PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Forum dla początkujących
m3xicanSlut
Postawił piwka: 3 razy

Post31 sie 2020, 22:44

kaczmimo pisze:
m3xicanSlut pisze:
kaczmimo pisze:Mój znajomy ma właśnie zestaw 12 SB plus 17 CT. Nad zatokę jedzie 6-7 godzin, więc musi mieć zestaw na naprawdę słabe wiatry. Pytałem czy nie za duża różnica w rozmiarach, ale mówił że daje rade. Czasem przy 17 jest grubo. Fun z pływania ma ale wiadomo bez szaleństw :) Także jak masz blisko i sporo dni wietrznych na 15 m to może być dobry pomysł, jak jednak często ma brakować węzłów albo ty masz kawałek drogi to raczej 17m.

Nie z dojazdem na spot mam super. Jakies 10-15minut od domu plus na bierzaco podawany jest wiatr z bojek plus jest kamera na spot wiec widac wszystko jak na dloni.
Dzisiaj przyszedl Flysurfer Flydoor6 159cm a jutro przychodzi Contra 15m wiec zdam raport. Sam jestem ciekaw od ilu wezlow minimalnie mozna plywac przy takiej konfiguracji. Tych dni ponizej 14-15wezlow jest bardzo duzo. Conajmniej polowa.

To miłego testowania :thumb:
Jak ci się znudzi koszenie trawy, to po roku sprzedasz sprzęt i foil albo wing. :doh:

Nie dzięki..na razie noszenie tego kowadła do wody i rozwijanie tej pogniecionej latawki to nie jestem w stanie sobie wyobrazić.:) Trzeba zalapac bakcyla na to. Może za 2-3 lata. Fakt faktem że na moim spocie jest cała tona foili wiec miejsce na pewno przyzwoite do plywania na tym.

Awatar użytkownika
AdamSopot
Latawiec: Cabrinha radar 10, 14

Post01 wrz 2020, 15:59

SIemka

Jestem po kursie, kupiłem już latawce i cały sprzęt. Jaki mam zakres wiatrowy na moich cabrinha radar 14 i 10 przy wadze 105kg?

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Postawił piwka: 39 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:

Post01 wrz 2020, 20:28

AdamSopot pisze:SIemka

Jestem po kursie, kupiłem już latawce i cały sprzęt. Jaki mam zakres wiatrowy na moich cabrinha radar 14 i 10 przy wadze 105kg?

Hmmm przy tej wadze i desce 160 to na 14tke od 15 węzłów można iść.

Wróć do „Pierwsze Kroki”