SPRZEDAM>>>>>TRAPEZ DAKINA PYRO

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
TONY SUNSHINE
Posty: 355
Rejestracja: 26 cze 2005, 15:41
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2006, 14:04

TONY SUNSHINE pisze:NO TO SUPER KIEDY ZACZYNAMY LEKCJE!!

JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC ZAJEC Z TOBA

ps. moze ja ciebie terz czegos naucze



panie szydero pan da na siebie jakis kontakt bo jak bende na hellu to by pan mnie nauczyl sie halsowac

ps. jest mały problem jestem zajeb.... lekki :D

Gość
 
Post24 cze 2006, 18:53

TONY SUNSHINE pisze:
TONY SUNSHINE pisze:NO TO SUPER KIEDY ZACZYNAMY LEKCJE!!

JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC ZAJEC Z TOBA

ps. moze ja ciebie terz czegos naucze



panie szydero pan da na siebie jakis kontakt bo jak bende na hellu to by pan mnie nauczyl sie halsowac

ps. jest mały problem jestem zajeb.... lekki :D


waga akurat w kietsurfingu w niczym nie przeszkadza........ no chyba ze wazy sie 150kg to moze byc maly problem z doborem sprzetu ;)

a zajecia u mnie sa bardzo, bardzoooooo drogie sprzet we wlasnym zakresie, karty IKO nie dostaniesz, gwarantowana jest tylko umiejetnosc plywania i wysoki poziom zajawki......

a tak szczerze to po co Ci do lansu plywanie, skoro nie plywasz a sie lansujesz?:roll:

Szydera
 
Post24 cze 2006, 18:55

to ja Szyder Macher!!

Awatar użytkownika
TONY SUNSHINE
Posty: 355
Rejestracja: 26 cze 2005, 15:41
Kontaktowanie:
 
Post24 cze 2006, 21:35

Szydera pisze:to ja Szyder Macher!!


panie SZydero dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach jesli jest pan tak dobry jak sie panu wydaje. to ja z checia wykupił bym u pana
godzinke zeby doszkolic swoje umiejetnosci.

prosze o kontakt i termin zajec :!: :!:

od niedzieli jestem juz na hellu na campingu pewnie wie pan którym.

całuje TONY SUNSHINE LANSERS TEAM :lol:

Szydera
 
Post24 cze 2006, 23:14

TONY SUNSHINE pisze:
Szydera pisze:to ja Szyder Macher!!


panie SZydero dzentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach jesli jest pan tak dobry jak sie panu wydaje. to ja z checia wykupił bym u pana
godzinke zeby doszkolic swoje umiejetnosci.

prosze o kontakt i termin zajec :!: :!:

od niedzieli jestem juz na hellu na campingu pewnie wie pan którym.

całuje TONY SUNSHINE LANSERS TEAM :lol:

a kto powiedzial ze jestem gentelmenem?:> tak w ogole moze jestem kobieta?:> a moze sie jeszcze nie okreslilem?:> a moze.........? a moze.......?

Awatar użytkownika
TONY SUNSHINE
Posty: 355
Rejestracja: 26 cze 2005, 15:41
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2006, 09:46

jak jestes kobieta to jeszcze lepiej.to ze nie jestes dzentelmenem nie stanowi problemu dla mnie. ale cos wymigujesz sie od odpowiedzi
kiedy mozesz mnie nauczyc halsowania.
koledzy z mostów juz mi nieco pomogli ale jesli jestes takim wymiataczem to ja bardzo chetnie wykupie lekcje. to ze nie masz uprawnien nie stanowi dla mnie zadnego problemu, sprzet takrze mam swój, a legitke iko terz juz mam.

ps. prosze abys sie okresliła/okreslił kim jestes bo niewiem jak sie ubrac na lekcje. :D

pozdrawiam TONY SUNSHINE LANSERS TEAM :D

Awatar użytkownika
TONY SUNSHINE
Posty: 355
Rejestracja: 26 cze 2005, 15:41
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2006, 22:01

pani/panie SZYDERO nie rozumiem dlaczego pani/pan sie nie odzywa mam nadzieje ze to tylko chwilowe a na hellu poswieci mi pani/pan godzinke zeby ułozyc mnie na deseczce tak zebym mogł sie super halsowac

czegam na campingu od soboty zapewne pani/pan wie którym. piszac o tym jak pływam a pływam tylko tam i w kuzicy 2 razy na morzu ale to nie wazne.

POZDRAWIAM TONY SUNSHINE LANSERS TEAM


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości