Moderacja kf -spam

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post17 mar 2014, 07:27

BaraCuru do póki Pablo się nie wypowie, a widzę że nie spieszno mu do tego to nie dowiemy się co z tą sprawą. Bardzo dziwi mnie takie podejście administratora. Przecież to się już ciągnie jakiś czas.

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post17 mar 2014, 07:30

Pablo pisze:
a skąd taki niosek, że nie mamy moderatorów skoro mamy.

To dobrze by było by pod Awatarem była dopiska.

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2014, 10:00

jest co raz gorzej, wczoraj to już nawet przestałem zaglądać wieczorem...

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post17 mar 2014, 15:26

Rigus pisze:jest co raz gorzej, wczoraj to już nawet przestałem zaglądać wieczorem...


wczoraj jest wczoraj, dziś jest dziś :twisted: najważniejsze że zostałeś pozytywnie nawrócony :wink: :wink:
nie wiem jaki jest sens takiego spamu, pewnie kilka osób kliknie przez pomyłkę, ale będą całe setki którym
później zmięknie pała(czyli efekt odwrotny od zamierzonego :wink: ) na widok w ten sposób zareklamowanej strony czy produktu ...
a może tylko ja tak mam ... :wink:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 06:36

Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GregoryTus,
StanleyBon
MarcusRiny
StephenCesy
LonieLard

Pablo - sprzedaj to forum póki jeszcze ktoś Ci za nie zapłaci parę zetów.
Może nowy właściciel zadba o minimum szacunku dla użytkowników :idea:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 12:42

Może zamiast pitolić po raz setny jak to słabe jest to forum to moze poprostu wklejajcie od razu linki z syfem

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post18 mar 2014, 13:51

Teraz użytkownik Roberten ciśnie ile wlezie. Jest widoczny praktycznie w każdym dziale, więc chyba nie muszę wklejać linków...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 14:28

Smokie pisze:Może zamiast pitolić po raz setny jak to słabe jest to forum to moze poprostu wklejajcie od razu linki z syfem

Ale po co komu syzyfowe prace skoro istnieją skuteczniejsze metody niż walka grabkami z plewem?
A co jeśli Ci lub Przemjasowi :clap: się odechce lub będziesz na urlopie poza netem? Mamy cierpliwie zalewać się krwią?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 15:35

Czy można coś lepszego dodać?
Autentycznie to z tego wątku!

Georgewake pisze:If you wish to know the best way to get regarding ingrown hair, then you most likely already are aware irritation obtaining ingrown hairs. These happen for a variety of reasons, and definitely will happen to anyone any kind of. Even when ingrown hairs are visible, many do not know tips on how to get gone ingrown hair. But getting rid of ingrown hairs doesn't have to be a mystery - like getting them, anyone can learn how to remove them.

Your formula will are more effective in order to choose oils specifically for own condition rather compared to a generic hair loss formula. Are able to customize your formula tackle your specific scalp condition, such as dry, oily, itchy, sensitive, etc. May refine further customize your formula by choosing oils that blend to be able to scent an individual enjoy.

Those with extreme hair fall have option of acquiring wig. Wearing wigs could be fun, these kinds of fairly inexpensive and some look basic. It is also quite simple to find a reliable quality wig. Wigs can be located at many salons as well as some department vendors. You will ability to to find wigs appear very safe. It's very simple to find a wig that your skin's tone.

Keranique New hair growth rejuvenating will be clinically that can help hair re-growth. It has the only FDA approved ingredient to help you re-grow flowing hair. Women are delighted by the results because they find that their hair loss has stopped and they now have thicker looking hair. laser combs

This concoction has a double effect as a person of the believed causes of moderate hair is dermatitis or fungus on the scalp, the alcohol in the recipe could seriously help protect the scalp from bacteria and fungus. laser comb review

There extra note when you find yourself interested in Yogasanas. Sirisasana is among the list of asanas, which assists to for an improved blood circulation for the scalp. If a doctor advises that you fit undertaking this asana, you can try these types of.

Finally, be encouraged you actually hair will grow back as soon as your treatments put an end to. It will probably grow back as fast as it's usually grown historically (about one-half inch each month), so in six-eight months you should have a full head of hair. Understand or know your hair may never be same it was. However, this may well be a positive, a person's used to experience straight hair and finally get curly locks and not having to get a perm. What's more, hair usually grows back softer and the colour may be also a different shade. laser comb


oraz coś o żelu na wypadające włoski:

Georgewake pisze:Hair loss is a completely embarrassing problem for countless men. Although hair loss commonly sets out to occur whenever a man reaches his late twenties or early thirties, there several men who begin losing hair in their teenage a lot of years. Here are some of the things that that an individual about easy methods to prevent and treat male hair big loss.

Liquid saw palmetto extract is efficient against hair loss. Natural extractions from saw palmetto can help slow the synthesis of DHT. DHT is a male hormone believed by a lot of to deemed a factor in hair excellent. Press the fruit and rub your hair with the juice.

But magnetic hair rollers tend staying hard and uncomfortable to settle in. So, Ms. Bennett also recommends using hair rollers during the day under a hair tumble dryer. This will stop the wilder sleepers from tangling their hair, losing rollers overnight to avoid hair roller dents.

Looking for the juicy, backstage secrets exactly how to to copy the hairstyles of your favorite Vampire Diaries beauty? Randa Squillacote shares her on set you'll want to achieve their star style with comfortableness. laser hair loss comb

We cannot overreact on losing just a little amount of hair a day, is actually important simple fact that we do not have an excessive shedding of hair in that situation we may demand the help of a hair expert as well as a doctor, as well as that's we be cautious of our hair to it healthy and naturally glowing prevent more serious problems. do laser combs work for hair loss

Propecia (finasteride) can be found at rain forest.com which is where I find every one of my choices. I bought Propecia (finasteride) for $70 with a 30 day supply, by using a prescription. Experienced a bit skeptical about Propecia (finasteride) because I had never heard about it as well as course, it was something my partner had tried . I wasn't globe mood to put more of his hair fall out because of some concoction someone got down to put altogether.

There is the perfect deal perform that comes with the proper management of black brain. But, just by following the four tips outlined in this article, you will eventually the change in the amount of hair you simply retain. comb for hair loss

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 17:49

Sonix pisze:
Pablo pisze:
a skąd taki niosek, że nie mamy moderatorów skoro mamy.

To dobrze by było by pod Awatarem była dopiska.


te podpisy to dobry pomysł, od początku od kiedy jestem na forum ,a jestem prawie codziennie :thumb: , niektórych modów to muszę się nadal domyślać,
zawsze myślałem ze bracuru rządzi :wink:

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 17:52

Ale rzeczywiście pomysł z potwierdzaniem konta jest bardzo dobry, nikogo nie zbawi ten jeden dzień czekania. A spamu będzie mniej :thumbsup:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 18:15

Rigus pisze:zawsze myślałem ze bracuru rządzi :wink:

Wielu tak myśli a ja czasami żałuje, że nie mogę zastosować prawa Alladin :wink:
Moderuję tylko dział Bezpieczeństwo co jest przedstawione ładnie w opisie tego działu na:
index.php
Fajnie byłoby, gdyby dział Relacje dostał innego Alladina bo tam zrobił się bałagan nawet bez spamu.

kw92 pisze:Ale rzeczywiście pomysł z potwierdzaniem konta jest bardzo dobry, nikogo nie zbawi ten jeden dzień czekania. A spamu będzie mniej :thumbsup:

Z archiwum - tak to wyglądało 3 lata temu. Deja vu!
Polecam szczególnie od 2 strony gdzie znaleziono wówczas rozwiązanie w postaci ciężkiej pracy Przemjasa :pray:
viewtopic.php?f=1&t=40549&hilit=spam

Wówczas Pablo napisał:
Pablo pisze:wszystkie konta były do tej pory aktywowane przeze mnie, więc jak ktoś zakładał "dzikie konto" które wyglądało na normalne, to je aktywowałem, bo nie dzwonię do każdego kto zakłada konto żeby spradzić hehe
natomiast od tej chwili jest przy rejestracji zrobione bardzo inteligentne pytanie, z którym roboty mam nadzieję sobie nie poradzą :D

Najwyraźniej coś się nagle zmieniło bo przez 2 lata był spokój.

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post18 mar 2014, 18:32

Koledzy po co my tu w ogóle piszemy? Pablo ma wyjebane na to i nawet nie potrafi napisać czy coś z tym robi czy nie! Jeśli nie ma czasu bo tak też może być to niech zrobi rekrutację na admina który mu pomoże. Nie da się pilnować forum będąc raz w tygodni na 5 min. Osobę odpowiedzialną za przyjmowanie nowych forumowiczów też można wyznaczyć. To nie jest jedyne forum na którym siedzę bo mam kilka pasji, ale tylko tu się spotkałem by admin tak zlewał całą sytuację która już trwa jakiś czas.

Pablo może czas na emeryturę?

Awatar użytkownika
iwan998
Posty: 151
Rejestracja: 02 sie 2011, 13:33
Deska: Brunotti Onyx
Latawiec: North EVO
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 19:28

Sonix pisze:Koledzy po co my tu w ogóle piszemy? Pablo ma wyjebane na to i nawet nie potrafi napisać czy coś z tym robi czy nie! Jeśli nie ma czasu bo tak też może być to niech zrobi rekrutację na admina który mu pomoże. Nie da się pilnować forum będąc raz w tygodni na 5 min. Osobę odpowiedzialną za przyjmowanie nowych forumowiczów też można wyznaczyć. To nie jest jedyne forum na którym siedzę bo mam kilka pasji, ale tylko tu się spotkałem by admin tak zlewał całą sytuację która już trwa jakiś czas.

Pablo może czas na emeryturę?

Lepiej uważajmy. Obalili władze w Kijowie i zobaczcie co sie u nich dzieje ;)

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2014, 23:40

Co Wy macie za problemy? Spam to spam. Każdy widzi. I każdy pomija.
Spamem jest też to co się tu pisze w celu podniesienia sprzedaży.
A gdyby tego nie było -forum by umarło.


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości