Dyskusyjny Klub Filmowy

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 paź 2014, 23:42

B O G O W I E

:shock: :shock: :shock:

Kto nie obejrzy w kinie to DUPA!

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 paź 2014, 00:40

Coż dodać do tych komentarzy?
https://www.facebook.com/bogowiefilm
10/10 - od dwóch godzin przeczesuję net i poznaję nieznane mi nazwiska: Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Szymon Warszawski.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 paź 2014, 16:29

BraCuru pisze:B O G O W I E

:shock: :shock: :shock:

Kto nie obejrzy w kinie to DUPA!


bogowie to wg mnie jeden z najlepszych polskich filmów ever

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post27 paź 2014, 18:40

To coś ode mnie, ostatnio obejrzałem na TVP1 "Red Tails" - "Czerwone Ogony", film opowiada o eskadrze czarnoskórych lotników USA podczas II WŚ. Zaczynają latac na P-40 z czasem dostają P-51, czyli Mustangi, ochraniają bombowce B-17, które lecą na Berlin, ich przeciwnik ma nowszy sprzęt...najnowsze odrzutowce Me-262.

Film co prawda z 2012 roku, ale ktoś, kto lubi filmy wojenne, musi obejrzec. Polecam 8)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2014, 09:42

twojtyp pisze:bogowie to wg mnie jeden z najlepszych polskich filmów ever

Link skasowany //Upomnienie od Admina za spam![/quote]
kimario pisze:
twojtyp pisze:A ja słyszałam opinie, że nie warto... Nie zamierzam jednak sprawdzać, bo to nie mój typ. Ostatnio widziałam miasto 44 i Lucy. Oba do polecenia :D

Nie możesz tak podchodzić do filmów. Nigdy nie wiesz, co Cię czeka zanim się za niego weźmiesz. To, że nie Twój typ, to wcale nie oznacza, że Ci się nie spodoba. Bogowie - też myślę, że raczej nie mój gatunek, a obejrzeć zamierzam. Muszę się jednak pospieszyć, pewnie niedługo z kin zniknie.
[size=75]Po godzinach tworze stronę z poradami finansowymi, radzę jak nie dać się oszukać SPAM


Do czego doszło :shock:
Zawodowi spamerzy reklamujący jakieś gówno dyskutują ze soba na forum dedykowanym kajciarzom.
Nie wiem czy płakać czy się śmiać.

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post31 paź 2014, 10:51

W natłoku kinowego chłamu polecę kilka "starszych" pozycji (filmy się nie starzeją).
na początek może:
phpBB [video]

Doskonały, trzymający w napięciu thriller erotyczny, w którym niesamowitą kreację stworzył
Gary Oldman wcielając się w postać skorumpowanego gliniarza, który wdaje się w niebezpieczny,
pełen namiętności romans z płatną zabójczynią, rolę której brawurowo zagrała seksowna i zachwycająca
tajemniczym, nieodpartym urokiem Lena Olin. W pozostałych rolach wysępują: Annabella Sciorra,
Julitte Lewis i Roy Scheider.
Jack Grimaldi (Oldman) wiedzie podwójne życie. Jako funkcjonariusz nowojorskiej policji prowadzi
śledztwo przeciwko mafii. Jednak zafascynowany tą organizacją i bogactwem, godzi się na współpracę,
informuje o poczynaniach policji i zdradza ściśle strzeżone tajemnice. Federalni przydzielają go do ochrony
rosyjskiej zbrodniarki Mony Demarkovej (Olin). W tym samym czasie mafia żąda od niego jej zamordowania.
Sytuacja Jacka komplikuje się, gdy nawiązuje z Moną namiętny romans wplątując się w smiertelnie niebezpieczną grę.

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post31 paź 2014, 12:04

może ktoś jeszcze nie widział:
phpBB [video]

"Memento" opowiada o samotności bohatera i jego walce z własną ułomnością. Nielinearna narracja, retrospekcje tych samych wydarzeń pokazują wysiłek Leonarda, próbującego zbudować logiczną całość z niezliczonej ilości zdjęć i notatek zastępujących bohaterowi pamięć.
Sytuacje oglądane na początku filmu, pod koniec zaskakująco zmieniają znaczenie. Sojusznicy okazują stają się wrogami, ofiary zamieniają się w prześladowców. Samotność Leonarda, który w pokoju hotelowym zmaga się z własną ułomnością, pokazana jest w konwencji czarno-białej. Kiedy próbuje wyjaśnić tajemnicze morderstwo żony i zmierza się z nową rzeczywistością - obraz nabiera koloru.
Pozycja OBOWIĄZKOWA!!!

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post03 lis 2014, 11:49

Zaskakująco nieprzewidywalny
JUST ANOTHER LOVE STORY prod.duńska
Jonas jest przykładnym mężem i ojcem. Niewiele oczekuje od swojego spokojnego i przewidywalnego życia. Wszystko to wali się niczym domino, gdy staje się świadkiem poważnego wypadku samochodowego. Wstrząśnięty mężczyzna nie może dojść do siebie i postanawia odwiedzić w szpitalu poszkodowaną dziewczynę. Okazuje się, że kobieta jest w śpiączce. Jej rodzina natomiast bierze Jonasa za narzeczonego, którego nie mieli okazji nigdy widzieć. Mężczyzna podejmuje grę nie spodziewając się konsekwencji jakie może na siebie ściągnąć. Granica między prawdą i fikcją zdaje się coraz bardziej zacierać z każdym dniem?
?Zupełnie inne love story? to jeden z najbardziej oryginalnych i trzymających w napięciu thrillerów ostatnich lat. Zachwyca nie tylko brawurową reżyserią i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, ale także bezpośrednimi nawiązaniami do klasyki czarnego filmu. To obraz, którego z pewnością nie powstydziłby się sam Hitchcock.
[opis dystrybutora]
phpBB [video]

Ogląda się z wielkim zainteresowaniem, fanom europejskiego kina i każdemu myślącemu widzowi - Polecam

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lis 2014, 13:02

chrisfromgreece pisze:Zaskakująco nieprzewidywalny
JUST ANOTHER LOVE STORY prod.duńska
Jonas jest przykładnym mężem i ojcem. Niewiele oczekuje od swojego spokojnego i przewidywalnego życia. Wszystko to wali się niczym domino, gdy staje się świadkiem poważnego wypadku samochodowego. Wstrząśnięty mężczyzna nie może dojść do siebie i postanawia odwiedzić w szpitalu poszkodowaną dziewczynę. Okazuje się, że kobieta jest w śpiączce. Jej rodzina natomiast bierze Jonasa za narzeczonego, którego nie mieli okazji nigdy widzieć. Mężczyzna podejmuje grę nie spodziewając się konsekwencji jakie może na siebie ściągnąć. Granica między prawdą i fikcją zdaje się coraz bardziej zacierać z każdym dniem?
?Zupełnie inne love story? to jeden z najbardziej oryginalnych i trzymających w napięciu thrillerów ostatnich lat. Zachwyca nie tylko brawurową reżyserią i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, ale także bezpośrednimi nawiązaniami do klasyki czarnego filmu. To obraz, którego z pewnością nie powstydziłby się sam Hitchcock.
[opis dystrybutora]
phpBB [video]

Ogląda się z wielkim zainteresowaniem, fanom europejskiego kina i każdemu myślącemu widzowi - Polecam


Czyli fabuła identyczna jak z takiej starej komedii romantycznej z Sandrą Bullock :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lis 2014, 11:01

"Sugar Man" - obejrzałem 2 razy.
Za pierwszym razem nie byłem w stanie skupić się na tym jak dokument został doskonale złożony, bo historia po prostu wgniotła w fotel.
JAK TO BYŁO MOŻLIWE????? :shock:
Po tygodniu ochłonąłem nucąc pod nosem kawałki Rodriqueza i słuchając jego 2 płyt.
Nie przypominam sobie filmu, któRego oglądałem 2 razy w tak krótkim czasie i do tego wciąż z takimi emocjami.
PS.
Kto obejrzy niech nie zdradzi nic więcej, aby nie zepsuć uczty innym! :idea:
No i broń was Panie Boże guglować coś na ten temat przed filmem!

...silver majik ships you carry... :jive:

Piotrekb
Posty: 574
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:46
Deska: Squad 5,9/SU2 Prorider
Latawiec: LF NRG 12/ SB 8
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post22 lis 2014, 15:23

Jak byliśmy ostatnio w Hossegorze to w surfshopie leciał kawałek z jego pierwszej płyty. Aż mnie w ziemię wbiło...
Potwierdzam: dokument 1 klasa! :thumb:

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post22 lis 2014, 16:05

phpBB [video]


Akcję filmu Exhibit A obserwujemy z perspektywy nastolatki o imieniu Judith King
(Brittany Ashworth), która filmuje wszystkie wydarzenia rozgrywające się w jej domu.
Dziewczyna rejestruje przerażające zachowania swojego ojca, Joego Kinga (Oliver Lee),
ukrywającego tajemnicę, która prowadzi do tragicznych konsekwencji dla całej rodziny.
Z dnia na dzień zmienia się w prawdziwego sadystę. Jesteśmy świadkami wydarzeń
mrożących krew w żyłach.

2007 nominacja BIFA Najlepsze osiągniecie w produkcji
Najlepszy debiut aktorski Bradley Cole
Nagroda Specjalna Nagroda Raindance

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2014, 20:02

Immitation Game
Rozczarowanie. Spodziewałem się dobrego kina a wyższło poprawne. Film nakręcony jakby przez średnioutalentowanego studenta filmówki.
Wszystko przewidywalne, gra aktorów mnie nie przekonała włącznie z odtwórcą głównej roli.
No i znowu Hollywood napisał wypaczoną historię. Enigma była już złamana w 1932 :idea:

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post07 sty 2015, 07:27

phpBB [video]

Polecam

Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post13 sty 2015, 16:46

phpBB [video]

Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, nominowanego do Oscara twórcy: "Social Network", "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona", "Podziemnego kręgu", "Gry" i "Dziewczyny z tatuażem", ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez swą siostrę postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron