Windguru - abonament

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Awatar użytkownika
Bax
Posty: 170
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:30
Deska: SU-2 ProSeries 2013
Latawiec: Ozone Enduro 12 i 8m
Lokalizacja: Pabianice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post05 kwie 2016, 10:43

A niech ma :D

Barto
Posty: 126
Rejestracja: 30 sie 2011, 22:04
Postawił piwka: 2 razy
 
Post05 kwie 2016, 10:59

adugadu pisze:Adii niestety się spóźniłeś, pw z informacja o przelewach poszedł JohnyMnemonik ty się jeszcze załapałeś. Jeżeli chłopaki nie mają nic przeciwko i zgodzą się, żebyśmy przyjęli cię do naszego grona bez opłaty to tak uczynię, proszę o jakieś info może PW aby nie zaśmiecać wątku

W sumie mamy 16 chętnych, wszyscy zainteresowani wiedzą jaka to jest kwota, sprawa Adii-ego pozostaje do waszej decyzji - mój głos jest na "TAK". Adii po prostu postawisz kiedyś piwko na spocie :) "wszystkim"


Ja nie dostalem jeszcze zadnego PW:(
2 pozycja na liscie wyborczej-Barto

Edit:
Wszstko jest, tapatalk nie dal powiadomienia
Dzis robie przelew:)

Awatar użytkownika
Sonix
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:02
Deska: SU-2
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie/Piekary Śląskie
Postawił piwka: 32 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post06 kwie 2016, 08:40

+1 dla spóźnialskiego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
adii
Posty: 265
Rejestracja: 22 sty 2012, 11:28
Deska: ACE
Latawiec: SB,Vector
Lokalizacja: Zegrze
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post06 kwie 2016, 15:13

adugadu pisze:Adii niestety się spóźniłeś, pw z informacja o przelewach poszedł JohnyMnemonik ty się jeszcze załapałeś. Jeżeli chłopaki nie mają nic przeciwko i zgodzą się, żebyśmy przyjęli cię do naszego grona bez opłaty to tak uczynię, proszę o jakieś info może PW aby nie zaśmiecać wątku

W sumie mamy 16 chętnych, wszyscy zainteresowani wiedzą jaka to jest kwota, sprawa Adii-ego pozostaje do waszej decyzji - mój głos jest na "TAK". Adii po prostu postawisz kiedyś piwko na spocie :) "wszystkim"


Nie ma sprawy piwko dla "wszystkich" i dzięki dla tych co na tak i na nie :thumb:

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2016, 17:10

Heja, nie zauważyłem... Mozna jeszcze dopłacać ?:) czy juz po ptokach ?

Awatar użytkownika
adugadu
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2010, 14:22
Latawiec: North Rebel
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 4 razy
 
Post07 kwie 2016, 08:17

Niestety kolego już po akcji, było tak szybko że nawet czasu zrywki nie było użyć :)

Zapodaj jeszcze raz temat pewnie znajdzie się kolejne grono chętnych ludzi :)

chemiorro
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:19
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 kwie 2016, 08:14

Od paru dni pokazuje jakieś nierealne prognozy z dopiskiem: "I am sorry but your moral sense is too low, it's valued less then €19 per year, wind gods don't like you, you are doomed...". Też tak macie?

Awatar użytkownika
adugadu
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2010, 14:22
Latawiec: North Rebel
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 4 razy
 
Post10 kwie 2016, 10:30

Mhhh obawiałem się tego, zostaliśmy zbanowani za multi użycie konta. Napisałem do WG z pytaniem co się stało postaram się odblokować konto a następnie coś wymyślę abyśmy wszyscy mogli się logować i żeby to wyglądało jak byśmy to robili z jednego miejsca :).

Jeżeli mi się nie uda to zrobię przelewy zwrotne :/ ot taka sytuacja.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2016, 13:34 przez adugadu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bax
Posty: 170
Rejestracja: 09 maja 2010, 13:30
Deska: SU-2 ProSeries 2013
Latawiec: Ozone Enduro 12 i 8m
Lokalizacja: Pabianice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 kwie 2016, 11:42

Może nas za dużo było.

Awatar użytkownika
vhornik
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2016, 13:10
 
Post10 kwie 2016, 13:17

Adrian,
I am not naive and know how this world works, I know that "to be fair" means nothing to many people, I can't really change that so usually the best I can do is to try to ignore, it's more effective than wasting time fighting it. But it makes me angry. I see what you are doing, read your mails, how you are not ashamed to lie, you stick at nothing... sometimes it really surprise me how deep someone can go. I would hope that kiters, who share a unique passion for wind and waves think different... unfortunatelly not... too many share this crap way of thinking and it's what makes this world more fucked up place, the reason why you are afraid to leave your kiteboard on the beach unattended... :(

Vaclav

email: vh@windguru.cz
www: http://www.windguru.cz

2016-04-10 11:41 GMT+02:00 Adrian Rybczonek <adrian.rybczonek@pjwstk.edu.pl>:
my friend Stole only login and pass from web browser, he apologized me, and told that he gave only few friends, probably those friends gave his friend and so probably he started avalanche.

Best
A

I think that wind gods can uderstand that, anything can happen... :)
your friend stole your laptop, right? You don't have very honest friends, do you?


2016-04-10 11:05 GMT+02:00 Adrian Rybczonek <adrian.rybczonek@pjwstk.edu.pl>:
Ok probably i found problem with my GW account. Somehow I do not know how stole my login and password probably they take it from my laptop i have remember login and pass for WG in my web browser, and propagate to other people. After few days i dont know how many people know my credentials for WG, I can only guess that a lot of.

I.m very very sorry for my irresponsibility, and please unblock my account.
P.S I ask my friend what he do...... and He pleaded guilty

Best Adrian

--
Pozdrawiam

Adrian Rybczonek

chemiorro
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:19
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 kwie 2016, 15:20

Trochę mocne słowa. To jak złożę się z kumplami na wódkę to tylko jeden może wypić?

JohnyMnemonik
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2013, 20:06
Postawił piwka: 5 razy
 
Post10 maja 2016, 06:30

Może ktosnapisze ilu osobowe konto zdało egzamin. Zarówno takie z pobliskich miejscowości jak również z dwóch krańcow Polski?


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron