Rękawiczki Oneil Psychotech 5mm

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post16 sty 2021, 20:28

Gdzie teraz takie kupie (rozmiar M), ktoś się orientuje? Nigdzie nic nie ma, dostaw też nie ma... bida!

Awatar użytkownika
kaczmimo
Posty: 123
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:29
Deska: E8 Master C+ 139 cm
Latawiec: E8 RS 12-9-7
Lokalizacja: Pucka_Bay
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post16 sty 2021, 21:39

Próbowałeś w surfcenter? Kuba tel 881535622, cenki na telefon z rabatami w stosunku do strony :) mają jeszcze buty 7mm i 5mm jak ostatnio pytałem.

A czym teraz śmigasz? Bo ja mam 5mm Rip Curl niestety nie zakrzywione, ale jest ok, łapki nie drętwieją. Choć już czuć że neopren jest gruby i w sumie ciężko się operuje paluchami. Czasami po glebach trzeba wycisnąć wodę z rękawic jak jej nabiorą i po chwili robi się ciepło.

Ja dumam nad butami, mam 5mm RRD z dzielonym palcem i powiem że tak se, nie wiem czy nie przesiadać się na inne 5mm (znalazłem też RIP) czy już w 7mm uderzać, choć wszystko wyprzedane przez pandemię.

Zapominalska3
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2018, 09:28
 
Post02 sie 2021, 10:56

kaczmimo pisze:Próbowałeś w surfcenter? Kuba tel 881535622, cenki na telefon z rabatami w stosunku do strony :) mają jeszcze buty 7mm i 5mm jak ostatnio pytałem.

A czym teraz śmigasz? Bo ja mam 5mm Rip Curl niestety nie zakrzywione, ale jest ok, łapki nie drętwieją. Choć już czuć że neopren jest gruby i w sumie ciężko się operuje paluchami. Czasami po glebach trzeba wycisnąć wodę z rękawic jak jej nabiorą i po chwili robi się ciepło.

Ja dumam nad butami, mam 5mm RRD z dzielonym palcem i powiem że tak se, nie wiem czy nie przesiadać się na inne 5mm (znalazłem też RIP) czy już w 7mm uderzać, choć wszystko wyprzedane przez pandemię.

Wielkie dzięki za polecenie :) Dowiem się też u nich na temat butów :)

__________________
okulary przeciwsłoneczne ray ban w Krakowie


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron