaczyć to uszkodzenie - po naprawie pewnie nawet tego nie będzie widać
cena jak numer linii autobusowej na HEL - nie negocjowalna - i tak wg mnie okazyjna

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości