Ankieta dot. sportów ekstremalnych- wypełnicie mi?

Dyskusje nie związane z profilem forum.
pointse7en
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2012, 18:35
Deska: Nobile 50fifty
Latawiec: Varial X 9, 12, VXR 17
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post12 sie 2015, 14:57

Cześć
wiem, że roi się tu od durnych ankiet o kitesurfingu z miliardem pytań bez sensu, obiecuję, że moja taka nie jest. Piszę pracę w szole filmowej nt. transmisji sportów ekstremalnych. Ankieta jest krótka ! :) wypełnicie?
https://docs.google.com/forms/d/1EodD5n ... BHRpw/edit

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post13 sie 2015, 22:53

Zagubilem sie...dlaczego narciarstwo rekreacyjne nie jest sportem ekstremalnym a snowboard rekreacyjny juz jest...czy plywanie na kajcie prawo-lewo-skok to jest ekstremum? Chetnie pomogę ale moim zdaniem ja żadnego sportu ekstremalnego niestety nie uprawiam...a może to nie ankieta dla mnie...
Pozdrawiam ekstremalnie :wink:

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post14 sie 2015, 09:20

Ta ankieta zajmuje minutę + oglądanie filmów więc bym nie zadawał zbyt dużo pytań pomocniczych :)

A Zaaak odpowiadając na Twoje pytanie, kite jest sportem ekstremalnym bo łatwiej sobie zrobić krzywdę startując latawiec niż zapinając narty... chociaż w sumie na stokach się widzi różne cuda :)

Ale ubezpieczalnie uważają Nas za "ekstremistów" i każą za to płacić.

pointse7en
Posty: 192
Rejestracja: 29 maja 2012, 18:35
Deska: Nobile 50fifty
Latawiec: Varial X 9, 12, VXR 17
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post14 sie 2015, 12:09

zaaaak pisze:Zagubilem sie...dlaczego narciarstwo rekreacyjne nie jest sportem ekstremalnym a snowboard rekreacyjny juz jest...czy plywanie na kajcie prawo-lewo-skok to jest ekstremum? Chetnie pomogę ale moim zdaniem ja żadnego sportu ekstremalnego niestety nie uprawiam...a może to nie ankieta dla mnie...
Pozdrawiam ekstremalnie :wink:


to niestety jest trochę pogmatwane bo nie ma do końca określenia który sport jest ekstremalny a który nie. Snowboard jest uznawany przez ubezpieczycieli za sport ekstremalny. Narciarstwo rekreacyjne- nie. Co innego narciarstwo alpejskie, freestyle, freeride itp.
Kite- to oczywiście sport ekstremalny :)


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron