Już powoli czas na pożegnanie..

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2010, 12:32

llisek pisze:doświadczenie to się nim podziel a jak nie masz na to ochoty, czy nie potrafisz to nie krytykuj tych co się starają.


Wrogu pisze:To samo moznaby napisac bardziej rzeczowo i z jasnym uzasadnieniem (np. granat pod barem SS...), a wiedzy i doswiadczenia jako podstaw do pisania rzetelnych i normalnym jezykiem opinii przeciez nikt Ziomkowi nie odmawia.


Bardzo trafnie ujęte. Właśnie o to mi chodzi :!: Nikt nie zabrania ani nie kasuje nawet skrajnych opinii, pod warunkiem, że są uargumentowane i napisane "normalnym językiem".

//Admin

PS: zasady są takie same dla wszystkich, bez względu na ilość postów na forum, znajomości, itp.

k84all
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2010, 00:21
Deska: su2 bamboo
Latawiec: Splene
 
Post08 cze 2010, 13:49

BRAWOOO :clap: :clap: :clap: :clap:

tyle czasu trzeba było czekać, aż stanie się to co powinno stać się klika lat temu ! w końcu zamiast tylko raz na jakiś czas zaglądać na KF.pl będzie można coś więcej poczytać albo popisać :thumbsup:
aż żal brał że mając tyle osobistości w polskim świecie kite wszyscy omijali KF.pl mając dosyć łobuzerstwa Ziomka :evil:

jeszcze raz BRAWA dla admina - miejmy nadzieję, że nie bedzie trzeba dlugo czekać na gościnę fachowców pokroju Igora, Donata, Zimasa (choć pewnie oni juz żyją czym innym) i wielu wielu innych, których nawet nie znam :pray:

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 cze 2010, 20:37

El Cubano - a można się zapytać, w jakim ty kraju teraz pomieszkujesz???

k84all
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2010, 00:21
Deska: su2 bamboo
Latawiec: Splene
 
Post09 cze 2010, 14:58

Cubano pisze: ...

kolego witaj na kiteforum, super że w końcu dołączyłeś, do tej pory tylko czytałeś, a teraz (mam nadzieję) uraczysz nas zacnymi postami

...


umarł król niech żyje król :clap:

a już myślałem, że następców Ziomka nie będzie a tu jednak :( kolejny wszechwiedzący sprowadzający NOWYCH do poziomu zera :clap: :clap:

kowalm
Posty: 1627
Rejestracja: 07 sty 2008, 19:03
Lokalizacja: Chałupy 6, KITE.PL
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 cze 2010, 20:03

Głupich się nie sieje....

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2010, 12:22

Kurcze ale bez Ziomka to gdzie ja będę czytał jak zawsze wieje na Eko :?: Niezależnie od tego, że tam zawsze wiało (a dlaczego to nawet sam kiedyś pisałem) to była to jakaś prognoza a teraz to nic tak aktualnego nie będzie.
A odnośnie regulaminu to moim zdaniem jest kilka punktów dyskusyjnych szczególnie umieszczanie postów dot. reklamy - czy recenzja umieszczana przez dystrybutora tego sprzętu jest treścią komercyjną czy nie :?: Bo dla mnie jest. A jednak chciałbym czytać recenzje.
A druga sprawa odnośnie regulaminu - Pablo czy tego nie powinni przegłosować forumowicze :?: Ja wiem, że Ty nad tym panujesz od zawsze, ale jednak to ludzie tworzą to forum i to od nich zależy co tu czytają a czego nie.
Co do powrotów na forum po zmianach - nie wierzę - jak jużsię człowiek odzwyczai od forum to jużdo niego nie wraca raczej...

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post17 cze 2010, 10:29

hmm, i co? Dariusz sie obrazil na dobre na forum? Zamiast troche spuscic z tonu bojkotuje?
bo bana to raczej zadnego nie dostal...

Czy moze znudzilo mu sie forum, osiagnal cel kryptoreklamy, i najnormalniej w swiecie nie chce mu sie? 8)

mimo wszystko szkoda, haha, sprzeczki slowne byly 'zabawne' i 'jedyne w swoim rodzaju'.... :twisted:
no i zdjec bedzie o wiele mnie na forum

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2010, 20:58

No i nie chcę pisać że to "wina" Ziomka, ale za dużo się nie dzieje na KF...W OGÓLE się nie dzieje ;)

Nowy regulamin działa ? :lol:


...czas się wyluzować Marcin :)

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 cze 2010, 09:43

...czas się wyluzować Marcin

no albo jak w temacie stoi -> czas sie pozegnac, skoro takie nudy, haha!
pozatym w piatki, szczegolnie popoludniem zawsze sie robie bardziej wyluzowany :lol:

a tak bardziej na powaznie, skoro otworzyles watek podobny do 'darkowego' z relacjami w Rewie to
moze bys powrzucal czasem jakies foty? takie wiesz: 'wieje/nie wieje/10knt/25 knt' jest spoko, ale
nuda zajezdza :hand: , a z fotami to juz by bylo cos innego 8)

RAFAŁ
Posty: 405
Rejestracja: 30 maja 2007, 21:54
Lokalizacja: żyrardów
 
Post18 cze 2010, 10:31

A ja myślałem że Ziomuś gdzieś wyjechał a on się na prawdę obraził.Ma ktoś do niego kontakt ,poproście żeby wrócił. :wink:
A tak naprawdę Przemass czego Ci brakuje tego chamstwa,ubliżania innym, obrzucania błotem wszystkiego co nie debestowe. :wink:
Mi jakoś tego nie brakuje. Tylko kto mi teraz będzie ubliżał na PW. :wink:

Awatar użytkownika
bronix
Posty: 564
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:35
Lokalizacja: NPI Pisz /no i Brzeźno
Postawił piwka: 1 raz
 
Post18 cze 2010, 16:04

Rozmowa kontrolowana , Rozmowa KONTROLOWANA :lol:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2010, 13:30

Marcin : masz rację jak najbardziej - obiecuję że w sezonie się poprawię - zwłaszcza że jutro aparat wraca z serwisu i generalnie jest KOMU robić zdjęcia ;) Jak dotąd jednak Rewa to nie Brazylia (;)) i stojąc przed dylematem pływać-robić foty...jednak pływanie wybieram jeśli już :P

Piątek wieczorem zawsze wiadomo 8)

Rafał : ja sądzę że w każdej społeczności zdarzą się jakieś charaktery/osoby które razem po prostu nie współgrają i działają sobie na nerwy. Co do obrzucania i wycieczek osobistych, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem ;)
Nie możesz jednak odmówić konstruktywnej krytyki, no i mimo wszystko dla mnie przynajmniej w zdecydowanej większości opinie były bardzo zbieżne z moimi...

W całym temacie wydaje mi się chodziło jednak przede wszystkim nie o Ziomka być czy nie być na KF tylko o to jak to będzie wyglądało teraz...osobiście mam z tym luz - ten kto decyduje ponosi konsekwencje ;)

k84all
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2010, 00:21
Deska: su2 bamboo
Latawiec: Splene
 
Post19 cze 2010, 16:13

spokój i cisza na KF nie bierze się z tego, że NIKT nie pisze
tylko dlatego ze nie ma Ziomka a w ślad za tym wszystkich oponentów. to wespół z nimi tworzyły sie epopeje.
teraz jest spokojnie i pojawiają sie nowe wątki - może bardziej "ubogie" w ilość napisanych znaków, ale na bank wartościowe.

osobiście jestem szczęśliwy, bo wchodząc na KF mam looz nie tylko w piątki wieczorem :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 cze 2010, 17:31

Gruby offtop:

k84all - piękny nick :thumb:

Czy powinnienem witać nowego użytkownika czy to tylko zmiana nicka?

MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post30 cze 2010, 13:11

no i mimo wszystko dla mnie przynajmniej w zdecydowanej większości opinie były bardzo zbieżne z moimi...

chyba do dzisiaj... 8)
-> viewtopic.php?f=15&t=28177&start=30 hehe
czas na pozegnanie minal, jest czas na powitanie :twisted:
jest znowu co czytac w przerwie na kawe w pracy :lol:


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości