PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.2009

Forum dla początkujących
Oslo
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2013, 20:39
Postawił piwka: 3 razy
 
Post06 wrz 2013, 23:33

Nie mam pojecia o czym mowicie...nikt tych zasad mi nie przedstawil...
Kurs 1300 zl - w ofercie 10 h plywania
Faktycznego plywania 2h (0,5hx4 dni)...+teoria 2h
Dziekuje dobranoc

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 wrz 2013, 01:01

Dlaczego nie napiszesz co to za szkoła?! Zrób to a od razu winny się znajdzie i wszystko ci wyjaśni. Forum czyni cuda... :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 wrz 2013, 10:24

Oslo pisze:Nie mam pojecia o czym mowicie...nikt tych zasad mi nie przedstawil...
Kurs 1300 zl - w ofercie 10 h plywania
Faktycznego plywania 2h (0,5hx4 dni)...+teoria 2h


..to dochodź swoich zapłaconych godzin w tamtej szkole :idea:



..a dwa proste prawa - jak i podstawowe w aucie:

- prawy (hals) i ten z przodu (na zawietrznej)

na nich uważamy..

peace

Fordon
Posty: 484
Rejestracja: 17 mar 2012, 13:27
Deska: Best Armada, Naish Haze XL
Latawiec: Ozone Catalyst
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 42 razy
 
Post07 wrz 2013, 14:18

Grzegorz KiteLife pisze:Dlaczego nie napiszesz co to za szkoła?! Zrób to a od razu winny się znajdzie i wszystko ci wyjaśni. Forum czyni cuda... :thumbsup:


Jest na forum temat: Na jakie szkoly uwazac by nie utopic kasy. Tam mozna zamiescic informacje o nieuczciwej/niewartej polecenia szkole. Tylko ja mam mieszane uczucia co do takiego czegos. Ktos moze faktycznie i z dobrymi intencjami przestrzec innych pzred nienajlepsza szkola, a kto inny moze zlosliwie i bezpodstawnie obsmarowac jakas szkole, ktora na to nie zasluzyla - i byc wtedy madrym ktore opinie sa prawdziwe, a ktore nie. Chociaz z drugiej strony jezeli szkola jest OK, a ktos z jakiego powodu napisze o niej zle, to raczej bedzie to tylko jedna osoba, a reszta osob zdementuje ta nieprawdziwa, zla opinie. Natomiast jesli szkola jest do niczego to bedze wiecej jak jeden zly komentarz.

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 wrz 2013, 16:21

Fordon pisze:
Grzegorz KiteLife pisze:Dlaczego nie napiszesz co to za szkoła?! Zrób to a od razu winny się znajdzie i wszystko ci wyjaśni. Forum czyni cuda... :thumbsup:


Jest na forum temat: Na jakie szkoly uwazac by nie utopic kasy. Tam mozna zamiescic informacje o nieuczciwej/niewartej polecenia szkole. Tylko ja mam mieszane uczucia co do takiego czegos. Ktos moze faktycznie i z dobrymi intencjami przestrzec innych pzred nienajlepsza szkola, a kto inny moze zlosliwie i bezpodstawnie obsmarowac jakas szkole, ktora na to nie zasluzyla - i byc wtedy madrym ktore opinie sa prawdziwe, a ktore nie. Chociaz z drugiej strony jezeli szkola jest OK, a ktos z jakiego powodu napisze o niej zle, to raczej bedzie to tylko jedna osoba, a reszta osob zdementuje ta nieprawdziwa, zla opinie. Natomiast jesli szkola jest do niczego to bedze wiecej jak jeden zly komentarz.


Każde bezpodstawne obsmarowanie może być wodą na młyn by obrócić to na swoją korzyść i mieć "darmową pozytywną reklamę" tylko należy rzeczowo odpowiadać. Tak więc ja bym się wcale nie obawiał będąc na miejscu tej szkółki jeśli faktycznie nie mają niczego za uszami. :idea:

beciawu
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:44
 
Post19 wrz 2013, 07:38

hej,

jestem z moim chłopakiem na poczatku kariery z latawcem. On ma w tej chwili jeden, 12m2 i zastanawiamy się ile i jakich latawcy najlepiej mieć, żebysmy mogli w przyszłości razem pływać. Wiem, że to zależy też też od wagi jeżdżących :) u nas jest to tak w miarę normalnie, 60 i 80 kg.

becia W

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 wrz 2013, 08:44

beciawu pisze:hej,

jestem z moim chłopakiem na poczatku kariery z latawcem. On ma w tej chwili jeden, 12m2 i zastanawiamy się ile i jakich latawcy najlepiej mieć, żebysmy mogli w przyszłości razem pływać. Wiem, że to zależy też też od wagi jeżdżących :) u nas jest to tak w miarę normalnie, 60 i 80 kg.

becia W


..do Waszych wag i rozmiaru który już macie - dobrałbym 9 i 7m2 :idea:

ale 10 i 8 też wyda..

peace

fiedler1
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2014, 21:27
Deska: brak
Latawiec: brak
 
Post07 sty 2014, 22:38

Siema jestem tu nowy... znalazlem ten wpis tuz po tym jak zrobilem temat na ogolnym :x ktos mnie zaraz opierdoli ze zasmiecam forum eh sorry! Jestem na poczatku przygody z Kitem... zastanawiam sie nad kursem w Egipcie LUTY/Marzec a dokaldniej nad szkola redseazone.pl z Poznania. Ktos z Was z Nimi gdzies byl ? znacie ta szkole ? czy na pierwszy raz lepiej wybrac zatoke pucka? boje sie troszke zatoki puckiej... wiadomo POGODA, nie wiem dlaczego wydaje mi sie, ze ladniejsza i ciekawsza bedzie w Egipcie ;) jaka szkola jest dobra w PL i nie pusci mnie z torbami po IKO 1 2 3 ? :P jak to wyglada cenowo ? z tego co wiem to w chlopak za sam nocleg w przyczepie 7 dni wybule tyle co w Egipcie za Hotel ... od kiedy do kiedy jest sezon w Polsce na kitea ?? z gory dzieki za informacje ! Yo

Valentine666
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2013, 22:06
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post07 sty 2014, 23:44

fiedler1 pisze:Siema jestem tu nowy... znalazlem ten wpis tuz po tym jak zrobilem temat na ogolnym :x ktos mnie zaraz opierdoli ze zasmiecam forum eh sorry! Jestem na poczatku przygody z Kitem... zastanawiam sie nad kursem w Egipcie LUTY/Marzec a dokaldniej nad szkola redseazone.pl z Poznania. Ktos z Was z Nimi gdzies byl ? znacie ta szkole ? czy na pierwszy raz lepiej wybrac zatoke pucka? boje sie troszke zatoki puckiej... wiadomo POGODA, nie wiem dlaczego wydaje mi sie, ze ladniejsza i ciekawsza bedzie w Egipcie ;) jaka szkola jest dobra w PL i nie pusci mnie z torbami po IKO 1 2 3 ? :P jak to wyglada cenowo ? z tego co wiem to w chlopak za sam nocleg w przyczepie 7 dni wybule tyle co w Egipcie za Hotel ... od kiedy do kiedy jest sezon w Polsce na kitea ?? z gory dzieki za informacje ! Yo


Co nieco napisałam Tobie w wątku przez Ciebie napisanym :) Egipt Egipt jeszcze raz Egipt ja kurs robiłam w marcu trafiła mi się mega pogoda tydzień przed moim przyjazdem nie wiało , jak tam byłam to 7 dni wiało po moim wyjezdzie przestało wiać :lol: Ale ogólnie marzec wg mnie jest dobrym okresem tańsze szkolenie bo to nie sezon hotel tańszy bo to nie sezon tylko miejsc w samolocie mało co najmniej jak by to był sezon :?: Cena za wszystko: szkolenie iko 1+2+3 - 1850 zł czarter, hotel z SUN FUN 2200 zł, ubezpieczenie 80 zł , cóż obawiam się że za tydzień w pl albo zostawisz tą samą kasę albo trochę więcej na pewno,mniej nie, na pewno :twisted: co do szkoły na półwyspie ( jednak gdybyś wolał zgniłą zieleń zat.puckiej od lazurowo błękitnej wody morza czerwonego :roll: ) to polecam ( opinie znajomych i trochę moja ) Easy Surf Center , Kite.pl , Wake.pl tylko i wyłącznie ,reszta a tej reszty jest sporooooo jednak jest trochę w tyle a i w sumie to jeszcze Water Sport Center w Kużnicy ale raczej jak będziesz chciał jakieś dodatkowo indywidualne godziny ( Maniek lub Adam)
Sezon jest w PL cały rok :!: :D
A tak na serio to większość ludzi uważa za sezon czas od początku maja do połowy/końca września :D
Mam nadzieję że choć odrobinkę pomogłam :)
Pozdrawiam

fiedler1
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2014, 21:27
Deska: brak
Latawiec: brak
 
Post08 sty 2014, 00:01

Dzieki ;) W Egipcie bywalem jako dzieciak ale nastawiony na zwiedzanie z rodzicami a nie zabawe z Kitem :D no chyba, ze nurkowanie na rafach :lol: no wiadomo jaki kolor wody wole :D bylem napalony na Egipt ale teraz sie zastanawiam czy nie lepiej podszkolić sie w PL np, Czerwiec a we Wrzesniu leciec do Egiptu z legitka IKO :roll: w temacie ze szkolkami jest ich tyle , ze dostalem oczoplonsu :O :shock: :doh: z tych co podalas moja uwage zwrocila WAKE.pl wydaja sie byc super szkolka KITEA :p

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2014, 11:38

fiedler1 pisze:..teraz sie zastanawiam czy nie lepiej podszkolić sie w PL np, Czerwiec a we Wrzesniu leciec do Egiptu z legitka IKO :roll: w temacie ze szkolkami jest ich tyle , ze dostalem oczoplonsu :O :shock: :doh: z tych co podalas moja uwage zwrocila WAKE.pl wydaja sie byc super szkolka KITEA :p


..zapraszamy - w maju i czerwcu 2014 nadal będziemy mieli ofertę, z ktorej korzysta sporo uczących się - spania w naszych pokojach w trakcie szkolenia gratis :)

Obrazek

---> http://www.wake.pl/oferta-majowa-kurs-nocleg/

peace

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2014, 17:38

Bez wazeliny: -Chyba najlepsza szkoła.
Masa rzeczy się na to składa, a najważniejsza to taka, że wszyscy patrzą na lidera.
Lider ma zawsze przerąbane w tym kraju.
---
Na zdjęciu widać, że uczycie z minimorisa? ;)

natalia33325
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2014, 00:25
 
Post07 maja 2014, 00:53

Witam,
jestem nowa na forum i mam pare pytań odnośnie rozpoczęcia nauki na kitesurfingu.
Bardzo chciałabym zrobić kurs i myślałam o Portugalii, ALGARVE. Nie wiem czy jest to dobre miejsce dla osoby początkującej? Znalazłam 5 dniowy kurs za 560 Euro (4h nauki dziennie) juz z noclegami i wyżywieniem, czy myślicie, ze to jest dobra cena ?

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post07 maja 2014, 19:03

tonę opisów o różnych spotach i ich przydatności znajdziesz w dziale spoty.
uwielbiam Portugalię - a na Algarve (to kawał wybrzeża) są bardzo fajne spoty dla początkujących...
tylko tu się pojawia pytanie - dokąd ty właściwie jedziesz?

natalia33325
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2014, 00:25
 
Post08 maja 2014, 18:13

Ja chce jechać do Lagos :)


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron